Pendik ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde siz de eşyalarınızı kısa süre içinde elden çıkarabilirsiniz. Ev eşyası satmak istiyorum, eşyalarımı nasıl satabilirim, eşyalarımı nakite çevirmek istiyorum gibi pek çok sorunuz oluyor. Şimdi bu soruları cevaplama ve ikinci el eşya nasıl satılır bundan detaylı şekilde bahsetme zamanı. Yazımızın amacı eşya sahiplerine doğru bilgiler vererek eşya sahiplerinin süreci en doğru şekilde anlamasını sağlamaktır.

2.el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek satış sürecini sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Bundan önce hiçbir eşyanızı satmamış bu yüzden de nereden başlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. hiç sorun değil. Artık adım adım ilerleyecek, öğrenmek isteyeceğinizi düşündüğümüz konuları ana başlıklar haline getireceğiz.

Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Eşyalarınızı satmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Pendik ikinci el eşya alanlar olarak evinizde, iş yerinizde, deponuzda, garajınız veya çatı katınızda birikmiş eşyalara talibiz. Belki bir gün işimize yarar mantığı ile bekletilen eşyalar zamanla deforme olmakta, kullanılamaz hale gelmektedir. Peki nasıl satacaksınız?

Eşyalarınızın Fotoğraflarını Gönderin

Satmak istediğiniz eşyaların çok detaylı olmasa da görebileceğimiz şekilde fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı sürekli hizmet vermektedir.

Fiyat Teklifi Alın

Ekibimiz gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyecek ve kısa süre içinde size dönüş yaparak fiyat teklifimizi iletecektir.

Teklifimizi Değerlendirin

Ekibimiz size mümkün olan en yüksek fiyatı teklif edecektir. Değerlendirme yapıp kabul ederseniz randevulaşabiliriz.

Hemen Nakit Satın

Ekibimiz istediğiniz gün Pendik ikinci el eşya alımı için adresinize gelecek ve ürünlerinizi kısa sürede teslim alacaktır.

Hepimizin bildiği üzere Pendik son derece yoğun, sürekli göç alan, kalabalık bir bölgedir. Dolayısıyla buradan sürekli 2.el eşya satış talebi almaktayız. Ancak her talep için müşterilerimizin adreslerine yetişme imkanımız olmadığı için kendilerinden fotoğraf göndermelerini rica ediyoruz.

 

Pendik-İkinci-El-Esya-Alanlar

Pendik ikinci el eşya alanlar

Bize Hangi Eşyalarınızı Satabilirsiniz?

Çeşitli sebeplerden dolayı eşyalarınızı satmak isteyebilirsiniz. Peki hangi eşyalarınızı alabiliyoruz başka bir deyişle bize ne satabilirsiniz? Malum kullanılmış eşya dediğiniz zaman insanların aklına yüzlerce eşya geliyor. Ancak bizim alımını yapabildiklerimiz sınırlı. Şimdi size spotçular ne alır bunları sıralayacağız.

Günlük Hayatımızda Kullanılan Eşyalar

Umut Spot olarak pek çok eşyanızı alabiliyoruz. İkinci el beyaz eşya, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, kurutma makinesi, koltuk takımı, L koltuk, yatak odası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, baza yatak, masa sandalye, elbise dolabı gibi eşyalar ilk aklımıza gelenler. Sizin bu sayılanların dışında eşyanız varsa hiç sorun değil. Hemen fotoğraf gönderip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Klasik ve Antika Eşyalar

Ekibimiz satmak istediğiniz klasik eşya, antika eşya ve değerli eşya alımını da yapabilmektedir. Gümüş eşya, plak, pikap, tablo, bahü, efemera, el halısı, gümüş gondol, gümüş şamdan, gümüş şekerlik, Hereke halısı, Ladik halısı, Türkmen halısı, İpek halı, Bünyan halısı ilk aklımıza gelenler

İkinci el beyaz eşya, televizyon, mobilya gibi eşyaların alımında mutlaka sorunsuz çalışması önemlidir. Marka da önemli bir etkendir. Bu gibi detaylar fiyat teklifimizi yukarı çeker.

İkinci El Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Bildiğiniz üzere her eşyanın aynı fiyattan alınması doğru olmaz. Fiyatlandırma yaparken belirli kriterlere göre hareket ediyor, eşyalarınıza buna göre teklif veriyoruz. Şimdi bu kriterlerin neler olduğunu anlatalım.

  • Markası
  • Modeli
  • Renk ve desenleri
  • Kalitesine

Gümüş alanlar ise bu kriterlerden farklı şekilde gümüşlerinizi gram fiyatına ve ayar numarasına göre almaktadır. El halısı alanlar da aynı şekilde halılarınızı renk ve desenlerine göre almaktadır.

Nakliye Nasıl Yapılıyor?

Pendik ikinci el eşya alanlar olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, siz ne zaman isterseniz o şekilde hizmet veriyoruz. Nakliye aracımız ve elemanlarımız her zaman hazır beklemektedir. Alımlarımızı kendi ekibimizle yaptığımız için sizden ücret beklemiyor,

Ödeme Nasıl ve Ne Zaman Yapılmaktadır?

Ödeme sizin istediğiniz şekilde yapılır. Eft, havale veya nakit nasıl isterseniz o şekilde ödeme yapabiliriz. Ekibimiz anlaştığımız rakamı hemen öder ve fiyat düşürmek için eşyalarınıza kabahat bulmaz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, hizmet almak isteyebilirsiniz. Her gün aktif çalışmaktayız.

 

Bizi Takip Edin
2024-06-30T22:55:43+03:0027 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap