İstanbul ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilir, kullanmadığınız pek çok eşyanızı istediğiniz gün nakit karşılığında satabilirsiniz. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ile bir bütün olan, tüm şehirlerimizden fazla nüfusu barındıran bu büyük şehirde bu işi nasıl yapıyoruz? Şimdi bundan bahsedeceğiz.

Son yıllarda iyice çekilmez hale gelen yoğun trafikten kurtulup zamandan tasarruf etmek için fotoğraf üzerinden inceleme yöntemini tercih ediyoruz. Bundan önce herhangi bir eşyanızı satmamış olabileceğiniz için süreç hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Merak etmeyin hepsini tek tek izah edecek bilmek istediğiniz tüm detayları soru cevap şeklinde izah edeceğiz.

Yıllardır  2 el eşya alım satım işi yaptığımız için yüzlerce farklı insandan hep aynı soruları işittik. Dolayısıyla neleri bilmek istediğinizi, çekindiğiniz noktaları ve kafanızdaki soru işaretlerini çok iyi biliyoruz. Başlarken şunu belirtmek istiyoruz ki, işin başı güvenilir 2 el eşya alan bir firma ile çalışmaktır. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Google veya başka bir arama motoru üzerinden ikinci el eşya veya spot eşya ile ilgili arama yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Peki bu kadar firma arasından neden bizi tercih etmelisiniz? Öyle ya bizi farklı kılan nedir, nasıl hizmet veriyoruz? Bilmek istediğiniz tüm detayları ana hatlarıyla isterseniz haydi yazımıza geçelim.

İstanbul-İkinci-El-Esya-Alanlar

İstanbul ikinci el eşya alanlar

İstanbul İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Bizim için nerede olduğunuz değil bize ne tür eşya satmak istediğiniz önemlidir. Satılabilir, temiz ve sağlam olması şartıyla pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Bunun için yapmanız gereken ise çok basit. Haydi süreci maddeler halinde inceleyelim.

  • Eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile göndermektir. Gerisi bize kalıyor.
  • Arkadaşlarımız eşyalarınızın fotoğraflarını inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapıp olumlu olumsuz cevabımızı iletiyor.
  • Eğer satmak istediğiniz şeyler bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise fiyat teklifimizi sunuyoruz.
  • Teklifimizi siz de onaylarsanız istediğiniz gün kapınızdan eşyalarınızı satın alıyoruz.
  • İstanbul ilçelerinin hangisinde olursanız olun ürünlerin nakliye, taşıma, montaj demontaj işleri ile araca yükleme işlemleri bize aittir.

Gördüğünüz gibi eşyalarınızın satışını yapmak için ön fiyat teklifi almak için bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterli. Bazı müşterilerimiz eşyalarına fiyat teklifi vermek için mutlaka adreslerine gelmemizi, eşyaları yerinde görmemizi istiyor. Ancak malum İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmenin saatler aldığını ve gün içerisinde onlarca talep geldiğini düşünürseniz biz hangisine yetişebiliriz?

Bize Ne Tür İkinci El Eşya Satabilirsiniz?

2.el eşya çok geniş bir kavramdır aklınıza pek çok farklı eşya grubu gelebilirse de bizim ilgi alanımız bir kısmı ile sınırlıdır. Yukarıda da değindiğimiz gibi pek çok farklı türden eşyanın alımını yapabiliyoruz. Bu da deneyim ve yılların verdiği piyasa tecrübesinden ileri gelmektedir. Alabildiğimiz her eşyayı tek tek buraya yazmamız mümkün olmasa da bir kaç örnek vermemiz mümkün.

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, yatak odası, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş, plak, eski obje söylenebilir. Alabildiğimiz eşyaların türleri birbirinden ne kadar farklı olursa olsun fiyat teklifi verebilecek bilgi birikimine sahibiz. Bizim için önemli olan eşyalarınızın temiz ve bir başkasının almak isteyeceği durumda ve modelde olmasıdır. Şöyle düşünün insanlar spotçuda ikinci el eşya fiyatları uygun mantığı ile bize gelmekte, uygunluğun yanında çok yıpranmamış ürünler beklemektedir.

Firmamız İstanbul ilçelerinin yanında Gebze, Darıca gibi yakın çevre ilçelere de hizmet verebilmekte, sıfır yani spot eşya da alabilmektedir. Faturası olan, kullanılmamış, garantisi başlamamış eşyalarınızı da alıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Evet şimdi size kendimizden bahsetme zamanı geldi. Öyle ya bizimle aynı işi yapan yüzlerce firma arasından neden bizi seçesiniz ki? Kimsenin emeğine saygısızlık yapmak istemeyiz elbette iyi hizmet veren meslektaşlarımız vardır ama biz de kendimize çok güveniyoruz. O halde neden biz;

  • İstanbul ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde zamanında hizmet alırsınız. Bu konu zannettiğinizden çok daha önemlidir. Ekibimiz sizinle anlaştığı gün ve saatte adresinizde olmakta, sizi asla mağdur etmemektedir.
  • Müşterilerimizle seviyeli, saygılı ve profesyonel bir iletişim kurar, sadece işimize odaklanır, sizi rahatsız edecek diyaloglara girmeyiz.
  • Eşyalarınız için anlaştığımız tutar eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce ödenirken, son dakika fiyat düşürmek için eşyalarınıza kusur bulunmaz.
  • Son derece hızlı şekilde hareket edilir ve eşyalarınız araca yüklenirken size hiçbir zahmet verilmez ve nakliye, taşıma ücreti istenmez.

Bizi Facebook, Pinterest, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilir, istediğiniz gün arayabilirsiniz. Sadece satmak için değil ikinci el eşya almak istiyorum derseniz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arkadaşlarımız her gün hizmetinizdedir.

 

Bizi Takip Edin
2024-04-21T21:21:38+03:0023 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap