Gümüş eşya satmak istiyorum ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyorsanız gümüş alan yerler olarak hizmetinizde olacağız. Gümüş için nasıl fiyat alınır, gümüş fiyatları ne kadar, gümüş nasıl satılır gibi sorularınızı da yazımızın içinde cevaplamış olacağız. Gümüş birikim aracı olarak kullanılmasa her dönemde değerini korur. Sabit fiyatla alınıp satılmayan, gününe, arz talebine göre fiyatı değişen gümüş, altından sonra gelen en değerli metaldir.

Gümüş alan yerler olarak gümüşlerini satmak isteyen hiçbir müşterisine kayıtsız kalmamaktadır. Günümüzde yeni yeni yatırım aracı olarak görülmeye başlanan, değeri fark edilen bu kıymetli metal ile ilgili müşterilerimizden sürekli sorular alıyoruz. Yıllardır İstanbul gümüş alım satım piyasasında aktif rol oynayan ekibimiz merak ettiğiniz konularda bilgiler verecektir.

Vereceğimiz bilgiler doğrultusunda gümüş eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimizin nasıl bir yol izleyeceğini, neden bizi tercih etmenizi istediğimizi tek tek anlatacağız. İsterseniz konuyu başlıklar altında tek tek anlatacağız.

Gumus-Alanlar

Gümüş alanlar, Gümüş alan yerler

Gümüşlerinizi Bize Nasıl Satabilirsiniz?

Gümüşlerinizi satmak için bizi tercih ederseniz size kısa sürede fiyat teklifi verebiliriz. Artık gümüş gondol, şekerlik, tepsi, şamdan, küllük gibi şeyleri satmak için kapı kapı dolaşarak fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. Sadece bir kaç fotoğraf göndererek gümüşlerim para eder mi sorunuza cevap alabilirsiniz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına gümüşlerinizin fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
  • Arkadaşlarımız fotoğrafları inceleyerek ürünlerin gerçek gümüş olup olmadığını tespit edecektir.
  • Ekibimizi adresinize davet ederek ürünleri yerinde görüp fiyat vermemizi isteyebilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız beraberlerinde getirecekleri hassas terazi ile gümüşlerinizi tek tek tartacak, ayar numarasına göre fiyat teklifimizi söyleyecektir.
  • Teklifimizi kabul etmeniz halinde hemen ödemesini yaparak satın alacaktır.

 

Gümüş eşya alanlar şeklinde bir internet taraması yaptığınızda pek çok firma göreceksiniz. Bizi tercih etmeniz halinde en doğru ve adil şekilde fiyat belirlenecektir. Elinizdeki objelerinde gerçek gümüş olup olmadığını bilmiyor musunuz. O halde konuyu detaylı şekilde ele aldığımız yazımızı okuyabilirsiniz ; Gerçek gümüş nasıl anlaşılır.

Gümüş Alırken Fiyatı Nasıl Belirliyoruz?

Gümüş alırken belirli 2 kriter vardır ve bunlara dikkat ederek fiyat teklifi veririz. Eğer bir alıcı size göz kararı kabaca fiyat teklifi veriyorsa ona asla inanıp gümüşlerinizi satmayın. Gümüş alanlar için bizi tercih ederek en adil şekilde fiyat alabilirsiniz. Gümüş alırken;

  1. Ürünün ağırlığına
  2. Ayar numarasına dikkat ederiz.

Genelde 800, 900 veya 925 ayar olmak üzere 3 tür gümüş vardır ki farklı gümüşler görmek de mümkündür. Gümüş ayar numarası ne demek? Bu numaralar obje içindeki gümüş oranını gösterir. 925 ayar gümüş takı alıyorsanız bunun %92.5 u gümüş demektir. Ya da başka bir deyişle 1000 gram gümüşün 925 gramı saf gümüş 75 gramı farklı alaşımlardan oluşuyor demektir.

İsterseniz gümüş alışı ile ilgili bir örnek verelim ki daha iyi anlaşılsın. Satacağınız gümüş ekibimiz tarafından hassas terazi ile tartılır. Ağırlığı ile ayar numarasının o günkü piyasa fiyatı çarpılır ve size fiyat teklifi sunulur. Örneğin satacağınız gümüş 3 kg diyelim. 925 ayarın fiyatını da 2 bin tl olarak alalım. 3kg x 2bin= 6 bin Tl size ödeme yapılır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Umut Spot olarak müşterilerimizden ne alırsak alalım değerinde fiyat teklifi yapıyoruz. Sadece gümüş değil el halısı, klasik mobilya, deri koltuk, Hereke halısı, tablo, plak, hat yazısı, Rolex saat, bahü gibi pek çok eşyanızı da değerinde alıyoruz.

Ekibimiz alımını yaptığımız her türlü eşyanın değerini, piyasa fiyatını çok iyi bildiği için size mümkün olan en yüksek fiyatı teklif eder. Müşterilerimizin yaptığı en büyük hatalardan biri sadece fiyat odaklı düşünüp satış yapacağı esnafı hiç araştırmamasıdır.

Telefonla bizi arayan bir eşya sahibi direkt gümüşü kaçtan alıyorsunuz diye soruyor bu elbette haklı bir soru ama bizde sonra kendisine yüksek fiyat teklif edilirse hemen tercihini değiştiriyor. Oysa ki her teklif geçek teklif değildir. Firmamız size teklif ettiği fiyat ne ise alım yaparken de aynı rakamdan satın alır ve fiyatı düşürmek için türlü bahaneler üretmez.

Zamanında, size söz verdiği saatte müşterilerimizin kapısında oluyor saygılı, seviyeli yaklaşıyor, memnun eden bir hizmet veriyoruz. İlçe, semt ve bölge ayrımı tüm İstanbul’a hizmet veriyor, ürünlerin fazlalığına göre her yerden alım yapabiliyoruz.

Bize Ne Satabilirsiniz?

Gümüş alanlar için bizi tercih etmeniz halinde farklı türden pek çok eşya satışı yapabilirsiniz. Gümüş gondol, şekerlik, şamdan, küllük, tepsi, çay takımı, saat, peçetelik gibi şeyler sayılabilir. Örnekler artırılabilirse de sizi sıkmamak adına burada bitirelim isterseniz.

Daha detaylı bilgi almak veya soru sormak isterseniz bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Gümüş ile ilgili dikkatinizi çekeceğini umduğumuz, faydalı olabilecek bir kaç yazımızın linkini de aşağı ekliyoruz. Tek tıkla erişim sağlayabilir isterseniz sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2023-08-09T22:40:41+03:0015 Şubat 2018|0 Yorum

Yorum Yap