İkinci el buzdolabı satmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz demektir. 2.el buzdolabı kim alır, evimdeki buzdolabını nasıl satabilirim, ikinci el buzdolabı alan spotçular nerede gibi sorularınızı da tek tek cevaplayacağız. Amacımız 2.el beyaz eşya satmak istiyorum diyerek yola çıkan bir kullanıcının, ürününü en doğru ve yüksek fiyattan satmasına yardımcı olmaktır.

İkinci el beyaz eşya alanlar olarak tüm İstanbul genelinde, Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası ayrımı yapmadan hizmet veriyoruz. Evinizde veya iş yerinizde artık işinize yaramayan, sizlere büyük/küçük gelen buzdolabınızı satmak isterseniz bizleri istediğiniz zaman arayabilir, aynı gün içerisinde nakit satabilirsiniz. Yazımızın devamında müşterilerimizin bize en çok sordukları sorulardan oluşan başlıklarla beraber soru cevap şeklinde ilerleyeceğiz. İsterseniz hemen başlayalım ve ikinci el buzdolabı nasıl satılır sorusunu detaylı şekilde açıklayalım.

Buzdolabımı satmak istiyorum

Buzdolabımı satmak istiyorum

İkinci El Buzdolabı Nasıl Satılır?

İkinci el buzdolabı satılır mı? Satılır tabi efendim neden satılmasın. Bazı müşterilerimiz benim dolabım para etmez, spotçular almaz diye düşünerek ürünlerini sağa sola bedava dağıtmaktadır. Böyle yapmaktansa bizimle iletişime geçerek ürünü nakite çevirebilir, az veya çok bir tasarruf elde edebilirsiniz. Nasıl mı?

 • Yapmanız gereken şey ürünün fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp hattı üzerinden göndermektir.
 • Ekibimiz kısa süre içinde cihazın markasına, modeline ve bazı teknik özelliklerine göre fiyat belirleyip dönüş yapacaktır.
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.
 • Arızalı buzdolabı maalesef alamıyoruz. Mümkün olduğu kadar orjinal, sorunsuz eşyalar alıyoruz ki sattığımız zaman müşterimiz de biz de bir mağduriyet yaşamayalım.

Gördünüz değil mi ne kadar kolay. Ürünün anlaşılacak şekilde bir kaç fotoğrafını çekmeniz yeterli. Yalnız sizden ricamız, dolabınızın fotoğraflarda görünmeyen kusurları varsa bunları bize en baştan söylemenizdir. Çünkü fiyat teklifimizi buna göre belirliyor, mümkün olan en yüksek rakamı sunmaya gayret ediyoruz. Satın almaya geldiğimizde söylenmemiş kusurlar görünürse fiyat teklifi düşürülebileceği gibi alımdan vazgeçilebilir.

İkinci el buzdolabı alanlar

İkinci el buzdolabı alanlar

İkinci El Buzdolabı Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

İkinci el buzdolabı alanlar alım yaparken bazı detaylara dikkat etmek zorundadır. Bu detaylar size teklif edilecek 2. el buzdolabı rakamını doğrudan etkiler. Yani teklifimizi artırır veya alım yapma kararımızdan vazgeçirir. Nedir bu kriterler? 2.el beyaz eşya alanlar neye göre fiyat verirler?

 • Dolabbınızın sağlam ve çalışır durumda olmasına
 • Markasına
 • Boyutlarına
 • İnox mu beyaz mı olduğuna
 • Pas veya vuruk yerlerinin olup olmamasına
 • Türü yani no frost mu, derin dondurucu mu, low frost mu olduğuna
 • Ürünün ne kadar süre kullanıldığına
 • Daha önce tamir görüp görmediğine göre fiyat teklifi belirlenir.

İkinci el buzdolabı alan yerler için bizi tercih etmeniz halinde kısa sürede sorun yaşamadan satış yaparsınız. Ekibimiz için özellikle ikinci el beyaz eşya alım satım işlemlerimizde ürünlerin mutlaka çalışır durumda olması önemlidir. Arızalı olmayan, sağlam, temiz, tamir edilmesi gerekmeyen ürünleri alabiliyoruz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi marka çok önemli bir unsurdur. 2.el Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Altus, Regal, Vestel, Samsung, Lg gibi bilinen markaların beyaz eşyaları daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Çünkü müşterilerimiz açısından bu markaların bilinirliliği ve duyulan güven daha fazladır.

