İkinci el yatak odası takımı alanlar için ekibimizle iletişime geçerek kısa sürede nakit satabileceğinizi biliyor musunuz? 2.el yatak odası nasıl satılır, yatak odası takımı alan yerler nerede, sıfır yatak odası satılır mı? Bu ve bunun gibi sorularınızın yanıtlarını yazımızın devamında tek tek cevaplayacağız. Amacımız kullandığınız mobilyanızı zahmet çekmeden, değerinde satmanızı sağlamaktır.

İkinci el yatak odası alanlar için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman ekibimiz sürecin nasıl başlayıp ilerlediğini anlatacaktır. Sadece anlatmakla kalmaz yatak odası takımı satmak istiyorum diyen herkese en kaliteli ve hızlı hizmeti veriyor. Şimdi merak ettiğiniz soruların cevaplarını ana başlıklar halinde sıralayalım. Haydi başlıyoruz.

2.-El-Yatak-Odasi-Takimi-Alanlar

2. el yatak odası takımı alanlar

2. El Yatak Odası Takımı Nasıl Satılır?

Yapmanız gerekenin sadece bir kaç fotoğraf çekmek olduğunu söylesek belki inanmayacaksınız ama öyle. Kapı kapı dolaşıp 2.el yatak odası satmak istiyorum diyerek spotçuları gezmeniz gerek yok. O halde nasıl olacak? Bir kaç maddede mobilya nasıl satılır anlatalım ki daha akılda kalıcı olsun.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile ürünün fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz.
  • Ekibimiz gelen 2.el yatak odası takımı fotoğraflarını inceledikten sonra size dönüş yapacaktır.
  • Eğer mobilyanız bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise fiyat teklifimizin ne olduğunu söyleyecektir.
  • Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün adresinizden eşyalarınız satın alınacaktır.

İşte bu kadar basit ve kısa. Size hiç zahmet vermeden, mümkün olan en kısa süre içinde alım işlemleri yapılacaktır. Nakliye ve teslim alma sürecinin nasıl olacağını ilerleyen başlıklarda anlatacağız. Böylece spot yatak odası fiyatları nasıl belirlenir aşamasını anlatmış olduk.

2. El Yatak Odası Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yatak odası alan yerler alım fiyatı belirlerken bazı kriterleri dikkate almak zorundadır. Elbette her yatak odası takımı aynı fiyattan satın alınmaz. Demek ki bazı değerlendirme kıstasları var. Şimdi bu kıstasların neler olduğunu anlatmaya sıra geldi.

  • Satın alacağımız yatak odası modeli çok önemlidir.
  • Markası da bizim için fiyatı yukarı çeken etkenlerdendir. Mudo Concept, Ikea, İstikbal, Bellona, Doğtaş, Yataş yatak odası modelleri değerlidir.
  • Kullanılan malzeme önemlidir. Ahşap mı, sunta mı, mdf mi buna da önem verilir
  • Kusuru var mı? Kırık, patlak, çizik gibi kusurları fiyatı düşürür.
  • Kapaklı mı, sürgülü mü bu da fiyat teklifimizi etkiler. Son zamanlarda kapaklı yatak odası modelleri daha çok tercih edilmektedir.

Elbette sıfır yatak odası kadar kusursuz eşyalar beklemiyoruz ancak çok yıpranmış modelleri maalesef satın alamıyoruz. Daha önce ev taşınması sebebiyle demonte edilip tekrar tekrar kurulmuş mobilyaları da pek tercih etmiyoruz. Çünkü sökme takma esnasında ürün çok yıpranıyor. Bu da ürünün dağılmış olmasına neden oluyor. Bu aşama da tamamsa en çok merak edilen nakliye ve taşıma işlemlerini anlatmaya geçelim.

2.-El-Yatak-Odasi-Nasil-Satilir

2.. el yatak odası nasıl satılır

Yatak Odası Satarken Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

İkinci el yatak odası alanlar için bizi tercih etmeniz halinde nakliye, taşıma ve yükleme işlemleri ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır. Ürünün ne zaman alınacağını belirliyorsunuz ve ekibimiz o gün kapınıza kadar gelip alım yapıyor. Ürünün demonte edilmesi, araca taşınması, yüklenmesi bize aittir. Bu süreçte size hiçbir zahmet verilmeyecektir.

Ödeme nasıl yapılıyor? Ekibimiz anlaştığımız rakam üzerinden nakit, eft veya havale yoluyla ödemenizi yapmaktadır. Fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlıklar uzatılmamaktadır. Arkadaşlarımız İstanbul ilçelerinin tamamına Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet vermektedir. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2024-07-01T21:57:05+03:0023 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap