Çamaşır makinesi beyaz eşya olarak bir çok model ve çeşit ile piyasaya sunulmaktadır. Markalarına göre ayrılabileceği gibi modellerine, yıkama kapasitesine, devir hızına, elektronik veya manuel olmasına göre çamaşır makineleri sınıflandırılır. Gerek sıfır gerek 2.el çamaşır makinesi satacağınız zaman bu kriterlere bakılır. Yenisini alacağınız zaman eskisini ne yapacağınız konusunda size yardımcı olabiliriz.

2. İkinci el çamaşır makinesi alanlar için bizi arayarak hemen satış yapabilirsiniz. İnsanlar eski çamaşır makinemi satmak istiyorum, beyaz eşyalarımı nasıl satabilirim, spotçular nerede gibi aramalar yaparak bize ulaşmaktadır. Biz de Umut Spot olarak nasıl hizmet verdiğimizi ve nasıl satış yapabileceğiniz konusunda açıklama yapmak istedik. Amacımız müşterilerimizin kaliteli hizmet almalarını ve en iyi fiyat teklifini almalarını sağlamaktır.

İkinci-El-Camasir-Makinesi-Alanlar

İkinci el çamaşır makinesi alanlar

2. İkinci El Çamaşır Makinesi Satmak İstiyorum

Şimdi ikinci el çamaşır makinesi nasıl satılır bundan bahsedeceğiz. Aslında yapmanız gereken sadece bir kaç fotoğraf göndermekten ibaret. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına satmak istediğiniz ürünün fotoğraflarını gönderirseniz arkadaşlarımız size hemen geri dönüş yapacak ve olumlu olumsuz cevabımızı verecektir.

Eğer satacağınız makine bizim alabileceğimiz durumda ise fiyat teklifimizi sunuyor, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapıyoruz. Ekibimiz sizden 2.el çamaşır makinesi alırken ürünü hızlı şekilde söküp aracımıza yükleyecektir. Bu esnada size hiçbir zahmet verilmeyecek, zamanınız alınmayacaktır.

Çamaşır Makinenize Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

İkinci el çamaşır makinesi alanlar sizden ürün alırken belirli kriterlere göre fiyat belirlemektedir. Peki bu kriterlere nelerdir? Spotçular neye göre fiyat verir, çamaşır makinesi alırken neye dikkat ediyoruz şimdi size bunlardan bahsedeceğiz.

Ürünün Sağlam Olması

Umut Spot olarak 2.el çamaşır makinesi alırken mutlaka çalışır durumda olan, sağlam ürünleri tercih ediyoruz. Arızalı beyaz eşya almıyor, tamir ettirip satmıyoruz. Çünkü tamir edilen ürünler zamanla aynı arızayı tekrar vermektedir. Müşterilerimize sorunsuz ürünler satmak istediğimiz için arızalı ürün almıyoruz.

Arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir öğrenmek için tıklayın

Markası

2.el çamaşır makinesi satın alırken en çok dikkat ettiğimiz şeylerden biri de markadır. Bilinen, tüketicilerin güven duyduğu markalar daha yüksek fiyattan satın alınır. En çok tercih edilen markalar hangisi? Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Lg, Samsung, Profilo, Miele, Altus, Regal, Seg örnek olarak verilebilir.

Yıkama Kapasitesi

Makinenin kaç kg yıkama kapasitesinin olduğu da dikkat edilen kriterlerden biridir. Pek çok sıfır çamaşır makinesi üreten firma artık 5 kg yıkamalı ürün üretmemekte, insanlar da mümkün olduğu kadar yüksek yıkama kapasiteli makineleri tercih etmektedirler. Biz de ikinci el çamaşır makinesi alanlar olarak 7-8-9 kg ve üzeri kapasiteli makineleri daha yüksek fiyattan satın alıyoruz.

Genel Temizliği

2.el beyaz eşya alırken sağında solunda pas, vuruk, darbe olup olmamasına dikkat ederiz. Pek çok yeri paslanmış, küflenmiş çamaşırların alımını maalesef yapamıyoruz. Küçük paslar elbette zımpara ile giderilebilir ama geniş alana yayılmış paslanmış ürünler satın almamaktayız. Bir ürün ne kadar temizse o kadar yüksek fiyattan alınabilmektedir.

Nakliye ve Taşıma Nasıl Yapılıyor?

2.el çamaşır makinesi alırken ürünün yerinden sökülmesi, demonte edilmesi ve taşınıp araca yüklenmesi işlemleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu esnada size hiçbir zahmet verilmemekte, yardımınız beklenmemektedir. Umut Spot olarak gerekli ekipmanımız, aracımız ve elemanlarımız her zaman hazır beklemektedir.

Ödeme Ne Zaman ve Nasıl Yapılmaktadır?

İkinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimize hem en yüksek fiyat teklifini sunuyor hem de ürünü satın almadan önce anlaştığımız fiyatı ödüyoruz. Üstelik fiyat düşürmek için gereksiz pazarlıklara girilmemektedir.

Hangi Bölgelere Hizmet Veriyoruz?

Siz de takdir edersiniz ki İstanbul trafiği artık eziyete dönüştü ve bir yerden başka bir yere ulaşmak saatlerinizi alıyor. Dolayısıyla biz de 2.el çamaşır makinesi alırken Anadolu Yakası ilçelerinin tamamına ve Avrupa Yakası ilçelerinin pek çoğuna hizmet verebiliyoruz. Ancak bu noktada satın alacağımız ürünün kat edeceğimiz mesafeye değmesi gerekiyor. Örneğin bir tek çamaşır makinesi almak için 40-45 km lik yolu kat etmemiz pek mantıklı olmayacaktır.

Uzun yıllardır İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar olarak hizmet vermekte olan firmamızla her gün çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Fiyat teklifi alabilir, elinizi bile sürmeden tüm beyaz eşyalarınızı nakit satabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2023-11-12T21:53:09+03:0018 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap