Pendik İkinci El Eşya Alım

Pendik İkinci El Eşya Alım

Anadolu Yakası ilçelerinin en büyüklerinden biri olan Pendik ilçesi pek çok ilimizin nüfusundan daha fazla bir yoğunluğa sahiptir. Sürekli göç alan almaya da devam eden ilçede doğal olarak eşya almak veya satmak isteyen pek çok insan oluyor. İkinci el eşya satmak istiyorum ve ikinci el eşya nasıl satabilirim, ikinci el eşya fiyatları nelerdir gibi sorulara muhatap oluyor, kullanıcıların bu soruların cevaplarını merak ettiğini görüyoruz.

Pendik 2. ikinci el eşya alım satım yapan deneyimli bir firma olarak size bu konuda doğru bilgileri verebilir, sorunlarınızı çözebiliriz. Tek yapmanız gereken google veya bir başka arama motoru üzerinden yapacağınız Pendik ikinci el eşya alanlar başlıklı aramanız için bizi tercih etmenizdir; Umut Spot

Spot eşya alım satım ve sıfır eşya alım satım işleri içinde hizmet veren, kullanılmamış, kutusu açılmamış, faturalı eşyalarınızı da alan firmamız 20 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Bize ve verdiğimiz bilgilere güvenebilirsiniz. İşte başlıyoruz.

Pendik 2. İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci el eşya alan güvenilir firma için elbette bizi tercih edebilirsiniz ama her türlü eşyanızı alabildiğimizi söylememiz mümkün değil. İkinci el eşya nedir, neye göre alınır, nasıl satılır gibi bilgilerin yer aldığı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Pendik ilçesi de dahil olmak üzere tüm ilçelerin tamamına hizmet veriyor, bir ay içinde onlarca eve, iş yerine girip çıkıyoruz. Müşteri ziyaretlerimizde ve eski eşya alımlarımızda gördüğümüz kadarıyla insanlar eşyalarını elden çıkarmakta biraz geç kalıyor. Bu yanlış zamanlama sebebiyle de eşyalar değerini yitirirken satılabilir olma özelliğini de kaybediyor. Bu yüzden ileride kullanacağınız ürünler için eşya depolama yapabilir, kullanmayacaklarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

İkinci el ev eşyası alımı yapabildiğimiz gibi ofis eşyası veya bahçe mobilyası gibi ürünleri de alıyoruz. Alabildiğimiz her eşyayı buraya yazamayacak olsak da bir kaç örnek vermek faydalı olacaktır. 2.el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, deri koltuk, masa sandalye, klasik mobilya, el halısı, plak, gümüş, eski obje gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz.

Daha farklı bir eşyanız varsa bunun için de bizi arayabilir 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bir sonraki başlıkta daha detaylı bilgi aktaracağız.

İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp, telegram, signal ya da bip üzerinden eşya fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapacak, fiyat teklifi iletecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Pendik ilçesinden alım yapılacaktır.
  • Ev eşyası, ofis, depo eşyası, sıfır eşya ne satmak isterseniz isteyin alımlarımızı kendi araçlarımızla yapıyor, sizden nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz.
  • Ödemelerimizi nakit, eft veya havale yoluyla yapabiliyoruz. Siz nasıl isterseniz o şekilde ödeme yapılır.

2.El Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Pendik 2. ikinci el eşya alım satım işlemleri için eşyalarınızı belirli kriterlere göre değerlendiririz. Siz kullanmadığınız eşyalarınızdan kurtulmak istiyor olsanız da biz bu işin ticaretini yaptığımız için bu detaylara dikkat etmek zorundayız. Nedir bu detaylar;

  • Eşyalarınızın temizliği
  • Sağlamlığı
  • Markası
  • Modeli
  • Genel kondisyonu

Bu maddelere dikkat ederek alım yapıyor, çok deforme olmuş, arızalı, sorunları olan ürünler maalesef satın alamıyoruz. Örneğin görüntüsünde problem olan, sorunlu ikinci el led televizyon bizim için değerli değildir. Veya arızalı beyaz eşya için de aynı şey söylenebilir.

Pendik spot eşya alım satımı için de sıfır eşya veya ikinci el eşya alım satım işleriniz için de bizi arayabilirsiniz. Arkadaşlarımız size çok kısa süre içinde titizlikle hizmet verecektir. Aldığımız eşyaların fotoğraflarını görmek isterseniz Facebook, Pinterest, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-01-11T22:50:18+03:0011 Ocak 2021|0 Yorum

Yorum Yap