Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler

Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler

Pek çok kişinin ortak derdi olan fazlalık eşya sorununu kısa süre içinde çözüyoruz. Nasıl mı? Yazımızı sizinle paylaşmamızdaki amaç da bu. Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler nerededir, nasıl çalışır ve ne tür eşyalar alır gibi sorularınız olduğunu biliyoruz.

Öğrenmek istediğiniz detaylar ve nasıl satış yapacağınız ile ilgili bilmeniz gerekenleri ana başlıklar altında topladık. İsterseniz siz de bir göz atın ve ikinci el eşya satışı ile ilgili tüm detaylara hakim olun. İşte başlıyoruz.

İkinci el eşya nasıl satılır?

En başta şunu belirtelim, her eşyanın alımını yapmamız mümkün değil. Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler için önemli olan satabileceği ürünleri almaktır. Mesela modeli çok demode, yıpranmış, ömrünü tamamlamış bir ürünü siz alıp kullanmak ister misiniz? Hayır dediğinizi duyar gibiyiz.

Sizden aldığımız eşyaları dükkanımızda perakende olarak satacağımız için bir başkasının sahip olacağı ürünleri almaya özen gösteriyoruz. Sizin eşyalarınızı alır mıyız? Kaça alırız? Bunu öğrenmenin çok kısa bir yolu var.

Eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp veya email ile bize göndermeniz halinde çok kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Eğer eşyalarınız bizim alamayacağımız türden ise size olumsuz cevap verip teşekkür ediyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz kısa süre içinde Beylikdüzü bölgesindeki adresinize gelip eşyalarınızı satın alıyor.

Gördüğünüz gibi süreç fotoğraf göndermeniz ile başlıyor. Devamı için diğer başlığımıza geçelim.

Fiyatı neye göre veriyoruz?

Fiyat teklifi yapacağımız zaman eşyalarınızın temizliğine, sağlamlığına, modeline bakarız. Bir ürün ne kadar temiz ve hızlı satılırsa o kadar yükse fiyattan alınır. Sizin için en kritik nokta deneyimli, işinin ehli bir firma tercih etmektir.

Böyle yaparsanız hem eşyalarınızı değerinde satarsınız hem de herhangi bir problem yaşamazsınız. Bu konuda bize güvenebilir, eşyalarınızı değerinde, sorun yaşamadan satabilirsiniz.

Ne tür ikinci el eşya alıyoruz?

İkinci el eşya aldığımız gibi sıfır eşya alımı da yapabiliyoruz. Sıfır beyaz eşya, buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi gibi eşyalar en çok aldığımız sıfır ürünlerdir. İkinci el beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası, klima, televizyon, elektronik eşya, klasik mobilya, ofis mobilyası, deri koltuk, plak, tablo, bahü, heykel, avize, saat, kitap, tuğra, hat yazısı, Osmanlıca eser gibi eşyalarınızı ve çok daha farklı türden eşyaları alıyoruz.

Biz Beylikdüzü ikinci el eşya satışınız için 7 gün hizmetinizdeyiz. Nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemler için ücret talep etmiyor, istediğiniz gün adresinizden alım yapıyoruz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:37+03:005 Mayıs 2019|0 Yorum

Yorum Yap