Klasik beyaz renk, gri veya inox beyaz eşya artık sıkıcı geldiği için piyasaya yenilik getirmek ve yeni pazar açmak için üretilen retro beyaz eşya mutfaklara pastel renklerin hakim olmasına sebep oldu. Pembe, Turuncu, Sarı, Yeşil, Kırmızı gibi canlı renklerde üretilen Vestel, Arçelik, Beko gibi markalar tarafından üretilen bu rengarenk ürünler çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi eşya guruplarına daha yoğun uygulandı.

Retro modasının beyaz eşya sektörüne yansıması ile eski dönemleri anımsatan, yarım kulplu ve bombeli üretilen bu eşyalar evlerinizde renkli ve farklı dursa da zamanla ihtiyaç fazlası durumuna gelebilir veya sıkılmış olabilirsiniz. Böyle bir durumda bizleri arayabilir, eşyalarınızı nakit olarak anında satabilirsiniz. Kombi, buzdolabı, tek kapılı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi eşyalarınızı temizlik, sağlamlık ve kapasitesine göre göre satın alıyoruz.

İkinci el retro beyaz eşya alırken adresinizden teslim alıyor, kendi nakliye aracımız ve elemanlarımızı kullanıyor, sizlere hiçbir zahmet vermiyoruz. Marka ve model bilgisi vererek fiyat alabileceğiniz gibi whatsapp veya email sayesinde eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de fiyat alabilirsiniz. Sadece retro beyaz eşya değil, inox ve gri beyaz eşya için de fiyat alabilirsiniz.

İstanbul sınırları içinde nerede olursanız olun sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti veriyor, eşyalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Doğru fiyat ve güvenilir alışveriş için bizlere tereddüt etmeden güvenebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2017-10-18T17:05:26+03:0018 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap