Kurtköy İkinci El Eşya Alım Satım

Kurtköy İkinci El Eşya Alım Satım

Kurtköy ilçesinden eşyalarını satmak isteyen müşterilerimiz için kısa sürede hizmet vermeye çalışıyor, eşyalarını en kısa sürede fiyatlandırıp satın alıyoruz. İnsanlar Kurtköy ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alan yerler, 2.el eşya nasıl satılır gibi aramalar yaparak güvenilir firmalar ile iletişime geçmeye çalışmaktadır. Bu arayışlarınızın karşılığını verebilecek, hızlı hareket eden, profesyonel hizmet veren ekibimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Biz yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için yüzlerce insanlar muhatap olup, binlerce farklı eşya alımı yaptık. Kurtköy 2. ikinci el eşya alım satım işlemleri için de defalarca bu bölgeye gelip hizmet verdik. Yani size vereceğimiz bilgiler işin uzmanında alacağınız bilgilerdir diyebiliriz.

Bir şeyi veya süreci bilmemek herhangi insana ya hata yaptırır ya korkutur ya da vazgeçirir. Siz de ikinci el eşya satmak istiyorum ama süreç hakkında bilgim yok diyorsanız yazımıza bekliyoruz. İsterseniz hemen başlayalım.

Kurtköy 2. İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya nedir, nasıl satılır, kime satılır, her eşya maddi değer ifade eder mi? Bunlar işin en önemli noktalarıdır. Sizin için değerli, kıymetli olan eşyalar işin ticaretini yapan ikinci el eşya alan yerler için alınmayacak bir eşya olabilir.

Eski eşya alımında nelere dikkat edilir, neye göre fiyat verilir bunlara ilerleyen satırlarda yer vereceğiz. Bundan önce müşterilerimize tavsiyemiz eşyanızın miadı dolmadan elden çıkarmanızdır. Aksi halde eşyalar kullanılmaz hale gelmekte, modeli ve renkleri tercih edilmez olmaktadır.

İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

  • Kurtköy ikinci el eşya alım satım işlerini hızlandırmak adına sizden ilk etapta fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp, signal, telegram veya bip ile gönderebilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız kısa sürede inceleme yapacak, size fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün Pendik ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alım yapılacaktır.
  • Umut Spot olarak ikinci el de olduğu gibi sıfır veya spot eşya alımı için de hizmet veriyoruz. Hiç kullanılmamış, kutusu açılmamış, servis garantisi olan eşyalarınızı da bize satabilirsiniz; sıfır eşya alan yerler

2.El Eşya İçin Neye Göre Fiyat Verilir?

Anadolu Yakası olsun Avrupa Yakası olsun alımlarımızı yaparken bazı kriterlere dikkat etmek zorundayız. Çünkü sizden aldığımız spot eşya veya eşyaları dükkanımızda satmaya gayret ediyoruz. İkinci el eşya fiyatları için dikkat ettiğimiz hususlar aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Temiz olmasına : Bu olmazsa olmaz bir şarttır. Eşyaların çok yıpranmış olması, kir, pas, leke gibi kusurları olan eşyaları kimseye satamayacağımız için maalesef satın almıyoruz.
  • Sağlam olmasına : Özellikle ikinci el beyaz eşya, televizyon, klima, elektronik eşya, laptop gibi ürünlerin mutlaka çalışır durumda olmasına dikkat edilir. Arızalı, sorunlu, tamir edilmesi gereken eşyaları almayı tercih etmiyoruz.
  • Markasına : Eşyalarının mutlaka bilinen bir markası olması gerekmez. Bu bizim olmazsa olmaz bir şartımız değildir. Ancak ikinci el eşya alanlar için fiyat teklifi verirken dikkat edilen unsurlardandır. Örneğin Arçelik marka ikinci el beyaz eşya ile bilinmeyen bir marka eşya arasında teklif verirken mutlaka bir fark olur.
  • Modeline : Satacağınız eşya özellikle elektronik veya beyaz eşya türünde ise teknik özellikleri fiyatı olumlu yönde etkiler. Ürünün markası ile beraber bize model bilgisini de söylerseniz teknik özelliklerine kısa sürede erişip inceleyerek en sağlıklı fiyat teklifini verebiliriz.

Bize Ne Satabilirsiniz?

Kurtköy ikinci el eşya alan yerler neleri satın alır? Ev eşyası alır mı, ofis eşyası satabilir miyim gibi sorularınızı cevaplama sırası. Bize temiz, sağlam olması halinde pek çok eşyanızı satabilirsiniz. Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, klasik mobilya, el halısı, plak, gümüş, bahçe mobilyası gibi ürünler sayılabilir.

Daha farklı olan, ancak satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını bize 0533 493 33 90 ile göndererek alıp almayacağımızı sorarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Arkadaşlarımız kısa sürede net bilgi vereceklerdir.

Umut Spot olarak ev eşyası, depo eşyası, ofis veya bahçe mobilyası gibi eşyalarını satmak isteyen herkese zamanında, ücretsiz nakliye ve nakit alım ile hızlı hizmet vermektedir. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Bizi Takip Edin
2021-01-16T10:52:56+03:0015 Ocak 2021|0 Yorum

Yorum Yap