Spot Televizyon

Spot Televizyon

Spot eşya alanlar nerededir, nasıl alım yaparlar, spot eşya fiyatları nasıl belirlenir gibi merak ettiğiniz soruların yanıtlarını vermeden önce tanım yapmak gerekir. Tüketicilerimizin pek çoğu spot eşya nedir, ikinci el eşya ile arasındaki farklar nedir bunları bilmiyor, öğrenmek isterseniz detaylı bilgiler verdiğimiz yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

Hiç kullanılmamış, kutusu açılmamış, servis tarafından garantisi başlatılmamış ürünlerinizi spot eşya olarak satın alıyoruz. Bu ürünler revizyonlu, tamirli, nakliye darbeli vs değildir. Sıfır ürün nasılsa o şekildedir. Siz de bu şekilde bir eşyaya sahipseniz ve çeşitli sebeplerden dolayı satmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Eşyalarımı satmak istiyorum diyerek bizi arayan hemen hemen her müşterimizin ilk hedefi doğal olarak yüksek fiyat teklifi almaktır. Ancak doğru fiyat almak, yüksek fiyattan satış yapmak için işini iyi bilen, güvenilir spot eşya alan firma bulmalısınız. Bu aşamada biz devreye girebilir, eşyalarınızı çok kısa süre içinde nakit alabilirsiniz. Yazımızın devamında nasıl satı yapabileceğinizi, spot eşya alım satım sürecini detaylı şekilde anlatacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

Spot Eşya Nasıl Satılır?

  • 0533 493 33 90 bizim iletişim numaramız. Bu numaranın whatsapp hattına satacağınız ürün hakkında bilgiler göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Örneğin spot televizyon satmak mı istiyorsunuz? O halde Samsung 55 Mu 7000 tv satmak istiyorum demeniz yeterli. Veya Mudo marka sıfır koltuk takımı satmak istiyorum diyebilirsiniz.
  • Ekibimiz size hemen dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Teklifimizi onaylamanız halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılabilir.

Gördüğünüz gibi işlem son derece basit, kısa ve kolay ancak burada önemli olan tercihinizi Umut Spot ‘tan yana kullanmaktır. Ekibimiz yılların verdiği tecrübe ile kısa sürede alım satım işlemlerini gerçekleştirecektir.

Bize Hangi Eşyaları Satabilirsiniz?

Spot yani sıfır buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi, bilgisayar, iphone, macbook, airbook, imac, laptop gibi ürünler ilk akla gelenlerdir. Elektronik eşya ve bilişim sektörüne ait ürünler dışında mobilya, koltuk takımı, yatak, baza, masa sandalye gibi eşyalar da sayılabilir.

Spot Koltuk Takımı

Spot Koltuk Takımı

Spot Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Fiyatlandırma yaparken satacağınız her ürün kendi kategorisine göre değerlendirilir. Örneğin sıfır televizyon alırken farklı, klima alırken farklı, koltuk takımı alırken farklı detaylara göre fiyat teklifi verilir. Her eşyanın spot piyasası olabilir ki bugün gıda sektöründen tutun otomotiv sektörüne kadar her parça spot fiyatlarla alınıp satılabilir. Elbette biz kendi branşımız olan ürünlerin dışına çıkmıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Spot eşya alanlar için tercihinizi bizden yani Umut Spot ‘tan yana kullanırsanız en doğru fiyattan satış yapabilirsiniz. Ekibimiz fiyatlandırmayı kısa sürede yapıp teklifini iletebiliyor. Son derece deneyimli, uzman ekspteriz ekibi ile çalışıyor, müşterilerimizle profesyonel şekilde iletişim kuruyoruz.

Anlaştığımız rakam üzerinden nakit, eft veya havale ile alım yapabiliyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir sadece sıfır eşya değil ikinci el eşya da satabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sahibinden.com internet sitesindeki mağazamızdan sattığımız ürünlere göz atabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-05-07T18:08:19+03:0022 Mart 2016|2 Yorum

Yorum Yap