Tuzla Spot Eşya Fiyatları

Tuzla’da spot eşya fiyatları nasıldır, yüksek midir, cazip midir? Yazımızda size bunlardan bahsedecek ilçenin ikinci el eşya ve spot eşya fiyatları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Tuzla ilçesi tersane bölgesine ve Sabiha Gökçen Havaalanına yakın olduğu için burada sürekli artan bir nüfus toplanmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi, Piyade Okulu ve Deniz Harp Okulu da burada olduğu için öğrenci ve eğitim çalışanları da burada yoğun şekilde ikamet etmektedir.

Bu hareketli ve her kesimden insanı bir arada toplayan, sahili ile insanlara nefes aldıran Tuzla ilçesinde spot eşya alım satım işlemleri artarak devam etmektedir. Umut Spot olarak buradan gelen her talebi titizlikle inceliyor, müşterilerimize kısa sürede fiyat teklifi veriyoruz. İsterseniz eşya sahibi birinin bize satış yaparken nasıl bir yol izlemesi ve ne yapması gerektiğini tek tek anlatalım. Böylece hem işi ehlinden öğrenmiş olur hem de şimdi veya ileride bize ihtiyaç duyarsanız ön bilgi almış olursunuz. İşte başlıyoruz

Tuzla’dan Eşya Satış Süreci Nasıl İşler?

Aslında bu süreç sadece Tuzla ikinci el eşya satışı için değil her semtten yapacağınız satışlar için aynıdır. Önemli olan taleplerinize kısa süre içinde cevap verip zaman tasarrufu sağlamaktır. Bu yüzden ilk aşamadan eşyalarınızın fotoğrafları üzerinden gidiyoruz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyaların fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz.
  • Ekibimiz gönderdiğiniz fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yaparak olumlu veya olumsuz cevabımızı iletiyor.
  • 2. el eşya alan yerler veya spotçular için önemli olan temiz, satılabilir ve sağlam ürünler almaktır. Bu şartları sağlayamayan, çok yıpranmış ürünleri maalesef alamıyoruz. Bu yüzden olumsuz cevap vermek zorunda kalabilriiz.
  • Eğer bizim alabileceğimiz şartlarda, temiz ürünleriniz varsa fiyat teklifimizi hemen iletiyoruz.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması durumunda ise istediğiniz gün adresinizden nakit ödemesini yaparak teslim alıyoruz.

Spot Eşya Fiyatları Ne Seviyede?

2 el eşya alanlar veya spotçularda eşya fiyatları nasıldır derseniz bunun firmalar arasında farklılık göstereceğini söyleyebiliriz. Fiyatlar alacağınız ürünün markasına, modeline, kaç yıllık olduğuna göre değişmektedir. Yeniye yakın, garanti süresi son ermemiş olan eşyalarda fiyat elbette biraz daha yüksek iken kullanım ömrü fazla olan eşyalarda ise daha cazip fiyatlar sunuluyor.

Örneğin televizyon almak istiyorum diyorsanız ekran boyutu, teknolojik özellikler ve marka fiyatı belirleyen ana unsurlar oluyor. Aynı şey beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima gibi ürünler için de geçerli.  Mobilya alım satım işlerinde ise model, renkler, marka çok önemlidir.

Yeri gelmişken müşterilerimizin sürekli karıştırdığı, akıllarını karıştıran bir konuya ikinci el eşya ve spot eşya nedir sorusunun cevabına da değişmek istiyoruz. Aslında bu konuyu uzun uzun işlediğimiz, örnekler verdiğimiz yazımıza göz atmanız daha öğretici olaraktır; tıklayın

Eşyalarımı Satmak İstiyorum

Tuzla’da spot eşya fiyatları nasıl sorusunu sürekli sorup cevap arayan müşterilerimize detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Eğer elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız varsa bizi arayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Süreç yukarıda madde madde izah ettiğimiz şekilde işlemektedir.

İstanbul ikinci el eşya alanlar şeklinde hizmet verdiğimizden dolayı Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini kendi kazancımız gibi gördüğümüz için mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızda da takip edebilir, isterseniz aşağıya eklediğimiz faydalı makalelerimize de göz gezdirebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2021-04-07T22:36:36+03:007 Nisan 2021|0 Yorum

Yorum Yap