Beylikdüzü İkinci El Eşya Alanlar

Beylikdüzü İkinci El Eşya Alanlar

Bizim işimiz tüm İstanbul geneline, ev eşyası, klasik eşya, ofis ve bahçe mobilyası gibi eşyaların alımı ile ilgili hizmet vermektir. Bu hizmetimizi Beylikdüzü ilçesi için de sağlayabiliyoruz.

Peki eşyalarınızı bize nasıl satabilirsiniz? Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar olarak tüm hizmet sürecimizi başından sonuna kadar anlatacağız. Amacımız bizi yakından tanımanızı, eski eşya satacağınız zaman bizi tercih etmenizi sağlamaktır.

Yıllardır birbirinden farklı yüzlerce müşteriye ulaşıp hizmet verdiğimiz için neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. Çünkü herkesten neredeyse aynı soruları duyuyoruz. Biz de bu sorulardan ve cevaplarından oluşan bir yazı hazırladık. Umarız faydalı olur.

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Öncelikle ne satmak istediğinize tam olarak karar vermenizi rica ediyoruz. Böylece size vereceğimiz net fiyat teklifimizi belirleyebiliriz.

Daha sonra whatsapp (0533 493 33 90) veya email ile (umutspot@gmail.com) eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ekibimiz gelen eski eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden nakit alım yapılacaktır. Beylikdüzü bölge olarak uzun mesafe kat edilmesi gereken bir semt olduğu için fotoğraf göndermeniz zaman kazanmamıza yardımcı olacaktır.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk, koltuk takımı gibi pek çok eşyanızı satın alabiliriz.

Tabi ki sayabileceğimiz eşyaların tamamını burada yazabilmemiz mümkün değil o yüzden fotoğraf üzerinden bir ön izleme yapmamız faydalı olacaktır. Bu kısım anlaşıldıysa diğer başlığımıza geçelim isterseniz.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Beylikdüzü veya bir başka ilçe olması bizim için fark etmez. Eşyalarınızın temiz, sağlam ve satabileceğimiz türden eşyalar olması önemlidir.

Örneğin arızalı, problemli bir beyaz eşya almamız mümkün değil. Çünkü sizden alacağımız eşyaları biz de dükkanımızda satmaya gayret ediyoruz. Dolayısıyla sorun çıkarabilecek, çok yıpranmış, deforme olmuş eşyaları satamayacağımız için almıyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME

Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı kendi aracımız ve elemanlarımızla yapıyoruz. Yani siz hiçbir zahmet çekmiyor, herhangi bir nakliye taşıma ücreti ödemiyorsunuz.

Eşyalarınızın taşınması, yerinden sökülmesi, araca yüklenmesi tamamen bize ait. Ödeme ise nakit olarak yapılır. Talep etmeniz halinde eft, havale ile de ödeme yapabiliriz.

Beylikdüzü ilçesinde her gün aktif çalışan firmamızı Facebook hesabımızdan da takip edebilir, aldığımız eşyaların fotoğraflarını görebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:21+03:0027 Nisan 2020|0 Yorum

Yorum Yap