2. ikinci el beyaz eşya alanlar evinizde, ofisinizde, iş yerinizde kullanmadığınız beyaz eşyalarınızı sizden satın alır. Çalışır ve sağlam durumda olan eşyalarınızı satarak bütçenizi koruyabilir, yeni alacaklarınız için tasarruf sağlayabilirsiniz.

Sıfır beyaz eşya fiyatları günden güne arttığı için eskileri sağa sola bedava dağıtmak yerine 2. ikinci el beyaz eşya alanlar ile iletişime geçerek satmak en doğrusu olacaktır. O halde sizin ihtiyacınız olan güvenilir, işini yapan bir firma. Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Hızlı satış yapmak için bizden fiyatı alın ve tasarrufa başlayın.

2.-İkinci-El-Beyaz-Esya-Alanlar

2. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Spotçu ya da ikinci el eşya alanlar olarak bilinen işletmeler satmak istediğiniz buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi gibi eşyalarınızı satın da satın alır. Biz de Umut Spot olarak bu tarz eşya satışlarınızı kısa süre içinde değerlendirebiliriz

İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Satılır?

Kapı kapı gezerek spotçular eşyalarıma ne kadar verir, beyaz eşyalarım kaç para eder diye araştırma yapmanıza gerek yok. Artık her şey çok daha kolay, zahmetsiz şekilde hem de aynı gün hallediliyor. İstanbul ikinci el beyaz eşya alım satım işlemini nasıl yapacağınızı detaylı şekilde anlatalım

Net Fotoğraflarını Çekin

Satmak istediğiniz 2. ikinci el beyaz eşya modellerinin anlaşılır ve net fotoğraflarını çekerek doğru fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürünlerin Kusurları Varsa Bizimle Paylaşın

Eşyalarınızın çalışmayan aksamları ya da gövdesinde kırık, pas, vuruk gibi kusurları varsa bunları bize bildirmeniz gerekir. Çünkü deforme olmuş, kullanım ömrünü tamamlamış, arızalı ürünleri almıyoruz.

Arızalı beyaz eşyalar nasıl değerlendirilir öğrenmek için hemen tıklayın

Fiyat Teklifimizi Değerlendirin

Eşyalarınızla ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ekibimiz size bir fiyat teklifi sunacaktır. Teklifimizi kabul etmeniz halinde anlaşma sağlanmış demektir.

Bize Randevu Verin

Ekibimiz beyaz eşya alım satım işlemi için sizin müsait olduğunuz adresinize gelerek anlaştığımız rakamı ödeyerek satın alıyor.

Nakliyeyi Dert Etmeyin

Arkadaşlarımız ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, mini fırın, mikrodalga gibi kullanılmış beyaz eşya alımında kendi ekibini ve araçlarını kullanmaktadır. Size zahmet vermeden, zamanınızı almadan kısa sürede yükleme yapıyoruz.

İstanbul-İkinci-El-Esya-Alanlar

İstanbul 2. ikinci el eşya alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Diğer 2.el eşya alımlarımızda olduğu gibi kullanılmış beyaz eşya alımlarımızda da fiyat teklifi sunarken belirli kriterlere göre fiyat teklifi sunuyoruz. Her eşyanın aynı fiyattan satın alınması mümkün olmadığı için aralarındaki farklılıklara göre rakam belirliyoruz. Bakalım bu kriterler neler?

Eşyalarınızın Markasına

2. İkinci el beyaz eşya alanlar için en önemli fiyat kriteri ürünün markasıdır. Tüketicilerin güvenini kazanmış, kalitesini ispatlamış, yıllardır piyasada var olan markalar her zaman daha yüksek fiyattan alınır.

Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Altus, Regal, Profilo, Samsung, Lg, Vestel en çok alımını yaptığımız markalardır. İnsanların bizden bu markaları alırken yedek parçalarını kolay bulabilecekleri için tercih ediyorlar.

Temiz Olmasına

Eşyalarınızın temiz, satılabilir durumda olması çok daha iyi fiyat almanızı sağlar. Çok yıpranmış, deforme olmuş, pas ve kir içindeki eşyaların alımını maalesef yapamıyoruz. Bakımsız, rutubetten dolayı pas tutmuş, parçaları eksik pek çok ürünle karşılaşıyoruz. Bu da bizi alım yapmaktan vazgeçiriyor. Oysa ki temiz, sağlam, sorunsuz bir ürün eski model bile olsa satın alınabilir.

Beyaz eşya temizliği ile ilgili detaylı bilgiler verdiğimiz yazımız ilginizi çekebilir; Beyaz Eşya Nasıl Temizlenir

Sağlam Olmasına

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sizden alacağımız eşyaların sağlam ve çalışır durumda olması gerekmektedir. Aldığımız herhangi bir beyaz eşyayı tamir ettirerek satışa sunma yolunu tercih etmiyoruz. Çünkü tamir edilen beyaz eşya sıklıkla aynı sorunu tekrar yaşatıyor. Müşterilerimizi mağdur etmemek adına tamirli beyaz eşya alıp satmıyoruz.

