Pendik ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde siz de eşyalarınızı kısa süre içinde elden çıkarabilirsiniz. Ev eşyası satmak istiyorum, eşyalarımı nasıl satabilirim, eşyalarımı nakite çevirmek istiyorum gibi pek çok sorunuz oluyor. Şimdi bu soruları cevaplama ve ikinci el eşya nasıl satılır bundan detaylı şekilde bahsetme zamanı. Yazımızın amacı eşya sahiplerine doğru bilgiler vererek eşya sahiplerinin süreci en doğru şekilde anlamasını sağlamaktır.

2.el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek satış sürecini sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Bundan önce hiçbir eşyanızı satmamış bu yüzden de nereden başlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. hiç sorun değil. Artık adım adım ilerleyecek, öğrenmek isteyeceğinizi düşündüğümüz konuları ana başlıklar haline getireceğiz.

İnternette veya etrafınızda kısa bir araştırma yaptığınızda pek çok firmanın bu hizmete talip olduğunu göreceksiniz. O halde neden bizi tercih edesiniz? Nedenlerini yazımızın devamında anlatacağız. Sözü daha fazla uzatmadan hemen başlamak istiyoruz.

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Şimdi eşyalarınızı satmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, garajınız veya çatı katınızda birikmiş pek çok eşya olabilir. Bunları daha fazla bekletmek size bir şey kazandırmayacaktır. Belki bir gün işimize yarar mantığı ile bekletilen eşyalar zamanla deforme olmakta, kullanılamaz hale gelmektedir.

Hepimizin bildiği üzere Pendik son derece yoğun, sürekli göç alan, kalabalık bir bölgedir. Dolayısıyla buradan pek çok talep almaktayız. Ancak her talep için müşterilerimizin adreslerine yetişme imkanımız olmadığı için kendilerinden fotoğraf göndermelerini rica ediyoruz.

Satmak istediğiniz eşyaların çok detaylı olmasa da görebileceğimiz şekilde fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı sürekli hizmet vermektedir.

Fotoğraflar elimize ulaşır ulaşmaz size geri dönüş yapılacak, fiyat teklifimiz iletilecektir. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.

Pendik-2.-El-Esya-Alanlar

Pendik ikinci el eşya alanlar

HANGİ EŞYALARI ALABİLİYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, deri koltuk, el halısı, gümüş sadece bazılarıdır. Bu saydıklarımızın dışında eşyalarınız da olabilir bize bilgi vermeniz yeterlidir.

Pendik ikinci el eşya alımı için eşyalarınızın temizliği, sağlamlığı ve satılabilir olmasıdır. Çok yıpranmış, deforme olmuş, arızalı, çalışmasında problem olan eşyaların  alımını yapamayız. Çünkü sizden satın aldığımız eşyaları dükkanımızda perakende satmaya çalıştığımız için temiz eşyalar almaya gayret ediyoruz.

İkinci el beyaz eşya, televizyon, mobilya gibi eşyaların alımında mutlaka sorunsuz çalışması önemlidir. Marka da önemli bir etkendir. Bu gibi detaylar fiyat teklifimizi yukarı çeker.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Pendik ikinci el eşya alanlar olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, siz ne zaman isterseniz o şekilde hizmet veriyoruz. Nakliye aracımız ve elemanlarımız her zaman hazır beklemektedir. Yani nakliye, taşıma işlemleri ücretsizdir.

Ödeme sizin istediğiniz şekilde yapılır. Eft, havale veya nakit nasıl isterseniz o şekilde ödeme yapabiliriz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, hizmet almak isteyebilirsiniz. Her gün aktif çalışmaktayız.

 

Bizi Takip Edin
2023-08-31T22:03:19+03:0027 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap