Kavacık 2. ikinci el eşya alanlar için uzman ekspertiz ekibimizle iletişime geçerek kısa sürede istemediğiniz eşyalarınızı satabilirsiniz. 2.el eşya nasıl satılır, eşyalarım para eder mi, ikinci el eşya alanlar nasıl alım yapar gibi sorularınızın cevaplarını yazımızın ilerleyen satırlarında vereceğiz. Umut Spot olarak tüm Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerinin tamamına yıllardır hizmet verdiğimiz için neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. Biz de aklınızdaki soruların cevaplarını bizim gibi uzman ellerden duymanızı, doğru yönlendirilmenizi istedik. Bildiğiniz gibi Kavacık bölgesi çok önemli bir konumda ve gittikçe kalabalık hale gelmeye başladı. Bu yoğun, kalabalık nüfus da 2.el eşya alım satım konusunda talepler iletmekte, ekibimiz de bu talepleri mümkün oln en kısa süre içinde cevaplamaktadır.

İnsanlar kullanılmış eşya satma fikri akıllarına geldiğinde ikinci el eşya alan yerler ile iletişime geçerler ama nasıl bir süreç işleyeceği hakkında bilgileri yoktur. ”Eşyalarımı sattığınız zaman mı ödeme yapacaksınız?” şeklinde bir soru ile bile karşılaştık. Yani insanlar ne yapacakları konusunda oldukça kararsız. Biz bu aşamada sorumluluk alıyor, işin başından sonuna kadar ne yapmanız gerektiğini, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ana başlıklar halinde anlatıyoruz. İsterseniz sözü fazla uzatmadan hemen yazımıza geçelim.

Kavacik-2.-ikinci-El-Esya-Alan-Yerler

Kavacık ikinci el eşya alan yerler, Kavacık 2.el eşya alan firmalar, Kavacık spot eşya alanlar

Kavacık 2. İkinci El Eşya Alan Yerler

2.el eşya alan yerler olarak öncelikle kendimizden bahsetmek istiyoruz. Biz eşyalarını elden çıkarmak isteyen, bunu yaparken de maddi bir kazanç elde etmek isteyen kişilere hizmet veririz. Kendi branşımıza dahil olan ürünleri ekspertiz ekibimizin belirlediği tutar karşılığında satın alırız. Sağda solda spot eşya, spotçu gibi tabelalar görmüşsünüzdür. Biz de bu şekilde spot eşya veya ikinci el eşya alıyoruz. Pek çok kişinin ne demek olduğu konusunda bilgisi olmayan spot eşya kavramını detaylı şekilde ele aldığımız yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz ; spot eşya nedir?

Kullanılmış Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Ne yapmanız gerektiğini anlatmak için ilk basamak burasıdır. İnsanlar hangi eşyalarını elden çıkarmak istediklerine karar verdikten sonra izleyecekleri yolu iyi bilirlerse hata yapma ihtimalleri çok düşük olur. Hata yapmayan kişi de eşyasını yüksek fiyattan satabilir. Peki ne yapmalısınız?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına elden çıkarmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz.
  • Çok detaylı, ayrıntılı fotoğraf göndermenize gerek yok. Eşyanızı net şekilde görebileceğimiz bir açıdan bir fotoğraf bile yeterlidir.
  • Arkadaşlarımız size kısa süre içinde dönüş yapacak ve olumlu ya da olumsuz cevabımızı iletecektir.
  • Eğer bizim satın almak isteyeceğimiz türde ve durumda eşyalarınız varsa bunlar için fiyat teklifimizi sunarız.
  • Teklif ettiğimiz rakam sizin için de yeterliyse istediğiniz gün Kavacık ilçesindeki adresinizden nakit alım yaparız.

2.el eşya alanlar neden fotoğraf istiyor, eşyaları gelip yerinde görseniz daha iyi olmaz mı diye soran çok oluyor ama bu maalesef pek mümkün değil. Malum İstanbul trafiğinde saatler kaybettiğimiz için her müşterimizin talebi için adreslerine gitmemiz mümkün olmuyor. Bu yüzden 0533 493 33 90 numaralı whatsapp hattımızdan veya umutspot@gmail.com email adresimiz ile fotoğraf isteyerek hem sizin adınıza hem de kendi adımıza zamandan tasarruf ediyoruz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Spotçulara ne tür eşyalar satabilir, hangi eşyalarınızı elden çıkarabilirsiniz bunu da ele almamız gerekir. Mesela ikinci el eşya dediğimiz zaman insanların aklına pek çok ürün gelir. Ancak biz sadece belirli bir bölümü ile ilgilenebiliriz. Siz de hak verirsiniz ki satmak istediğiniz her eşyayı almamız mümkün değil. Peki Umut Spot gibi spotçu eşya alanlar ne tür ürünler satın alır?

Ofisinizde, iş yerinizde, evinizde, yazlığınızda, bahçenizde kullanmadığınız, günlük hayatınızın bir parçası olan pek çok eşyanızı bize satabilirsiniz. 2.el beyaz eşya, buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, koltuk, masa sandalye, baza yatak, elbise dolabı, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk gibi eşyalarınız ilk aklımıza gelenler.

Bir de eski eşya, antika eşya veya klasik eşya olarak adlandırdığımız plak, gümüş obje, Rolex saat, el halısı, varaklı mobilya, sevr, gümüş gondol, şamdan, şekerlik gibi pek çok eşyanızı da satın alabiliriz. Bu tür eşyalar antika eşya statüsüne girmese bile işinin uzmanı olan ekspertiz ekibimiz tarafından en yüksek fiyattan fiyatlandırılacaktır.

Hiç kimse elden çıkarmak istediği eşyaların yok pahasına satın alınmasına razı olmaz. Doğru ve yüksek fiyat teklifi almak için güvenilir, işinin ehli ve profesyonel hizmet veren bizim gibi firmalarla iletişime geçmeniz en iyisi olacaktır. Bu konu da tamamsa diğer başlığımıza geçelim.

Kavacik-2.-ikinci-El-Beyaz-Esya-Alanlar

Kavacık ikinci el beyaz eşya alan yerler, Kavacık spot beyaz eşya alanlar, Kavacık sıfır beyaz eşya alanlar

Eşyalarınıza Fiyat Teklifi Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

2.el eşya alırken dikkat ettiğimiz belli başlı kriterler vardır. Ekspertiz ekibimiz bu detaylara bakarak, dikkat ederek fiyat teklifi verir veya eşyalarınızı alamayacağımızı ileterek teşekkür eder. Şimdi eski eşya alanlar nelere dikkat ederek fiyat teklifi verir bundan bahsedeceğiz.

Sağlam Olmasına

Özellikle 2.el beyaz eşya grubu ürünler ve televizyon alımlarımızda mutlaka sağlamlık ararız. Arızalı, tamir edilmesi gereken ürünleri maalesef satın alamıyoruz. Aynı durum ikinci el koltuk takımı, masa sandalye, baza yatak, bahçe mobilyası gibi ürünleri için de geçerlidir.

Temiz Olmasına

Umut Spot olarak mümkün olduğu kadar temiz ürünler almaya gayret ediyoruz. Siz olsanız bir spotçu veya kullanılmış eşya satan dükkana gittiğiniz zaman deforme olmuş, yıpranmış, çökmüş ürünleri tercih eder misiniz? Elbette cevabınız hayır olacaktır. Biz de bu yüzden mağazamıza gelen insanlara temiz beyaz eşya veya mobilya satmaya gayret ederiz. Dolayısıyla alım yaparken de temiz ürünlere yöneliriz.

Markasına

Kavacık 2. ikinci el eşya alımı için fiyat teklifi verirken ürünün markasına da dikkat ederiz. Marka faktörünün en çok ön plana çıktığı ürün grubu şüphesiz televizyon grubudur. Samsung, Lg, Philips, Sony, Panasonic, Vestel, Grundig, Toshiba gibi markalar her zaman yüksek fiyat teklifi alır. Mobilya alımlarımızda Mudo Concept, İstikbal, Bellona, Doğtaş, Yataş Enza önemli iken beyaz eşyada Bosch, Arçelik, Siemens, Beko, Profilo gibi markalar daha değerlidir.

Genel Kondisyonuna

Genel kondisyon derken genel durumundan, eşyaların diri olmasından bahsediyoruz. Bazen müşterilerimizden eşya almaya gittiğimizde yepyeni eşyaların çok yıpranmış, darmadağın hale gelmiş olduğunu görüyoruz. Örneğin yeni model Yataş çekyat satmak istiyorsunuz ama üzerinde sigara yanıkları var. Bu hale gelmiş bir ürünü ne kadar yeni model olursa olsun almamız mümkün değil. Ya da 2.el çamaşır makinesi satacaksınız hem de bir iki senelik bir ürün. Ancak Arçelik, Beko, Siemens veya Bosch marka olmasından önce ürünün pas, kir, çökme gibi kusurları olup olmamasına bakarız.

Gümüş alanlar için bizi arayan, gümüş gondol, gümüş şamdan, gümüş şekerlik, gümüş tepsi gibi eşyalarını satmak isteyen müşterilerimizin ürünlerini tartarak satın alıyoruz. Yanımızda getirdiğimiz hassas terazi ile objeleri tartıyor, 800 ayar, 900 ayar, 925 ayar şeklinde yazan ayarlarına bakıyor, fiyatı ağırlığına ve yar numarasına göre belirliyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

2.el eşya nakliyesi ve ödemesi ikinci el eşya alanlar tarafından yani ekibimizce yapılmaktadır. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ilçelerinin tamamından yapacağımız alımında geçerli olan bu nakliye ve ödeme standardımız tüm müşterilerimizi tatmin edecektir. Size hiçbir zahmet vermeden, yormadan, uğraştırmadan eşyalarınızı hızlı şekilde taşıyor, aracımıza yüklüyor, ödemeyi ise nakit, eft veya havale ile yapıyoruz.

Kavacık 2. ikinci el eşya alanlar için ekibimizi haftanın 7 günü çekinmeden arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Eşyalarınız için mümkün olan en yüksek fiyat teklifini veriyor, istediğiniz gün Kavacık bölgesindeki adresinizden nakit alım yapabiliyoruz.

Bizi Takip Edin
2022-08-21T09:49:10+03:0021 Aralık 2016|0 Yorum

Yorum Yap