Caferağa mahallesi gümüş eşya alanlar için kimleri aramalıyım? Neye göre fiyat verilmektedir? Bir çok müşterimiz bu sorulara cevap aramakta, Kadıköy ve çevresine hizmet verecek gümüşçü aramaktadırlar. Bizler firma olarak tüm İstanbul içine olduğu gibi Kadıköy semtine de gümüş eşya alım satımı için hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin bizleri ulaştıkları andan itibaren kendilerine en hızlı hizmeti vermeye gayret ediyor, gümüş eşya alımını en hızlı şekilde yapıyoruz.

Herhangi bir gümüş obje alınacağı zaman birkaç önemli detaya dikkat edilir, fiyat bu detaylara göre çıkarılır. Bu detaylar ayar ve ağırlıktır. 800, 900 ve 925 gibi 3 farklı ayar içinden birine sahip olan gümüş, ağırlığı da ölçülerek bu ayar fiyatları ile çarpılarak fiyatı çıkarılır. Gümüş şamdan satmak istediğinizi varsayalım. Şamdanınızın altında kaç ayar olduğu yazar. 800 ayar gümüş, 900 ve 925 ayar gümüşe göre biraz daha uygun fiyata alınıp satılır.

Eşyanız hakkında gümüş olup olmadığına dair şüpheleriniz varsa bunu anlamanın en kolay yolu ayar numarasını bulmaktır. Gümüş ise mutlaka bir ayar numarasına sahip olacaktır. Bu ayar numarasını bulamadınız ve eşyanızın türü ile ilgili kuşkularınız varsa bizlere fotoğraflarını gönderebilir, adresinize davet ederek yardım isteyebilirsiniz.

Sadece Caferağa Mahallesi için değil tüm Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası el halısı, tablo, plak, pikap, piyano, el dokuma halı, eski obje, Hereke halısı, Ladik halısı, Bünyan halısı, varaklı mobilya, oymalı mobilya, aslan ayak koltuk takımı, eski yemek odası, yatak odası, berjer gibi eşyalarınız için de siz değerli müşterilerimize hizmert veriyor, en hızlı ve güvenilir şekilde nakit ödemesini yaparak adresinizden teslim alıyoruz.

Bizi Takip Edin
2017-11-24T09:54:20+03:0023 Kasım 2017|0 Yorum

Yorum Yap