Kozyatağı gümüş eşya alanlar olarak gümüşlerini elden çıkarmak isteyen herkese ulaşabiliyoruz. Gümüş kime satılır, gümüş eşya kim alır, gümüşlerimi nasıl nakite çevirebilirim diye düşünmenize gerek yok. Arkadaşlarımız bu konuda size gerekli hizmeti en hızlı ve en titiz şekilde sunacaktır. Nasıl mı? Merak etmeyin hepsini adım adım anlatacağız.

Gümüş eşya alan firmalar gümüşlerinizi nasıl ve neye göre alır bunu bilmeniz gerekiyor. Eğer bilinçli davranırsanız hem kandırılmadan hem değerinde satış yapmış olursunuz. Size bu konuda yardımcı olmak ve gümüş satmak istiyorum dediğinizde bizi seçmenizi sağlamak için gümüş eşya satış süreci nasıl oluyor tek tek anlatacağız. Ekibimiz Kadıköy gümüşçüsü olarak yıllardır bölgeye hizmet vermekte, Kozyatağı semtinden de alım yapmaktadır. Yani bize ve verdiğimiz hizmete güvenebilirsiniz.

Gumus-Alan-Firmalar

Gümüş alan firmalar

Gümüş Eşyalarınızı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Gümüş eşya satmak için kapı kapı dolaşıp fiyat araştırması yapmanıza gerek yok. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza satmak istediğiniz objelerin fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yaparak gümüş gram fiyatımızı bildiriyor. Ya da isterseniz Kadıköy ilçesindeki Kozyatağı adresinize gelerek yerinde inceleme yapıp satın alabileceğimiz fiyat teklifini sunuyor. Fiyatta anlaşma sağlanması halinde hemen nakit alım yapıyor.

Gümüşlerinizi Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

Kozyatağı gümüş eşya alanlar için önemli olan satacağınız gümüşlerin ayar numarası ve ağırlığıdır. Gerçek gümüş eşya ne kadar ağırsa o kadar yüksek değeri vardır. Fiyatı artıran bir diğer etken de eşyanızın ayar numarasıdır. 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar en çok görülen ayar numaralarıdır. Bu numaralar gerçek gümüş eşya sahibi iseniz eşyalarınızın bir yerinde mutlaka yazar. Bize telefonda bilgi verirken gümüşlerinizin kaç ayar olduğunu söylemeniz önemlidir.

Arkadaşlarımız sizden gümüş alırken mutlaka tartarak ve ayar numarasına bakarak alım yapar. Örneğin gümüş gondol satmak istiyorum diyorsanız ekibimiz gondolu hassas terazi ile tartıp ağırlığını öğrenir. Daha sonra ayar numarasına bakarak ayar numarasının o günkü gram fiyatı üzerinden çarparak fiyat verir. 2 kg ve 925 ayar gondolunuz var ve 925 ayar gümüşün o günkü kur fiyatı 15 bin tl diyelim. Arkadaşlarımız size 15 bin x 2 kg = 30 bin tl ödeme yapar.

Elinizdeki eşya gerçek gümüş mü, gerçek gümüş nasıl anlaşılır? Öğrenmek için hemen tıklayın

Bize Ne Tür Gümüş Eşya Satabilirsiniz?

Gümüş eşya çeşitleri o kadar fazla ki Kozyatağı gümüş eşya alanlar olarak hepsini satın almamız mümkün değil. Peki bize ne tür gümüşler satabilirsiniz? Kadıköy gümüşçüsü olarak ne tür gümüş aldığımızdan da bahsedelim. Gümüş gondol, şekerlik, tepsi, küllük, sürahi, şamdan, tabak, altlık, çatal bıçak, kılıç gibi pek çok eşyanızı satın alabiliriz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bizim için gümüşün ne olduğu değil ağırlığı ve ayar numarası önemlidir.

Siz de Kadıköy semtlerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Caddebostan, Suadiye, Çiftehavuzlar, Kalamış, Dereağzı, Feneryolu, Fenerbahçe, Kızıltoprak, Moda, Ziverbey, Göztepe, Merdivenköy, Fikirtepe, Sahrayıcedid, Bostancı gibi semtlerin hepsine hizmet veriyoruz.

Bizi Takip Edin
2023-11-05T09:51:04+03:0021 Kasım 2017|0 Yorum

Yorum Yap