Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar

Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar

İstanbul ilçeleri arasında en hızlı büyüyenlerden biri Beylikdüzü ilçesidir. Yoğun ve kalabalık nüfusu sebebiyle spot eşya, ikinci el eşya alım satımı için yoğun hizmet verdiğimiz ilçeden fazlaca talep almakta, eşyalarını satmak için bizimle iletişime geçen tüm müşterilerimize detaylı şekilde hizmet vermekteyiz. Zamanında beğenip, ihtiyaçlarınıza göre satın aldığınız eşyalarınızı nasıl ve kim satacaksınız? Yazımızın devamında bundan bahsedecek, bilmek isteyeceğinizi düşündüğümüz detayları anlatacağız.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar için internette yapacağınız aramalarda pek çok firma ile karşılaşabilirsiniz. Bizim isteğimiz bizi tercih etmeniz. Firmamız uzun yıllardır ikinci el eşya sektöründe hizmet vermekte, önemli bir tecrübe ve deneyimle profesyonel hizmet vermektedir. Eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize whatsapp veya email ile göndermeniz halinde ekibimiz size hızlı şekilde geri dönüş yapacak ve ürünleriniz için fiyat teklifimizi iletecektir.

Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

Her eşyanın ikinci el eşya maddi bir değer ifade eder, belli bir fiyata alınır diyemeyiz. Önemli olan temiz, satılabilir, model olarak bir başkasının almak isteyebileceği türden bir ürün olmasıdır. Bu kriterlere dikkat edilerek, markası, renkleri de göz önüne alınarak fiyat verilir.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Beylikdüzü bölgesi ikinci el eşya çeşitliliği bakımından da farklı bir semttir. Müşterilerimiz genelde ikinci el beyaz eşya, mobilya, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ofis mobilyası, deri koltuk, gümüş eşya, eski obje, tablo, el halısı, Hereke halısı, plak, pikap, hat yazısı, Kuran-ı Kerim gibi birbirinden farklı ürünleri profesyonel kadromuzla ayrı ayrı kategorilerde değerlendiriyor, size ondan sonra fiyat veriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Beylikdüzü spot eşya veya eski eşya satışınız için bizi tercih etmenizi istememizin ilk nedeni güvendir. Firmamız eşyalarını alsın, almasın her müşterisine saygılı ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşır. Siz de takdir edersiniz ki eski eşya satacağınız kişiler evinize, iş yerinize kadar gelecek ve ürünleri yerinden alacaktır. Bu da ancak güven duyacağınız kişilerle yapabileceğiniz bir iştir.

Örneğin ikinci el led televizyon ile el halısı aynı sınıfta değerlendirilecek eşyalar değildir. Televizyon marka ve modeline göre, el halısı ise yöresine, dokumasına, renklerine göre değerlendirilir. Yani eşyalarınız tam değerinde alınır. Alım yaparken sizlerden nakliye veya taşıma ücreti talep edilmez. Sadece Beylikdüzü bölgesi için değil tüm ilçeler için aynı hizmet şartlarımız geçerlidir. Bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:43+03:0023 Şubat 2019|0 Yorum

Yorum Yap