Tuzla ikinci el eşya alanlar olarak ikinci el eşya satmak istiyorum diyen tüm müşterilerimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz. 2.el eşya nasıl satılır, eşyalarım para eder mi, beyaz eşya alanlar nerede gibi sorularınızın artık cevabı var. Elden çıkarmayı düşündüğünüz, maddi değeri olup olmadığı konusunda bir karar veremediğiniz eşyalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha önce hiç bir eşyanızı satmamış olabilirsiniz ancak insanlar artık etrafında fazla eşya istemediği gibi bunları nakite çevirmeyi çok benimsediler. Siz neden yapmayasınız? Bunun için süreci önceden bilmek, işin detaylarını öğrenmek, 2. el eşya nasıl satış süreci ile ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızı okumanız yeterli.

Tuzla 2.el eşya alım satım için bu bölgede aktif hizmet veren firmamıza eşyalarınızın fotoğraflarını hemen gönderebilirsiniz. Fiyat teklifi almanın en kısa ve kolay yolu budur. Merak etmeyin daha detaylı bilgiyi ilerleyen satırlarda anlatacağız. İsterseniz arayabilirsiniz : İkinci el eşya alanlar

Müşterilerimizin hemen hemen hepsi eşyalarını en yüksek fiyattan satmayı düşünseler de aslında güvenilir bir esnaf bulmak işin en önemli aşamasıdır. Bizi tercih etmenizi istememizin en önemli nedeni budur. Umut Spot olarak son derece profesyonel, saygılı ve deneyimli bir ekiple çalıştığımı için size beklediğiniz hizmetin tam karşılığını verebiliyoruz.  Nasıl mı? İsterseniz en çok sorduğunuz sorulardan başlayarak adım adım ilerleyelim.

Tuzla İkinci El Eşya Alanlar Ne Gibi Eşyalar Alır?

Ne tür eşyalar aldığımız konusuna en başta değinmek istedik. İnsanlar 2.el eşya dediğimiz zaman akla gelen her ürünü alabileceğimizi düşünüyorlar ki bu imkansızdır. Alım satım yapabileceğimiz belli başlı ürün grupları vardır ki bunlar genelde günlük hayatımız içinde kullandığımız eşyalardır.  Beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, koltuk takımı, L koltuk, deri koltuk, yatak odası, ofis mobilyası, masa sandalye, baza yatak ilk aklımıza gelenlerdir.

Saydıklarımızın dışında, antika eşya kadar değerli olmasa da hala önemini koruyan, alıcısı olan klasik eşya grupları vardır ki bunların alımını da yapabiliriz. Antika mobilya, tablo, plak, pikap, el halısı, gümüş eşya, gümüş gondol, gümüş şamdan, şekerlik, Hereke halısı, Rolex saat, Ladik halısı alımını yapabildiğimiz eşyalar arasındadır. Eğer sizin satmayı veya fiyat teklifi almayı düşündüğünüz eşya bu verdiğimiz örnekler arasında yoksa yine de sorun değil. Ekibimizle görüşerek alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz.

Tuzla-Ikinci-El-Esya-Alanlar

Tuzla ikinci el eşya alan yerler, Tuzla ikinci el beyaz eşya alanlar

Eşyalarımı Satmak İçin Ne Yapmalıyım?

Eşyalarınızı satmak için kapı kapı gezip spotçulardan fiyat teklifi almanıza veya spotçular çarşısı aramanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey nakite çevirmek istediğiniz ne kadar ürün varsa bunların fotoğraflarını çekerek bize göndermektir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına göndereceğiniz fotoğraflar ekibimiz tarafından incelenecek, kısa süre içinde size olumlu olumsuz dönüş yapılacaktır.

Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Tuzla ilçesinin neresinde olursanız olun kapınızdan alım yapılacaktır. Gördüğünüz gibi yapmanız gereken sadece bir kaç fotoğraf göndermek ve fiyat teklifimizi değerlendirmektir. Sizin adınıza tamamen zahmetsiz, sorunsuz bir satış sürecinden bahsediyoruz. Şunu özellikle belirtmek istiyoruz ki ikinci el eşya satarken yüksek fiyat teklifi almaktan daha önemli olan yüksek fiyattan satabilmektir. Ekibimiz size teklif ettiği fiyatı ürünü almaya geldiğinde değiştirmeyecek, eşyalarınızın bize söylemediğiniz kusurları varsa fiyat teklifimiz sabit kalacaktır. Bu yüzden sizden en büyük ricamız eşyalarınızın kusurlu, sorunlu yerleri varsa bunlara fotoğraflarda yer vermeniz veya bize ayrıca söylemenizdir.

İkinci El Eşya Alanlar Neden Eşyaların Fotoğraflarını İstiyor?

Neden fotoğraf istediğimiz konusu müşterilerimiz tarafından çok soruluyor. Herkes eşyalarına fiyat teklifi vermemiz için evlerine, iş yerlerine gitmemizi, yerinde görerek fiyat vermemizi istiyor. Ancak İstanbul trafiği göze alındığında bunu yapabilmek sizce ne kadar mümkün? Çok yakın bir semte gidiyor bile olsanız neredeyse saatleriniz yolda geçiyor.

Her ne kadar pek çok insan fotoğraf gönderlerini istediğimiz zaman işin kolayına kaçtığımızı düşünse de bizim asıl derdimizin zaman kazanmak olduğunu daha sonra fark ediyorlar. Satmak istediğiniz eşyanın aynısını pek çok defa satın aldığımız için ne kadar alınır, satılır çok iyi biliyoruz. Tuzla İkinci el eşya alanlar tamamen böyle çalışır ve ilk aşamada mutlaka eşyaların fotoğraflarını isterler.

Tuzla İkinci El Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

Eşyalarınız için neye dikkat ederek fiyat verdiğimizden bahsetmesek olmaz. Elbette bazı detaylara bakarak fiyat teklifi vermek zorundayız. Çünkü sizden aldığımız eşyaları satmak zorundayız. Dolayısıyla ticari değeri olan, kıymetli ürünler almak istememiz gayet doğal karşılanmalı. İsterseniz eşyalarımı satmak istiyorum diyen müşterilerimizden alım yaparken nelere dikkat ediyoruz bir kaç madde ile gösterelim. Müşterilerimizden en çok duyduğumuz soruların cevaplarının yer aldığımı yazımıza da bakabilirsiniz.

  1. Eşyaların markasına
  2. Modeline
  3. Renklerine
  4. Temizliğine
  5. Sağlamlığına
  6. Sorunsuz çalışır olmasına bakılır.

Çok yıpranmış, deforme olmuş, artık kimsenin almak istemeyeceği bir eşyanın alımını yapmamız maalesef mümkün değil. Örnek verelim ki daha anlaşılır olsun. İkinci el beyaz eşya alanlar için sorunsuz çalışan, arızasız ürünler almak önemlidir. Soğutması sorunlu olan, tamir edilmeye muhtaç bir beyaz eşya maalesef tercih edilmez. Ya da her yeri pas, vuruk, ezik içindeki bir beyaz eşyayı kim almak ister ki?

Bir örnek de ikinci el televizyon satmak isteyenler için verelim. Spot led televizyon alımında cihazın markası çok önemlidir. Lg, Samsung, Philips, Toshiba, Panasonic, Sony, Vestel, Arçelik gibi markalar yüksek fiyattan satın alınır. Ayrıca cihazın 4K, smart, dahili uydu, yüksek çözünürlük gibi özellikleri de fiyat teklifimizde etkili olur. ise görüntünün sorunsuz ve sağlam olmasına dikkat ederiz. Ürünün daha önce tamir görmemiş olması, panelinin sağlam olması, ekranında ölü piksel, kararma gibi sorunların olmaması gerekir.

Gümüş gondol, şekerlik, gümüş şamdan gibi eşyaların alımında ise ürünün ağırlığı ve ayar numarası önemlidir. 800 ayar, 900 ayar ve 925 ayar numaralarından birisi ürünün üzerinde mutlaka bulunur. Gümüş satın almaya geldiğimizde obje önce tartıyor, daha sonra ayar numarasına göre o günkü fiyatıyla çarparak ödemeyi yapıyoruz. Nasıl alım yaptığımızla ilgili yeterli örnekler vermeye gayret ettik ve daha fazla örnek verip sizi sıkmamak için burada bırakıyoruz.

Tuzla-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Tuzla ikinci el eşya, Tuzla spot eşya

Eşyaların Nakliyesi ve Ödemesi Nasıl Yapılmaktadır?

Eşyaların nakliyesi ve ödemesi müşterilerimizin en çok tedirgin olduğu konudur. Çünkü nakliye meşakkatli, zor bir iştir ve bunun bedelini kendilerinden alınacağını düşünürler. Tuzla ikinci el eşya alanlar için bizi aramanız ve eşyalarınızı bize satmanız halinde herhangi bir nakliye ücreti ödemezsiniz. Akfırat mahallesi, Anadolu mahallesi, Aydınlı mahallesi, Aydıntepe mahallesi, Cami mahallesi, Eyliva Çelebi mahallesi, Fatih mahallesi, İçmeler mahallesi, İstasyon mahallesi, Mescit mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Orhanlı mahallesi, Orta mahalle, Postane mahallesi, Şifa mahallesi, Tepeören mahallesi, Yayla mahallesi şeklinde 17 mahallesi bulunan ilçenin neresinden alım yaparsak yapalım nakliye ücretsizdir.

Ayrıca klima, elbise dolabı, televizyon, masa sandalye, baza yatak gibi demonte edilmesi gereken eşyaları ekibimiz yerinden sökecektir. Gerekli alet edevatımız mevcuttur. Ödeme konusuna da kısaca değinelim. Arkadaşlarımız eşyalarınızı almaya geldiğinde anlaştığımız rakam üzerinden ödeme yapar, fiyat düşürmek için türlü bahaneler üretmezler. İsterseniz eft, havale veya nakit olarak ödeme alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-07-07T15:56:28+03:006 Nisan 2016|0 Yorum

Yorum Yap