Kartal-İkinci-El-Esya-Alanlar

Kartal ikinci el eşya alan yerler, Kartal spot eşya alanlar, Kartal ikinci el koltuk alanlar

Kartal 2. ikinci el eşya alanlar olarak insanların kullanmadığı, elden çıkarmak istediği eşyaları belirli bir ücret karşılığında satın alıyoruz. Eşyalarım para eder mi, Kartal spot eşya alanlar ne alır, 2.el eşyalarımı kime satabilirim gibi sorularınız varsa yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Özellikle daha önce herhangi bir eşyasını satmamış kişiler için doğru bilgilerin yer aldığı bir yazı olacağından emin olabilirsiniz.

2.el eşya alanlar ya da toplumda bilinen adıyla spotçular olarak bu işin ticaretini yapıyor, ticari değeri olan ürünleri satın alıyoruz. Daha önce herhangi bir eşyanızı satmadıysanız, satış yapmanın zor ve uzun bir süreç olduğunu düşünmeniz gayet normal. Sağdan soldan ikinci el eşya alan yerler ile ilgili kötü tecrübeleri olan kişileri de dinlediyseniz algılarınızı tamamen kapatmış olabilirsiniz. Sizden ricamız tüm kötü deneyimleri ve duyduklarınızı unutarak bize güvenmenizdir.

Umut Spot olarak müşteri odaklı, kaliteli ve hızlı hizmet veriyor, eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan satın alıyoruz. Yazımızın devamında merak ettiğiniz tüm aşamaları, bilmeniz gerekenleri, nasıl ilerleyeceğinizi tek tek anlatacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

Kartal 2. El Eşya Nasıl Satılır?

Eşyalarınızın nasıl satılacağı bu işin ilk ve en çok merak edilen aşamasıdır. İnsanlar evlerinden çıkmadan, zaman kaybetmeden kullanılmış eşyalarını satabileceklerinden habersizdir. Oysaki bizimle iletişime geçerek bunu kısa sürede yapabilirsiniz. Nasıl mı?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek kısa sürede olumlu olumsuz cevap alabilirsiniz. Eğer cevabımız olumlu olursa, yani alabileceğimiz eşyalarınız varsa kısa sürede fiyat teklifimizi sunuyoruz.
  • Teklif ettiğimiz rakamı kabul ederseniz anlaşma sağlanmış demektir.
  • O halde ekibimiz sizden adresinizi alıp istediğiniz gün Kartal ilçesindeki adresinizden eşyalarınızın alımını yapıyoruz.

Gördüğünüz gibi 2.el eşya satmak son derece kolay ve kısa bir süreç. Siz yeter ki kullanılmış eşya satacağınız zaman ekibimizi tercih edin. Gerisini işinin ehli, uzman ekibimiz beklediğinizden de kısa sürede halledecektir.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Ne tür eşyalar aldığımızı detaylı olarak anlatmak istiyoruz. Çünkü gün içinde onlarca farklı telefon alırken, insanlar birbirinden alakasız eşyalarını almadığımız için bize sitem etmektedir. Siz de hak verirsiniz ki her eşyayı satın almamız mümkün değil. Ancak kendi branşımız olan, alım satımını uzun yıllardır yaptığımız ürünleri satın alabiliyoruz. Peki Kartal 2. ikinci el eşya alanlar ne gibi eşyaları alıyor? Satın alabileceğimiz tüm eşyaları buraya tek tek yazamasak da önemli bir bölümünden bahsedeceğiz. Sizin satmak istediğiniz eşyalar burada yazmasa bile bize fotoğraflarını göndererek alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz.

2. İkinci El Beyaz Eşya

2. ikinci el beyaz eşya alanlar için firmamızı tercih ederek tüm ürün gruplarının satışını yapabilirsiniz. 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, mikrodalga fırın gibi ürünlerinizi satın alabiliriz. Sağlam, sorunsuz çalışan, temiz 2.el beyaz eşya her zaman değerinde alınır. 2.el Arçelik, Samsung, Lg, Beko, Vestel, Bosch, Altus, Regal, Siemens gibi markaların ürünleri daha yüksek fiyattan alınır. Önemli olan cihazınızın sağlıklı bir şekilde çalışıyor olmasıdır. Çalışmasında sorun olan, arızalı beyaz eşyalarınızı nasıl değerlendireceğinizi düşünüyorsanız tıklayabilirsiniz.

