Şişli ilçesine haftanın her günü hızlı şekilde hizmet veren firmamız sizlerden gelecek talepleri de en kısa süre içinde değerlendirecek, eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan alacaktır. Müşterilerimizin pek çoğu daha önce ikinci el eşya satmamış olduğu için sürecin nasıl ilerlediği, ne yapmaları gerektiği konusunda bilgi sahibi değildir. Biz de Kurtuluş ikinci el eşya satışınız için ne yapmanız gerektiğini, nasıl fiyat alabileceğinizi detaylandırmak istedik.

İkinci el koltuk takımı alanlar

İkinci el koltuk takımı alanlar

  • Eski eşya alan yerler, genelde temiz, sağlam ve bir başkasına satabilecekleri ürünleri almak ister.
  • Bir eşya çok yeni olsa da satılması zor olduğu için almak istemeyebilir, çok eski eşya için de hızlı satılan bir ürün olduğu için yüksek teklif edebiliriz.
  • Bunun için eşyalarınızın fotoğraflarını bize gönderirseniz çok hızlı şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Whatsapp veya email ile çok hızlı şekilde fotoğraf gönderebilirsiniz.
  • Gelen ikinci el eşya fotoğrafları incelendikten sonra size geri dönüş yapılacak ve alabileceğimiz fiyat bildirilecektir. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlandıktan istediğiniz gün Kurtuluş semtindeki adresinizden alım yapılacaktır.
  • Firmamız ikinci el eşya alımı yapacağı zaman kendi nakliye aracını ve elemanlarını kullanacak bu yüzden sizden hiçbir nakliye veya taşıma ücreti talep etmeyecektir. Sadece Kurtuluş bölgesi için değil tüm bölgeler için bu şekilde alım yapmaktayız.
  • Ne tür eşyalar alıyoruz? İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, led televizyon, bulaşık makinesi, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, deri koltuk, ofis mobilyası, chester koltuk, klasik mobilya, bahçe mobilyası, el halısı, Hereke halısı, gümüş eşya, eski obje gibi eşyalarınızı ve çok daha farklı çeşitlerini nakit alıyoruz.

Şişli ilçesinin her mahallesine, sokağına hizmet veren arkadaşlarımız size en kısa sürede ulaşacaktır. Bizi hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:53+03:0019 Aralık 2018|0 Yorum

Yorum Yap