Teknik Özelliklerine

İkinci el klima, televizyon, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi eşyaları fiyatlandırırken ekstra teknik özellikleri olan modelleri daha değerli alıyoruz. Örneğin ikinci el televizyon alanlar olarak televizyon alacağımız zaman 4K, smart, dahili uydu, joistik kumanda gibi özellikleri olan cihazlar yüksek fiyat teklifi alır.

İkinci El Çamaşır Makinesi Alanlar

2. ikinci el çamaşır makinesi satın alacağımız zaman ürünün markasına, yıkama kapasitesine, modeline, devir sayısına, üretim yılına, enerji sınıfına bakıyoruz. Yeni model, kaliteli marka demek elbette yüksek fiyat teklifi almanız demektir.

İkinci El Buzdolabı Alanlar

2. ikinci el beyaz eşya alanlar için en önemli ve kritik ürünlerden biri olan buzdolabı, mutlaka orijinal ve tamirsiz olmalı. Gaz basılmış, motoru değişmiş, kartı değişmiş ürünler ileride tekrar sorun çıkaracağı için maalesef almıyoruz. Müşterilerimize satacakları 2.el buzdolabı ile ilgili bu konuları kapsayan sorular soruyoruz.

İkinci El Bulaşık Makinesi Alanlar

İnox veya beyaz, farklı pek çok marka tarafından üretilmiş olan bulaşık makinesi modelleri program sayısına ve enerji sınıfına göre fiyatlandırılır. Bosch, Profilo, Siemens, Arçelik Beko, Altus gibi markalar bulaşık makinesi alım satımında daha çok tercih edilir.

İkinci El Kurutma Makinesi Alanlar

Son dönemlerde ev hanımlarımızın vazgeçilmez yardımcılarından olan kurutma makineleri markasına, kurutma kapasitesine, enerji sınıfına, teknik özelliklerine göre 2.el olarak satın alınır. İkinci el kurutma makinesi fiyatları bu verilere göre değişmektedir. Bosch, Arçelik, Siemens, Beko, Lg gibi markalar kurutma makinesi konusunda başarılı markalardır.

İkinci-El-Televizyon-Alanlar

İkinci el televizyon alanlar

İkinci El Televizyon Alanlar

2. ikinci el beyaz eşya alanlar olarak elektronik kategorisine girse de 2.el televizyon alımı da yapıyoruz. Samsung, Lg, Sony, Philips, Grundig, Arçelik, Vestel gibi markaların ön plana çıktığı sektörde büyük ekranlı, wi-fi özelliği olan, dahili uydulu, Netflix, YouTube, Exxen gibi dijital platformları kullanabileceğiniz cihazlar daha yüksek fiyattan alınır.

İkinci El Klima Alanlar

2.el klima modelleri sürekli rağbet görmekte, artan sıfır klima fiyatları sebebiyle insanlar Umut Spot ‘un da yer aldığı Küçükyalı Spotçular Çarşısı içindeki mağazaları ziyaret etmektedir. Bizler ikinci el klima alanlar olarak ısıma soğutma kapasitesine, markasına, enerji sınıfına, inverter olmasına bakarak fiyat teklifi sunulur.

İkinci El Mini Buzdolabı Alanlar

Mini buzdolabı ya da başka bir deyimle büro buzdolabı satmak için de bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Arçelik, Beko, Vestel, Regal, Altus, Bosch gibi markaların piyasayı domine ettiği 2.el büro buzdolabı pazarında da yüksek fiyatla alım yapıyoruz. Ürünün temiz ve sağlam olması, kapaklarının tam olması çok önemlidir.

Neden Umut Spot?

2. ikinci el beyaz eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı mümkün olan en yüksek rakamdan satabilirsiniz. Ekibimiz tüm İstanbul geneline Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası şeklinde hizmet vermektedir. Ekibimiz size son derece profesyonel, saygılı ve hızlı hizmet vermektedir.

 • Zamanında kaliteli hizmet
 • Profesyonel çalışma
 • Saygılı yaklaşım
 • Uzman ekspertiz ve yüksek fiyat teklifi
 • Hızlı alım ve ücretsiz nakliye ile alım

Sizin de satmak istediğiniz buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, televizyon, mini buzdolabı gibi eşyalarınızı satmak için bizimle iletişime geçebilir ya da eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı whatsapp hattımıza göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Aşağıdaki yazılarımız da dikkatinizi çekebilir

Beyaz Eşya Alırken En Çok Yapılan 5 Hata

Avrupa Yakası Beyaz Eşya Alanlar

Anadolu Yakası Beyaz Eşya Alanlar

En İyi Beyaz Eşya Markası Hangisi

 

 

 

Bizi Takip Edin
2024-06-02T20:46:20+03:009 Ağustos 2016|4 Yorum

4 Comments

 1. Ömer Asaf 2 Haziran 2024 - 23:15

  2. İkinci el beyaz eşya satmak istiyorum whatsapp tan fotoğraf göndersem fiyat alabilir miyim.

  Bir de ikinci el televizyon satmak istiyorum ona da fiyat verir misiniz

 2. admin 3 Haziran 2024 - 00:53

  Merhaba
  0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.

 3. Melike melis Varank 3 Haziran 2024 - 20:05

  Merhaba, ikinci el buzdolabı satmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

 4. admin 3 Haziran 2024 - 20:08

  Merhaba
  Eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp ile bize gönderir misiniz? 0533 493 33 90

Yorum Yap