Hereke El Halısı Alan Yerler

Hereke El Halısı Alan Yerler

Sultan Abdülmecid’in Dolmabahçe sarayının halılarla döşenmesini istemesiyle Hereke bölgesinde kurulan fabrikada üretilmeye başlanan Hereke halısı, dönemin en güzel halıları olmuştur. Türk düğümü olarak bilinen çift düğümle üretilen bu eşsiz halı aynı zamanda saray halısı olarak da anılır. Kimisinin dokuması 13-14 ay sürerken dokunması için 5-6 yıl beklenen halılar da olabilmektedir.

Hereke el halısı değerli olmasının yanında herkes tarafından kullanılmayabilir. Siz de kullanmadığınız, elden çıkarmak istediğiniz el dokuma halıları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır değerli dokuma halı alımı işi ile uğraşan, alanında uzman bir ekspertiz ekibi ile çalışan firmamız size en iyi hizmeti verecektir.

Satmak istediğiniz halılarınız mı var? El halısı satmak istiyorum diyen herkesin ilk ihtiyacı olan güvenilir bir halıcıdır. Merak etmeyin satış ve fiyatlandırma sürecinin nasıl başlayıp nasıl ilerlediğini tek tek anlatacağız. Böylece hem daha bilinçli bir alışveriş deneyimi yaşayacak hem de halınızı değerinde satmış olacaksınız. İsterseniz hemen başlayalım.

Hereke El Halısı Nasıl Satılır?

 • İkinci el halı alan yerler için bizi tercih ederseniz sadece bir telefon etmeniz yeterli. Ya da halınızın fotoğraflarını bir önden bir de sırttan çekerseniz kısa süre içinde bilgi alabilirsiniz. Ekibimiz size dönüş yapacak, satacağınız Hereke el halısı için fiyat teklifi verecektir. Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz zaman adresinizden nakit alım yapılır. Gördüğünüz gibi yapmanız gereken sadece telefon etmek veya fotoğraf göndermektir.

Bazı durumlarda halınızın fotoğraflarını çekme şansınız olmayabilir. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde ekibimiz halılarınızı tek tek yerinden çıkaracak, serecek ve değerlendirmesini yaparak fiyat belirleyecektir. Ufak bir tavsiye vermeden geçmeyelim. El halısı nasıl temizlenir başlıklı yazımızı okuyarak halınızın değerini muhafaza edebilirsiniz.

Hereke El Halısı Alırken Neye Göre Fiyat Verilir?

Hereke El Halısı Modelleri

Hereke El Halısı Modelleri

2.el halı alan firmamız özellikle Hereke halısı alırken tüm detaylara dikkat etmekte, adil ve hakkaniyetli şekilde fiyat belirlemektedir. Şimdi fiyatlandırma kriterlerimizin neler olduğunu kısaca detaylandıralım.

 • Halınızın renkleri
 • Modeli
 • Desenleri
 • Ölçüsü, boyutları
 • Temizliği çok önemlidir.

Hereke el halısı, çok değerli olsa da el halısı saklama kurallarına riayet edilmeden muhafaza edilirse üzerinde abraj dediğimiz dökülmeler oluşur ki bu da değerinin düşürür. Yine güneşte fazla bırakılmış, yanıkları olan halılar da pek tercih edilmez.

Hereke halısı farklı dokuma türleri ve desenlerine göre kendi içinde ayrılır. Sümerbank Hereke, İpek Hereke, Manchester Hereke, Yedidağın Çiçeği fiyatları da birbirinden farklıdır. Bizi tercih etmenizi istememizin sebebi burada daha iyi anlaşılacaktır. Ekibimiz tüm model ve desenlere hakim olduğu için size en iyi teklifi sunacaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Hereke el halısı yerler için ekibimizi tercih etmeniz halinde uzman ekspertiz ile fiyat alır, değerinde satış yapabilirsiniz. El halısı alanlar arasından neden bizi seçmelisiniz, bunu hak edecek nasıl bir hizmet vaat ediyoruz?

 • Alışverişiniz esnasında kendinizi güvende hisseder herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.
 • Müşterilerimizle sözleştiğimiz gün ve saatte adreslerinde olur, kimseyi bekletmez, mağduriyet yaşatmayız.
 • Anlaştığımız tutar ne ise onu öder son dakika fiyat düşürmek için bahanelere sığınmayız.
 • Eft, havale veya nakit istediğiniz şekilde ödeme yapabiliriz.
 • Sadece Hereke halısı değil İsfahan halısı, Bünyan halısı, İpek halı, Türkmen halısı, Anadolu halısı, Ladik halısı, Uşak halısı, Tebriz halısı gibi pek çok halıyı da alabiliyoruz.

Yazımızı faydalı bulduysanız ne mutlu bize. İstanbul geneline ve çevre illere kadar hizmet veren firmamızı sosyal medya hesaplarından takip edebilir, istediğiniz gün arayabilir, hemen satış yapabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2021-05-01T10:14:04+03:0013 Ağustos 2017|0 Yorum

Yorum Yap