Sisli-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Sisli İkinci El Esya Alan Firmalar, Sisli Spotcular, Sisli 2. El Esya

Şişli ikinci el eşya alanlar için pek çok kullanıcı bize ulaşmakta, merak ettiklerini detaylı şekilde sormaktadır. Eşyalarını satmak isteyen de, fiyat teklifi almak isteyen de, süreç hakkında bilgi almak isteyende olabiliyor. Sorulara içtenlikle, elimizden geldiğince cevap veriyor olsak da 2.el eşya nasıl satılır, spotçular ne alır ne satar, nasıl fiyat teklifi verir bunlardan detaylı şekilde bahsetmek istiyoruz.

2.el eşya alan yerler veya halk diline yerleşmiş şekliyle spotçu olarak bilinen firmamız, ticari değeri olan, satılabilir durumdaki eşyalarınız için alım yapabilmektedir. Daha önce eski eşya satışı ile ilgili herhangi bir tecrübeniz yoksa mutlaka doğru ve işini iyi yapan bir firma tercih etmelisiniz. Aksi halde eşyalarınızı değerinin çok altında satmanız işten bile olmayacaktır. Ancak işini doğru yapan, tecrübeli, eşyalarınızın piyasa şartlarındaki fiyatlarından haberdar olan bir firma ile çalışırsanız eşyalarınızın satışından keyif bile alacaksınız. Umut Spot olarak ihtiyaç duyduğunuz profesyonel hizmeti ayağınıza kadar getireceğiz. Süreç hakkında bilmek istedikleriniz için yazımıza göz atabilirsiniz.

Şişli İkinci El Eşya Alanlar Nasıl Fiyat Verir?

Şişli ikinci el eşya satışı için nasıl fiyat veririz bundan bahsedelim. Malum artık iletişim çağındayız ve bilgiye ulaşmak çok kolay. Biz de teknolojinin nimetlerden yararlanarak süreci hızlandırmak, zaman kazanmak için müşterilerimizden ilk aşamada eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini rica ediyoruz. Siz de takdir edersiniz ki gün içinde 2.el eşya satmak istiyorum veya fiyat teklifi almak istiyorum diyen onlarca müşteri ile görüşüyoruz. Her birnin satmayı düşündüğü eşya veya eşyalar için adreslerine gidecek olsak buna ne gün yeter ne de zaman. Nereden ve nasıl başlayacağınıza gelelim.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek ilk adımı atabilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız gelen fotoğraflara göz attıktan sonra size mutlaka geri dönüş yapacaktır.
  • Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ise fiyat teklifimizi veriyoruz.
  • Fiyat teklifimizde anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün ekibimizle alım yapıyoruz.

Sadece bir kaç fotoğraf ile süreci başlatmış olduğunuz gibi başka hiçbir işlem yapmadan ekibimizin tecrübesi ile süreci sonlandırabilir, zahmet çekmeden, sorun yaşamadan, Umut Spot tecrübesi ile güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Şişli İkinci El Eşya Alanlar Ne Tür Eşyaları Alır?

Şişli spot veya ikinci el eşya alan yerler her eşyayı alır mı, ne tür eşya satabilirsiniz bunlara da değinelim istedik. Çünkü ikinci el eşya alım satım piyasasında pek çok ürün talep görmektedir. Bizim her eşyayı satın almamız mümkün olmadığı için kendi branşımız ile ilgili olan ürünleri alabiliyoruz. Şimdi bu ürünlerin neler olduğundan detaylı şekilde bahsedelim.

2.el buzdolabı, çamaşır makinesi,  klima, televizyon, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, koltuk takımı, yatak odası, masa sandalye, yatak baza, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk, L koltuk, sürgülü dolap, elbise dolabı, plak, eski obje gibi pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz. Bu saydıklarımız ilk etapta aklımıza gelen ürünler. Sizin eşyanız burada saydıklarımızdan farklı bile olsa bize fotoğraflarını göndererek bilgi veya fiyat alabilirsiniz.

Şişli İkinci El Eşya Alanlar Nerelere Hizmet Verir?

Şişli ilçesinin her caddesine, sokağına hizmet verebiliyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Şişli ikinci el eşya alan spotçular için önemli olan eşyaların neler olduğu değil, temizlik ve sağlamlığıdır. Birbirinden yoğun, kalabalık ve gitgide de artan nüfusa sahip 25 mahalleden oluşan ilçe, iş merkezlerinin, büyük konutların, alışveriş merkezlerinin, geçiş güzergahlarının üzerinde olduğu için artışın devam etmesi de bekleniyor.

