Eski El Halısı Alan Yerler

Eski El Halısı Alan Yerler

Eski el halısı alanlar için bizimle iletişime geçebilir, halınızı uzman ekspertiz değerlendirmesi ile değerinde satabilirsiniz. Peki elinizdeki halı değerli mi değil mi? Satmanıza değer mi değmez mi? Hem bunları öğrenmek hem de fiyat teklifi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Yıllarca bir yerde bekleyen veya günlük hayatınız içinde kullandığınız halınızı satmak için mutlaka doğru kişileri tercih etmelisiniz. Bu konuda bizi arayabilir, hiç tereddüt etmeden satış yapabilirsiniz. İsterseniz sizi nasıl bir sürecin beklediğini, halınızı nasıl satabileceğinizi detaylı şekilde anlatalım.

Eski El Halısı Alanlar Nasıl Alım Yaparlar?

El dokuma halı nasıl satılır şimdi bunu anlatma sırasına geldi. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan, hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçip el halısı satmak istiyorum diyen müşterilerimizden öncelikle fotoğraf göndermelerini rica ediyoruz.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına halınızın ön ve arka tarafının  fotoğraflarını gönderebilir değerli olup olmadığını anlamamızı sağlayabilirsiniz. Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapacak, halınızı alıp alamayacağımızı bildirecektir.

Eğer bizim alabileceğimiz bir el dokuma halı ise fiyat teklifimizi iletecek, değilse teşekkür edecek, boşuna vaktinizi almayacaktır. Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün kapınızdan alım yapılacaktır. El halısı alan yerler neye göre fiyat belirler isterseniz bir de bundan bahsedelim.

El Halısı Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

Bizim için belirli başlı değerlendirme kriterleri vardır. Pek çok el emeği göz nuru halı sağda solda yanlış saklama teknikleri sebebiyle telef olmaktadır. Oysaki bu hata fiyat teklifimizi de olumsuz etkileyecektir.

  • Halınızın hangi yöreye ait olduğu çok önemlidir. Hereke halısı, Ladik halısı, İpek halı, Sivas Cezaevi halısı, Türkmen halısı değerli halılardır.
  • Halının renklerinin canlı olması. Uzun süre kullanılmış halılarda renk solması, güneş yanığı gibi sorunlar görülebilir. Bunlar fiyatı teklifini düşürebileceği gibi alım yapmamızı da engelleyebilir.
  • Halı üzerinde abraj dediğimiz çürüme, güve yemesi gibi deformasyonlar olması da fiyatı düşürür.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Eski el halısı alanlar olarak halınızı değerinde, adresinize gelerek satın alır, ödemesini nakit yaparız. Hangi halının hangi yöreye ait olduğunu çok iyi bilir, ona göre fiyat teklifi yaparız. Sizi bekletmeden, mağdur etmeden, kaliteli, profesyonel hizmet veririz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.