Nakliye ve Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan biri de ürünün nakliye ve taşımasının nasıl yapıldığıdır. Malumunuz buzdolabı ağır bir ürün. Fiyatta üç aşağı beş yukarı anlaşılır ama kim taşıyacak? Merak etmeyin dolabınızı dikkatli şekilde taşıyacak ekip arkadaşlarımız ve nakliye araçlarımız mevcuttur.

Dolabınız kaçıncı katta olursa veya ne kadar büyük olursa olsun arkadaşlarımız üzerlerine düşeni kısa sürede yapacak, dolabınızı sağ salim indireceklerdir. Sizin için yapılması zor olan taşıma işlemi ekibimiz için adeta çocuk oyuncağı.

Nerelerden 2. El Buzdolabı Alıyoruz?

Tüm İstanbul geneline hizmet veriyor olsak da satın alacağımız ürün, kat edeceğimiz mesafeye değmeli. Siz de takdir edersiniz ki İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmek adeta çileye döndü. Buna yakıt maliyetini de eklediğiniz zaman iki kere düşünmek zorunda kalıyoruz. Bu yüzden ürünün fotoğraflarını göndermenizi istiyor, fotoğraf üzerinden bir öninceleme yapıyor, daha sonra sizinle anlaşma yoluna gidiyoruz.

Fiyat noktasında karşılıklı anlaşma sağlayabilirsek mesafenin önemi yok. Sizi mağdur etmeden, çok kısa süre içinde veya sizin istediğiniz tarihte adresinizden alım yapılabilir. Firmamız bu konuda kendi menfaatlerinden önce müşterilerinin menfaatini düşünmekte, hiç kimseyi mağdur etmemektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Gelelim bu kadar firma arasından neden bizi seçmeniz gerektiği konusuna. Google veya farklı bir arama motoruna ikinci el buzdolabı satmak istiyorum yazdığınızda onlarca farklı spotçu ilanı ile karşılaşacak. Neden bizi tercih etsin ki? Anlatalım

 • 35 yıldır beyaz eşya sektöründe aktif rol almaktayız. Dolayısıyla beklediğiniz bilgi ve tecrübeye sahibiz.
 • Buzdolabınızı istediğiniz gün ve saatte adresinizden nakit alırız.
 • Nakliye, taşıma işlemlerini sorunsuz halleder, sizi zahmete sokmadan, ücret talep etmeden yaparız.
 • Anlaştığımız fiyattan alım yapar, fiyat düşürmek için bahaneler üretmez, dolabınıza kusur bulmayız.
 • Müşterilerimize son derece seviyeli, saygılı yaklaşır, profesyonel hizmet veririz.
 • Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul genelinde aktif çalışırız.

İkinci buzdolabı satmak istiyorum şekliden bir talebiniz varsa 2. el beyaz eşya alanlar için de bizi arayabilir, satmak istediğiniz çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi gibi ürünler için de fiyat alabilirsiniz. Firmamız haftanın 7 günü aktif çalışmakta, sosyal medya hesapları üzerinden de aldığı ürünleri sergilemektedir. Yazımızı beğendiyseniz faydalı olacağını düşündüğümüz diğer yazılarımızın linklerini aşağıya ekliyoruz umarız istifade edersiniz.

 1. İkinci el eşya alım satım yapanlar
 2. İkinci el beyaz eşya nasıl satılır?
 3. İkinci el spot televizyon alım satım

 

Bizi Takip Edin
2023-09-18T22:18:18+03:009 Mayıs 2016|6 Yorum

6 Comments

 1. Yonca Ekinci 10 Aralık 2022 - 09:04

  merhaba hiç kullanmadigimiz buzdolabımızı satmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim,arcelik

 2. admin 11 Aralık 2022 - 09:49

  Merhaba Yonca hanım
  0533 493 33 90 numaralı telefonumuza fotoğraflarını gönderirseniz dönüş yapıp fiyat teklifi verebiliriz.

 3. Ruken Akıncı 14 Ağustos 2023 - 07:54

  Merhaba ben diyarbakirdan mesam atiyorum.buharli yer silme makinam var sifir kullanilmamis ùcretini ògrenebilirmiyim

 4. admin 16 Ağustos 2023 - 22:13

  Merhaba
  İstanbul dışından ikinci el eşya alımı yapmıyoruz maalesef

 5. Havva Demirci 16 Eylül 2023 - 16:20

  Siemens marka gri alttan buzluklu buzdolabımi satmak istiyorum

 6. admin 18 Eylül 2023 - 21:18

  Merhaba Havva hanım
  0533 493 33 90 numaralı telefonumuza fotoğraflarını gönderirseniz ekibimiz dönüş yapacaktır size

Yorum Yap