19 Mayıs Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Duatepe, Ergenekon Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Esentepe, Fulya, Feriköy, Gülbahar Mahallesi, Halide Edip Adıvar Mahallesi, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Harbiye, İnönü Mahallesi, İzzet Paşa, Kaptan paşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Paşa Mahallesi, Yayla Mahallesi, Mecidiyeköy, Şişli, Teşvikiye, Meşrutiyet, Halaskargazi Mahallesi gibi önemli mahalleleri bulunmakta olan Şişli’nin nüfusu 300-400 bin civarındadır.

Şişli İkinci El Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

  • Ürünün sağlam olması
  • Markası
  • Modeli
  • Renkleri
  • Kondisyonu (Yıpranmamış olması)
  • Satılabilir olması

Şişli ikinci el eşya alanlar olarak sizin eskilerinizi başkalarının yenisi yapmaktır. Bu işin ticaretini yaptığımız için satılmayacak durumda olan, çok yıpranmış, kimsenin sahip olmak istemeyeceği eşyaları maalesef satın almıyoruz. Bazı müşterilerimiz eşyalarını satın alamayacağımızı söylediğimizde bize sitem etseler de alamama sebebimiz satılamaz durumda olmasındandır.

Elbette sıfır eşya temizliğinde, sağlamlığında eşyalar beklemiyoruz. Ancak mağazamıza 2.el eşya almaya gelen kişiler de kullanabileceği, satın aldığında mutlu olacağı eşyaları ararlar. Mesela 2.el koltuk satmak istiyorum diyerek bize ürünün fotoğraflarını gönderen kişiye koltukta yanık, yırtık, leke olup olmadığını sorarız. Eğer onarılmayacak, onarılsa da eski haline oranla çok yıpranmış halde olursa o ürün satın alınmaz.

İkinci el televizyon alanlar için de aynı şey geçerlidir. Cihazın ekranında ölü piksel olması, kararma olması, çizgi, titreme olması da satın almaktan vazgeçmemize sebep olur. Çünkü 2.el tv tamir edilirse eski performansını göstermeyecek ve çok masraflı olacaktır. Son zamanlarda ekranı kırık televizyon satmak isteyen müşterilerimizin sayısı dikkat çekmektedir. Her ne kadar biz satın almıyorsak da konu ile ilgili bilgi almak için;

İlginizi çekebilir ; Ekranı kırık televizyon kime satılır

Şişli İkinci El Eşya Alanlar Nakliye Koşulları Neler?

Şişli ikinci el eşya nakliye konusu müşterilerimizin en çok merak edip öğrenmek istedikleri konudur. Çünkü ev eşyası, ofis eşyası, bahçe mobilyası, beyaz eşya gibi ürünlerin taşınması ve araca yüklenmesi zahmetli, zor iştir. Şişli ikinci el eşya alanlar için firmamız Umut Spot’u tercih etmeniz halinde hiç bir zahmete katlanmadan, sorun yaşamadan eşyalarınızı satabilirsiniz.

Satacağınız eşyalar ne kadar fazla veya ne kadar büyük olursa olsun satın alabilecek kapasitede aracımız mevcuttur. Demonte edilmesi gereken eşyalarınız için de gereken işlemler yapılacak, size zahmet vermeden yapılacaktır. 2.el klima, elbise dolabı, sürgülü gardolap, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, masa sandalye, baza yatak gibi eşyaların demontesi deneyimli ekiplerimiz tarafından kısa sürede yapılmaktadır.

Sisli-İkinci-El-Esya-Alanlar

Sisli İkinci El Eşya Alanlar, Sisli Spotcular, Sisli İkinci El Esya Alan Yerler

Şişli İkinci El Eşya Alanlar Ödeme Koşulları

Eşyaların ödemesi ne aman yapılır, Şişli ikinci el eşya alanlar anlaşılan tutarı ne zaman öderler bundan da bahsedelim. Eşyalarınızın tutarı için karşılıklı anlaşma sağlandıktan istediğiniz gün Şişli ilçesindeki adresinizden kısa sürede alım yapar, işimiz bitince de ödemeyi takdim ederiz. Ödemeyi isterseniz nakit alabileceğiniz gibi eft, havale yoluyla da alabilirsiniz.

Ödeme neden iş bitince yapılır? Eşya sahiplerinin bazıların kira bazılarının aidat borcu olabildiği için satın alma sırasında satıcıdan kaynaklanan sorunlar yaşanmaktadır. Bu da ekibimizi mağdur etmektedir. O yüzden ödemeyi genelde iş bitince yapıyoruz. Ancak eşyasını satan kişinin gerekli güvenceyi vermesi halinde alım yapmadan önce de ödeme yapabilmekteyiz.

Şişli ikinci el eşya alanlar olarak da tanımlayabileceğiniz firmamızı Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan her semtten, ilçe ve bölgeden arayabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle hak ettiğiniz hizmetin tam karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Arkadaşlarımız size haftanın 7 günü aralıksız hizmet verecektir.

Bizi Takip Edin
2022-05-18T00:00:45+03:003 Nisan 2016|0 Yorum

Yorum Yap