Beylikdüzü İkinci El Eşya Alım Satım

Beylikdüzü İkinci El Eşya Alım Satım

Eşyalarınızın fazlalığından dolayı satış yapmak isteyen, bazılarını elden çıkarmak isteyen müşterilerimiz için haftanın 7 günü aralıksız çalışıyoruz. Sağınıza solunuza bakın, evinizde, iş yerinizde, deponuzda fazlalık eşyalarınız var mı? Beylikdüzü 2. ikinci el eşya alım satım işlemleri için aktif olan ekibimiz size de kısa sürede ulaşacaktır.

Eşya fazlalığını daha ne kadar sırtınızda taşımayı düşünüyorsunuz? Bunların insanın psikolojisinden tutun da davranışlarına kadar etki ettiğini biliyor musunuz? Peki ne yapacaksınız? Beylikdüzü ikinci el eşya alan yer için bizi arayabilir, eşyalarınızı kısa sürede satabilirsiniz. Bizim işimiz insanların eski eşya nasıl satılır sorusunu en doğru şekilde cevaplayıp yol göstermektir. İsterseniz hemen başlayalım

Beylikdüzü 2. İkinci El Eşya Alanlar

Her ne kadar kullanılmış eşya alıyor olsak da alım satım yaparken bazı kriterlere dikkat etmek zorundayız. İkinci el eşya alan firmalar nelere dikkat edildiğini sonraki başlıklarda açıklayacağız. Ancak size tavsiyemiz eşyalarınızı zamanı geçmeden, hala bir başkası kullanabilecekken elden çıkarmanızdır. İsterseniz Beylikdüzü eski eşya alanlar için arama yapıp bize ulaşabilirsiniz. Sizin için ihtiyaç fazlası olan bir eşya bir başkasının yeni ürünü olabilir.

 

İkinci El Eşya İçin Nasıl Fiyat Veriyoruz?

Şimdi gelelim bizim için fiyatlandırma aşamalarında önemli olan kriterlere. Siz de takdir edersiniz ki biz bu işin ticaretini yapıyor, belirli bir kar oranıyla satmaya çalışıyoruz. İşte bizim için önemli olan detaylar;

 1. Eşyalarınızın temiz olması
 2. Sağlam olması
 3. Satılabilir durumda olması
 4. Markası
 5. Rengi

Özellikle Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alan firmalar çalışmayan, arızalı olan, sorunlu ürünleri almak istemez. Çünkü bu tür ürünleri tamir ettirip tekrar satışa sunmak hem maliyeti artırmakta hem de aynı performansı göstermemektedir.

Bir örnek daha verelim ve ikinci el televizyon satmak istiyorum diyerek bizi arayan bir müşteri olduğunu varsayalım. Ekibimiz size ilk önce ürünün sorunsuz şekilde çalışıp çalışmadığını soracaktır. Görüntüsünde çizgi, kararma, ölü piksel gibi sorunları olan bir cihazı maalesef alamıyoruz. Bu yüzden markasını, modelini öğrenmemize gerek kalmıyor.

 

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

Beylikdüzü ikinci el eşya alan yer için bizimle iletişime geçerseniz pek çok eşyanızı için sorunsuz şekilde satabilirsiniz. Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, koltuk, ofis mobilyası, deri koltuk, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, el halısı, gümüş gibi sayısız eşyanızı alabiliyoruz. Sizin eşyanız bu saydıklarımız arasında olmayabilir, hiç sorun değil ne yapmanız gerektiğine yine açıklık getireceğiz.

Eşyalarınızı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

 1. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile eşyaların fotoğraflarını kolaylıkla gönderebilirsiniz.
 2. Böylece ne satmak istediğinizi görecek, alıp alamayacağımızın bilgisini verebileceğiz.
 3. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz şekilde ve türde ise fiyat teklifimizi iletiyoruz.
 4. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün ve saatte adresinizden alım yapıyoruz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Google veya bir başka arama motoru üzerinden Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar ile ilgili bir arama yaptığınızda yüzlerce firma ile karşılaşacaksınız. Peki neden bizi tercih etmelisiniz bundan da bahsedelim.

 • Yılların verdiği bir tecrübe ile hizmet veriyor, en önemlisi müşterilerimize güven verecek şekilde çalışıyoruz. Özellikle kadın müşterilerimizin güvenlik konusundaki kaygılarını çok iyi anlıyor, kendilerini rahat hissedecekleri şekilde hizmet veriyoruz.
 • Anlaştığımız rakam ne ise onu ödüyor, fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyoruz.
 • Nakliye ve taşıma işlemlerini kendi ekibimizle hallediyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Taşıma yaparken dikkatli oluyor, duvarlarınıza, diğer eşyalarınıza zarar vermiyoruz.

Beylikdüzü veya Avrupa Yakası ilçelerinden herhangi birinden ikinci el eşya satışı yapmak isterseniz 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Aldığımız ürünlerin pek çoğunu yayınladığımız sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2021-01-01T13:16:56+03:001 Ocak 2021|0 Yorum

Yorum Yap