Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar

Okmeydanı ikinci el eşya alanlar için sizlere haftanın 7 günü hizmet veren firmamız eşyalarınızı aynı gün içinde nakit satın alıyor. İster evinizde, iş yerinizde ister deponuzda olsun kullanmadığınız, fazlalık durumunda olan eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz. Yıllardır bu piyasada faaliyet gösterdiğimiz için önemli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahibiz. Bu tecrübemizi sizinle paylaşmak, 2.el eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimizi bilgilendirmek için bir yazı hazırladık.

Okmeydanı bölgesinden veya Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ilçelerinden eski eşya nasıl alınır, ne gibi eşyalar satabilirsiniz? Şimdi işe en başından başlayacak, eşyalarımı nasıl satabilirim sorusunun baştan sona cevaplayacağız. Hemen başlayalım

Okmeydanı 2.El Eşya Satışı İçin Ne Yapmalıyım?

Size süreci uzun uzun anlatıp kafanızı karıştırmak niyetinde değiliz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Peki sonra ne olacak?

Arkadaşlarımız gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyecek, eşyalarınızı alıp alamayacağımızı size hemen bildirecek. Eğer bizim alım satımını yapabileceğimiz türden ürünler ise hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz. Teklif ettiğimiz rakamı kabul ederseniz istediğiniz gün adresinizden alım yapmaya gelebiliriz. İşte hepsi bu kadar.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

Şişli ve Kağıthane ilçelerine bağlı olan semtten birbirinden farklı ve ilginç eşya satış talepleri gelmektedir. Yani hangi evden ne tür bir eşya çıkacağı hiç belli olmaz. Umut Spot fiyatlandırma ekibimiz satabileceğine inandığı her ürünü satın almaktadır. Hepsini tek tek sayamayacağımıza göre ilk aklımıza gelenleri örneklendirelim.

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, koltuk takımı, Led televizyon, masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası, bahçe mobilyası gibi eşyalardan bahsedebiliriz.

Bir de klasik ve antik eşya grubuna giren ürünler var. Ahşap eşya, gümüş obje, el halısı, Hereke halısı, hat yazısı, plak, pikap, piyano, eski kitap, oymalı mobilya, klasik mobilya da buna örnek olarak sıralanabilir. Sizin yerinizde olsak eşyalarım kaç para eder, kaça alırlar, para eder mi diye düşünmez, bir kaç fotoğrafını çekip ekibimize whatsapp ile yollardık.

Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

Eşyalarınız için fiyat teklifi sunarken en çok dikkat ettiğimiz konu temizlik ve sağlamlıktır. Kullanılmayacak durumda olan, modeli artık tercih edilmeyen ve deformasyona uğramış eşyalarınızı almamız maalesef mümkün değildir. Yani ikinci el eşya ne kadar temiz olursa o kadar yüksek fiyattan alınır. Özellikle beyaz eşya ve koltuk grubunda çok yıpranmış ve eski ürünleri satın almıyoruz.

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Okmeydanı ikinci el eşya alanlar için kiminle çalıştığınız çok önemlidir. Umut Spot olarak hiçbir müşterimizi mağdur etmeden, üzmeden alım yapıyoruz. Pek çok yerde bu sözü duyabilirsiniz ama bizim için müşteri memnuniyeti pek çok şeyden daha önemlidir. Bu yüzden yıllardır Okmeydanı, Şişli ve Kağıthane spot eşya sektöründe varlığımızı sürdürebiliyoruz.

Eşyalarınızın alımı için gerekli olan nakliye ve işgücünü kendimiz sağlıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Hızlı şekilde yükleme ve taşıma yapıyor, evinize, diğer eşyalarınıza, duvarlarınıza zarar vermiyoruz. Ödemeyi ise istediğiniz şekilde yapabiliyoruz. Eft, nakit veya havale seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ekibimiz her gün hizmetinizdedir.

Bizi Takip Edin
2022-01-09T21:27:49+03:0018 Haziran 2017|0 Yorum

Yorum Yap