Depo Eşyası Alanlar

Depo Eşyası Alanlar

Evlerinizin, iş yerlerinizin, apartmanlarınızın depolarında bekleyen eşyalarınız için bizimle iletişime geçerek hemen satış yapabilirsiniz. Belki bir gün bir yerde işime yarar, birine lazım olur mantığı ile saklanan eşyalar zamanla heder olmakta, değerini kaybetmektedir. Depo eşyası alanlar olarak yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için zamanında yüksek bedellerle satın alınan eşyaların nasıl çöpe döndüğüne üzülerek şahit olduk.

Unutulmak, depoda bekleyen eşyaların kaderidir. Aslında bu eşyaları çürümeye terk etmektense 2. el eşya olarak satıp elden çıkarmak en iyi tercih olacaktır. Depodaki eşyalarımı kime satabilirim, kim uğraşacak diye düşünmeyin. Umut Spot olarak ürünlerinizi yerinde görüyor, fiyat teklifi verip satın alıyoruz. İsterseniz daha detaylı bilgi için yazımızı başlıklara ayıralım.

Depo Eşyası Nasıl Satılır?

Bazen bir yalı deposu bazen iş yeri deposu bazen villa deposu içi talep alabiliyoruz. Müşterilerimiz genelde uğraşmak istemediği için eşyalarını satıp satmama konusunda kararsızlık yapıyor. Oysa ekibimiz hiçbir şekilde size zahmet vermeden, kısa sürede tüm işlemlerin üstesinden gelebilecektir.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak adres bilgilerinizi vermeniz, deponuzun için ne tür eşyalar olduğunu söylemeniz yeterlidir. Eğer eşyaların depoya konmadan önce çekilmiş fotoğrafları varsa bunları da aynı numaraya whatsapp ile gönderebilirsiniz.

Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ise İstanbul ve çevresinde nerede olursanız olun adresinize geliyor, fiyat teklifi verip nakit alıyoruz. Bizim için önemli olan sağlam, satılabilir ürünler almaktır. Sizden aldığımız ürünleri Küçükyalı Spotçular Çarşısındaki mağazamızda ikinci el eşya olarak sattığımız için alım yaparken satabileceğimiz ürünler olmasına dikkat ediyoruz.

2. İkinci El Depo Eşyası Alanlar

2. İkinci El Depo Eşyası Alanlar 

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, klima, koltuk, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk, klasik mobilya, el halısı, gümüş, hat yazısı, antika eşya, ofis mobilyası ilk aklımıza gelen örnekler. Tabi sizin eşyalarınız saydığımız örneklerden farklı ürünler de olabilir ki onlarla ilgili de bilgi vererek satış yapabilirsiniz. İkinci el depo eşyası alan firmamız mümkün olan en hızlı ve kaliteli şekilde ekspertiz yapmaktadır.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Depo eşyası alanlar için bizi tercih etmeniz halinde herhangi bir zahmete katlanmadan, nakliye veya taşıma ücreti ödemeden kısa sürede satış yapabilirsiniz. Umut Spot olarak kendi ekibimiz ve aracımızı kullanıyor, hızlı ve profesyonel şekilde çalışıyoruz. Ayrıca ikinci el eşya alanlar için Google veya bir başka arama motoru üzerinden yapacağınız aramalarda da bizi tercih edebilirsiniz. Ekibimiz Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Bizi Takip Edin
2021-05-17T15:03:09+03:0024 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap