Kurtköy İkinci El Eşya

Kurtköy İkinci El Eşya Alım Satım

Kurtköy ikinci el eşya alım satım, Kurtköy ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya fiyatları gibi aramalarınızın karşılığında google üzerinde pek çok firma göreceksiniz. Kimi seçeceğiniz konusunda herhangi bir fikriniz var mı? Yoksa size yardımcı olabiliriz.

Biz yıllardır bu işle ilgileniyor, insanların satmak istedikleri kullanılmış eşya için fiyat teklifi veriyor, anlaşma sağlanması halinde ise nakit alım yapıyoruz. İsterseniz bunu nasıl yaptığımızı, nasıl başlayıp nasıl biteceğini detaylı şekilde anlatacağız.

Pendik ikinci el eşya alanlar, alan yerler için de bizi arayabileceğiniz gibi soru sorup bilgi almak için de arayabilirsiniz. En çok sorulan, en fazla merak edilen soruların cevapları ile başlıyoruz.

İkinci El Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Evinizin, deponuzun, iş yerinizin, garajınızın bir köşesinde unutulmuş ya da halihazıra kullandığınız eşyalarınız potansiyel ikinci el eşya alan yerler için potansiyel üründür. Bunlar için size fiyat teklifi verebilir, aynı gün içinde alabiliriz. Peki ne yapmalısınız?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz eski eşya fotoğraflarını inceliyor
  • Size dönüş yapıp fiyat teklifimizi iletiyor.
  • Fiyatı onaylarsanız istediğiniz gün ve saatte Kurtköy bölgesindeki adresinizden alım yapıyoruz.

Gördüğünüz gibi ikinci el eşya nasıl satılır sorusunun cevabı bu kadar basit. Size düşen sadece 2.el eşya alanlar için bizi tercih etmek ve eşyalarınızın fotoğraflarını göndermekten ibaret. Gerisi tamamen bizim işimiz.

Pendik 2. İkinci El Eşya Alanlar

Biz Pendik ilçesinin her yerine hiç ayrım yapmadan hizmet veren bir firmayız. Müşteri odaklı çalışıyor, kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyetini de düşünüyoruz. Bu yüzden satmak istediğiniz her eşyaya talibiz. Hepsini alabiliriz diyemeyiz ancak pek çoğu için fiyat teklifi verip alım yapabiliriz.

Siz de takdir edersiniz ki alım yapabileceğimiz eşyalar için bazı kriterlere dikkat etmek zorundayız. Çünkü sizden aldığımız eşyaları dükkanımızda satmaya gayret ediyor, dolayısıyla satabileceğimiz ürünler almaya çalışıyoruz. Nedir bu kriterler isterseniz biraz da bundan bahsedelim.

Fiyat Teklifi Neye Göre Verilir?

Kurtköy eski eşya alım satım için dikkat edeceğimiz faktörler çok fazla değil. Sonuçta aldığımız ikinci el eşya alıyor, dolayısıyla sıfır eşya alanlar kadar sorunsuz ürünler beklemiyoruz. Dikkat ettiğimiz detaylar şunlardır;

  1. Temiz olması
  2. Sağlam olması
  3. Markası
  4. Modeli (Özellikle beyaz eşya, televizyon, çamaşır makinesi, klima için geçerlidir)
  5. Renkleri (Özellikle mobilya, koltuk takımı için)
  6. Fazla deforme olmamış olması

Siz bir spotçu veya eskici dükkanına girdiğinizde nasıl ürünler almak isterseniz biz de müşterilerimizden bu şekilde eşyalar almaya gayret ediyoruz. Satılabilir durumda olması da ilk önceliğimizdir.

Bize Neler Satabilirsiniz?

Beyaz eşya, ofis mobilyası, deri koltuk, klima, televizyon, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş, klasik mobilya sayılabilir. Bunlar alabildiğimiz eşyaların sadece bazılarıdır. Siz de takdir edersiniz ki hepsini buraya sığdırabilmemiz mümkün değildir. Fotoğraf göndermenizi bu yüzden istiyoruz. Whatsapp ile göndereceğiniz fotoğraflar ile kısa sürede olumlu olumsuz cevap alabileceksiniz.

Kurtköy eski eşya alım satım konusunda detaylı bilgiler vermeye gayret ettik. Sizin de elden çıkarılması gereken eşyalarınız varsa bizimle iletişime geçebilir aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü aktif şekilde hizmetinizde olacaktır.

 

Bizi Takip Edin
2020-12-27T23:12:13+03:0014 Aralık 2020|0 Yorum

Yorum Yap