2. İkinci El Televizyon

Kartal 2. ikinci el eşya alanlar olarak en çok önem verdiğimiz ve fiyat teklifinde iddialı olduğumuz eşyaların başında televizyon gelmektedir. 2. ikinci el televizyon satmak istiyorum diyen müşterilerimizden cihazının sorunu olup olmadığını öğreniyoruz. Eğer görüntüsü sağlamsa, ölü piksel yoksa teknik özelliklerini dikkate alarak fiyat teklifimizi sunuyoruz. 2.el televizyon alanlar için Samsung, Philisp, Sony, Lg, Toshiba, Vestel gibi markaların cihazlarını almak önemlidir.

Ülkemizde daha çok büyük ekran cihazlar tercih edildiği için 40 inch, 32 inch veya 43 inch cihazlar daha yavaş alıcı buluyor. 50 inch, 55 inch, 60 inch ve 65 inch led televizyon grubu daha çok talep görmektedir.

2. İkinci El Koltuk

İkinci el eşya alanlar için koltuk çok önemli bir eşyadır. Mudo koltuk, Ikea koltuk, İstikbal, Bellona, Yataş, Enza, Doğtaş, Tepe Home gibi markaların koltukları değerinde alınmaktadır. Üzerinde yanık yırtık, leke gibi kusurları olmamasına, temiz ve sağlam olmasına dikkat edilir. Deforme olmuş, çok yıpranmış, kullanım ömrü bitmiş koltukları maalesef satın alamıyoruz.

Son zamanlarda ikinci el Ikea koltuk satmak istiyorum diyerek bizi arayan müşterilerimizin sayısında cidd artışlar oldu. Kullanılmış Ikea koltuk sağlam ve temiz olması halinde yüksek fiyat teklifi alır. Çünkü Ikea L koltuk, 3 lü koltuk, ikili koltuk, köşe koltuk en çok sattıklarımızdır.

2. İkinci El Mobilya

2.el mobilya dediğimizde aklınıza pek çok eşya gelebilir. Bizim alabildiklerimiz ikinci el masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, elbise dolabı, berjer gibi eşyalarınız ilgimizi çekebilir. Ürünleri modeline, türüne göre satın alırız.

Değerli Eşya Türleri

Değerli eşya derken ne tür ürünleri kastediyoruz? El halısı, gümüş obje, gümüş tepsi, gondol, şekerlik, küllük, Rolex saat, Hereke halısı, Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı, plak, yerli plak, aslan ayak mobilya, varaklı mobilya gibi eşyalarınızı da satın alabiliriz. Bu tarz eşyaların sahipleri eşyalarının antika değerinde olduğunu düşünse de bu çoğu zaman hayalkırıklığına sebep olmaktadır. Zaten eşyalarınız antika ise ekibimiz size değerinde fiyat teklifini verecektir.

Özellikle gümüş eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimize son derece yüksek rakamlar teklif edebiliyoruz. Müşterilerimiz en çok gümüş gondol, gümüş şekerlik, tepsi, gümüş tabak, şamdan türü eşyalar satmak istiyorlar. Ekibimiz gümüşlerinizin ayar numarasına ve ağırlığına göre fiyat teklifi vermektedir. Gümüşleriniz hassas terazi ile tartılmakta, 800 ayar, 900 ayar, 925 ayar olanlar kendi aralarında ayrılarak satın alınmaktadır.

Kartal-İkinci-El-Esya-Nakliye

Kartal ikinci el eşya alan firmalar, Kartal spotçu, Kartal eski eşya alanlar

Nakliye ve Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Ekibimiz nakliye ve taşıma işlemleri için sizden hiçbir ücret talep etmemektedir. Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Orta Mahallesi, Petrol İş Mahallesi, Soğanlık Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yakacık Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Yunus Mahallesi gibi her yere cadde cadde sokak sokak hizmet veriyoruz.

Satacağınız eşyaların türü ve durumu ne olursa olsun taşıyacak ekibimiz, yükleyecek kapasitede aracımız bulunmaktadır. Yani bugün aracımız yok, elemanlarımız müsait değil, bugün ödeme yapamayız gibi bahaneler üretmeyiz. En kısa sürede tüm ekibimizle adresinizde olacak, eşyalarınızı araca yükleyeceğiz.

Ödeme Ne Zaman, Nasıl Yapılıyor?

Kartal 2. ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızın fiyatında anlaşma sağlandıktan sonra ödeme yapılır, eşyalarınız daha sonra teslim alınır. Ekibimiz eşyalarınızın alımı sırasında anlaştığımız rakamı ödemekte, fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmamaktadır.

Ödemeyi isterseniz nakit isterseniz havale veya eft şeklinde alabilirsiniz. Siz nasıl isterseniz o şekilde ödeme yapabiliyoruz. Kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyetini de düşündüğümüz için size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bizi tüm İstanbul geneli için hiç düşünmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-10-24T21:56:03+03:006 Ekim 2016|0 Yorum

Yorum Yap