Koltuk takımı bir evin vazgeçilmez eşyalarının başında gelmektedir. Yerleştirildiği odanın havasını değiştiren, ev sahiplerinin tarzını stilini anlatan koltuklar sağlam olmalı ve sizi rahat ettirmelidir. Zamanla sunduğu konforu, sağlamlığını yitirebilen koltuğunuzu zamanı geldiğinde satmak en iyi seçenektir.

Koltuk takımı sizin için önemli olduğu gibi ikinci el koltuk alanlar için de önemli bir eşya gurubudur. Temiz, sağlam, markası bilinen, hoş renkleri olan bir ürünü her spotçu alıp dükkanına koymak ister. Sizin de yenilemek istediğiniz ya da farklı sebeplerden dolayı elden çıkarmak istediğiniz koltuğunuz varsa Umut Spot ekspertiz ekibi ile görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz. İsterseniz 2.el koltuk takımı fiyatları nasıl belirlenir, neye göre fiyat verilir ve satış süreci nasıl işler bunlardan bahsedelim.

İkinci-El-Koltuk-Takimi-Alanlar

İkinci El Koltuk Takımı Alanlar

2. El Koltuk Nasıl Satılır? 

Aslında ikinci el koltuk satmak zannettiğiniz kadar zor değil. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına koltuğun fotoğraflarını göndererek hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Arkadaşlarımız ilk aşamada koltuğunuzu fotoğraflar üzerinden değerlendirecek alıp alamayacağımızı belirleyecektir. Eğer bizim alabileceğimiz bir ürünse fiyat teklifimizi sunacaktır. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün alım yapılabilir. Gördüğünüz gibi bir kaç fotoğraf çekerek fiyat teklifi almanız mümkün.

İkinci El Koltuk Takımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Çeşit çeşit modeller, renkli renkli desenler insanları yenisini almaya iterken eskisini ne yapacağınız konusunda yukarıda gerekli bilgiyi verdik. Şimdi koltuk alan yerler neye göre fiyat teklifi verir bunlardan madde madde bahsedeceğiz.

1.Temiz Olması : Leke, kir, çizik gibi kusurların olmaması 2. el koltuk alan yerler için önemlidir. Silince çıkabilecek ufak tefek kusurları elbette biz de halledebiliriz ancak kalıcı, büyük ve çıkmayacak türde olan lekeler varsa alım yapmaktan vazgeçebiliriz. Elbette 2.el koltuk alırken bazı kusur ve lekelerinin olabileceğini  kabul ediyoruz ve bunları yıkatarak temizletiyoruz. Ancak kalıcı olan, çıkması mümkün olmayan lekeler bizim satışımızı da imkansız kılar.

2.Yanık Olmaması : Özellikle sigara içilen evlerde koltuk üzerinde mutlaka bir kaç sigara yanığına rastlanabiliyor. İrili ufaklı yanıklar göze hoş gelmediği ve müşterilerimiz tarafından tercih edilmediği için satılması çok zor oluyor. Bu yüzden sigara yanığı olan koltukları maalesef alamıyoruz.

3.Çökme veya Yırtık Olmaması : Koltuğunuzun herhangi bir yerinde çökme olması alım yapmamızı engeller. Genelde yayların kopması veya süngerin ezilmesi sonucu oluşan çökmeler maalesef koltuğu kullanılmaz hale getirmektedir. Tabi ki bıçak, çatal gibi kesici aletler yüzünden oluşmuş yırtıklar da koltuğunuzun alınmama sebebi olabilir.

4.Markasının Olması : Mobilya sektöründe söz sahibi olan bir markanın koltuğunu almayı tabi ki tercih ederiz. İkinci el; İstikbal, Ikea, Bellona, Mondi, Merinos, Doğtaş, Yataş, Mudo Concept gibi markaların ikinci el koltuk takımları müşterilerimiz tarafından da daha çok tercih edilmektedir. Özellikle deri koltuk, deri berjer ve aksesuar gibi ürünler rağbet görmekte ve yüksek fiyattan satın alınmaktadır.

Firmamız spot koltuk takımı yani sıfır, hiç kullanılmamış koltuk takımı da almaktadır. Küçükyalı spotçular çarşısı içinde bulunan dükkanımızda zaman zaman sıfır koltuk takımı da bulabilirsiniz.

2. İkinci El Koltuk Alanlar

2. İkinci El Koltuk Alanlar

Nakliye ve Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz?

İkinci el koltuk takımı alanlar için bizi tercih eden müşterilerimize kendi araçlarımız ve ekibimizle hizmet veriyoruz. Bu sebeple siz hiçbir zahmete katlanmıyor, taşıma, yükleme işlemlerine karışmıyorsunuz. Alım sürecinin tamamı uzman ekibimiz tarafından hallediliyor. Satacağınız ürün ne kadar büyük veya ağır olursa olsun alım, taşıma işlemleri bizim tarafımızdan sağlanmaktadır.

Ödeme aşamasında da sizin isteğinize göre hareket ediyor, nakit, eft veya havale ile ödeme yapabiliyoruz. Hem sizin mutlu olacağınız hem bizim kazanç elde edebileceğimiz rakam ödenirken fiyat düşürmek için son dakika pazarlıkları yapmıyoruz.. 2. ikinci el koltuk takımı satmak istiyorum diyorsanız bizi İstanbul ilçelerinin hepsinden çekinmeden arayabilirsiniz. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmayan ekibimiz size de en kaliteli hizmeti sunacaktır.

 

 

Bizi Takip Edin
2024-02-09T23:05:55+03:0024 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap