Beylikdüzü 2. ikinci el eşya alanlar ile ilgili müşterilerimizin bilmek istediklerini, sormaya çekindiklerini tek tek anlatmak, size kendimizden ve sektörümüzden bahsetmek için buradayız. Amacımız daha önce herhangi bir eşyasını satmamış, sağa sola, eşe dosta bedava vermiş kişilere eşyasını nasıl satabileceğini, nasıl fiyat teklifi alabileceğini göstermektir. Çünkü insanlar eşyalarını satmayı düşünseler bile nereden başlayacağını, nasıl ilerleyeceğini, nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmediği zaman hata yapmakta, bu da kötü deneyimler yaşamalarını kaçınılmaz hale getirmektedir.

Son yıllarda kullanıcılar ikinci el eşya alanlar ile irtibata geçip eşyalarını satarak az veya çok bir tasarruf elde edebileceğini fark ettiklerinde evlerine, depolarına, çatı katlarına, iş yerlerine şöyle bir göz atmaya başladı. Kıyıda kenarda bekleyen, unutulmuş, çok az kullanılan ihtiyaç fazlası olan ürünler neden nakite dönmesin ki? Bu yolu tercih etmeniz yani Beylikdüzü ikinci el eşya satışı yapmanız hem bütçenizi rahatlatacak hem de yaşam alanlarınızı genişletecektir.

Eşya satarken kötü sürprizlerle karşılaşmamanın, sorun yaşamamanın ilk yolu da pek çok işte olduğu gibi işini iyi yapan, profesyonel bir ekiple çalışmaktan geçer. Eğer doğru firmayı tercih ederseniz bu alışveriş sizin için keyfe dönüştürürken kullanmadığınız eşyaları satma fikrini de iyiden iyiye alışkanlık haline getirmenizi sağlayabilir. İsterseniz ikinci el eşya fiyatları, satış süreci, fiyat teklifi alma yöntemleri ve pek çok kritik detayla ile ilgili bilgileri ana başlıklar halinde sıralayalım.

Beylilkduzu-ikinci-el-esya-alanlar

Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler, Beylikdüzü spot eşya alanlar, Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya

Beylikdüzü 2. İkinci El Eşya İçin Nasıl Fiyat Teklifi Alabilirsiniz?

Beylikdüzü ikinci el eşya fiyat teklifi için en mantıklı, kısa ve hızlı yöntem hiç şüphesiz whatsapp ile fotoğraf göndererek teklif alma yöntemidir. Bildiğiniz gibi Beylikdüzü ilçesi pek çok ilçeye olan uzaklığı ile espirilere bile konu olmuş bir bölge. Malum kalabalık İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmek artık saatler almakta, her müşterimizin satışı için evine giderek eşya fiyatlandırmamız mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla bir müşterimiz bizi arayarak eşyalarımı satmak istiyorum dediğinde hemen ulaşmamız, ürünleri yerinde görmemiz mümkün olmuyor. Peki hızlı fiyat teklifi vermek için nasıl bir yol izliyoruz?

 1. Sizden satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını bize göndermenizi istiyoruz.
 2. Whatsapp yolu ile 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza kısa süre içinde fotoğraf gönderebilirsiniz. Eğer mail yolunu tercih ederseniz umutspot@gmail.com mail adresimiz de aktif.
 3. Arkadaşlarımız gönderdiğiniz fotoğrafları hemen inceleyecek ve size geri dönüş yaparak alıp alamayacağımızı yani olumlu olumsuz cevabımızı iletecektir.
 4. Cevabımız olumlu ise yani eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve kondisyonda ise fiyat teklifimizi sunuyoruz.
 5. Teklifimizi onaylamanız yani karşılıklı anlaşma sağlamamız halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapıyoruz.

Adnan Kahveci Mahallesi, Barış Mahallesi, Beylikdüzü OSB Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Marmara Mahallesi, Sahil Mahallesi, Yakuplu Mahallesi için cadde cadde sokak sokak hizmet verebiliriz. Bu mahallelerin nüfusları neredeyse bir Anadolu ilçesi kadar fazla nüfusa sahiptir. Hangi mahalleden, nasıl bir ürün satışı yapılacağını kestirmemiz mümkün değildir. Bizim için nerede olduğunuz değil eşyanızın ne olduğu önemlidir. Yeter ki eşyalarınız bizim alabileceğimiz durumda olsun.

Teklif Ettiğimiz Fiyat Satın Almaya Geldiğimizde Düşüyor Mu?

Teklif ettiğimiz fiyatın düşmesi belirli şartlara ve ürünün durumuna bağlıdır. Umut Spot olarak müşterilerimizin eşyaları için fiyat teklifi verdiğimizde nasıl olsa gidince pazarlık yapar düşürürüz mantığı ile hareket etmiyoruz. Bu yolu pek çok firma tercih etse de çoğu zaman mağdur olsak da müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Beylikdüzü 2. ikinci el eşya alanlar neden fiyat düşürür bundan da kısaca bahsedelim. Yukarıda belirttiğimiz gibi sizden eşyalarınızın fotoğraflarını istiyor, eşyalarınızın kusurları varsa bunları da bize ayrıca bildirmenizi rica ediyoruz. Örneğin bize İkea koltuk satmak istiyorum diyerek ürünün fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alıp anlaştınız.

Arkadaşlarımız satın almaya geldiğinde ürünün çökme, sigara yanığı, yırtık gibi sorunları olduğunu görürse fiyatı düşüreceği gibi satın almaktan da vazgeçebilir. Ya da fotoğrafta çok iyi gözüken ama soğutmasında problem olan 2.el bir buzdolabı için alım yapmaya geldiğimizde teklif ettiğimiz rakamı ödeyemeyiz. Teklif edine fiyatın satın almaya geldiğimizde düşme sebebi budur. Aksi halde ekibimiz fiyat düşürmek için ürün üzerinde kusurlar arayıp bahaneler üretmemektedir.

Beylikduzu-ikinci-el-koltuk-alanlar

Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya alanlar, Beylikdüzü ikinci el L koltuk alanlar, Beylikdüzü ikinci el köşe koltuk alanlar

Bize Ne Tür 2. El Eşya Satabilirsiniz?

Geldik bize ne tür eşyalar satabileceğiniz konusuna. Bazen insanlar arayarak öyle farklı ve tuhaf eşyalar satmak istiyorlar ki biz de şaşırıyoruz. 2.el eşya dediğimiz zaman aklınıza yüzlerce hatta binlerce farklı eşya geliyor olsa da biz bunun sadece branşımız olan kısmıyla ilgilenebiliyoruz. Peki ikinci el eşya alanlar ne tür ürünler alabilir?

 • Beyaz eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, mikrodalga gibi ürünler)
 • Televizyon (Samsung, Lg, Sony, Philips, Vestel gibi markaların led tv, oled tv veya Qled tv modelerinin sıfır veya ikinci el modelleri)
 • Klima
 • Mobilya (Koltuk takımı, L koltuk, köşe koltuk, masa sandalye, baza yatak, elbise dolabı, sürgülü dolap gibi)
 • Ofis mobilyası
 • Bahçe mobilyası
 • Gümüş obje (Gümüş şamdan, gümüş gondol, küllük, şekerlik, tepsi, tabak, plaket gibi ürünler)
 • Plak (long plak, 45 lik plak, yerli plak, yabancı plak)
 • El halısı (Hereke halısı, Bünyan halısı, Ladik halısı, Sivas cezaevi halısı, ipek halı)

Yukarıda satın aldığımız pek çok eşyanın örneklerini vermeye gayret etsek de sizin satmak istediğiniz eşya saydıklarımız arasında olmayabilir. Hak verirsiniz ki en ince ayrıntısına kadar tüm ürünleri saymamız mümkün değildir. Siz yine de 0533 493 33 90 whatsapp numaramıza eşyanızın fotoğrafını gönderebilir, alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz.

Fiyat Teklifimizi Neye Göre Belirliyoruz?

Fiyat teklifi belirlerken göz önünde bulundurduğumuz belirli bazı kriterler vardır ki bunlara göre rakam artıp azalabilir. Sizden aldığımız ürünleri mağazamızda satışa sunduğumuz için elimizde kalacak, ticari değeri olmayan ürünleri satın alamıyoruz. Şimdi kriterlerimizin neler olduğundan Beylikdüzü 2.el eşya alanların nelere dikkat ettiğini sıralayalım.

 • Sağlam olmasına
 • Markasına
 • Modeline
 • Renklerine
 • Ebatlarına
 • Türüne dikkat ederek fiyat teklifi veririz.

Sizin için çok değerli olan, kullanmaya kıyamadığınız eşyalarınızın bizim için ticari değeri olmayabilir. Çünkü biz bu işin ticaretini yapıyoruz. Bu yüzden bir başkasının satın almak isteyeceği, ihtiyaç karşılayabilecek, çok büyük ebatlarda olmayan ürünleri satın alıyoruz.

Yıllardır eski eşya aldığımız için mağazamızdan sürekli ürün alan sabit müşterilerimiz mevcuttur. Eski müşterilerimize ya da yeni müşterilerimize ürün satarken sorunsuz, uzun süre kullanabilecekleri eşyalar satmaya gayret ediyoruz. Bu sebeple sorunlu ürünler almak yerine sağlam, sorunsuz ürünleri almaya gayret ediyoruz. Elbette sıfır, yepyeni eşyalar almayı beklemiyoruz neticede biz eskiciyiz. Ancak özellikle 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, kurutma makinesi, fırın, bulaşık makinesi gibi eşyaları alırken arızalı olmamasına özen gösteririz.

İlginizi çekebilir; Arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir?

Beylikduzu-ikinci-el-esya-nakliye

Beylikdüzü ikinci el eşya, Beylikdüzü ikinci el beyaz eşya, Beylikdüzü spot eşya

Eşyaların Nakliyesi ve Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

2.el eşya nakliyesi ve ödemesi konusu en çok sorulanlardan biridir. Beylikdüzü 2. ikinci el eşya alanlar için firmamızı tercih etmeniz halinde ilçenin hangi caddesinde veya sokağında olursanız olun eşyalarınızı ücretsiz nakliye ile kapınızdan alıyoruz. Sattığınız ürün ne olursa olun, ne kadar fazla olursa olsun satın alabileceğimiz nakliye aracına sahibiz.

Klima, elbise dolabı, masa sandalye, televizyon, sürgülü dolap, baza yatak gibi demonte edilmesi gereken eşyalarınız yine ekibimiz tarafından demonte edilir. Arkadaşlarımız ürünleri son derece dikkatli şekilde taşıyacak, diğer eşyalarınıza, evinizin duvarlarına zarar vermeden taşıyacaktır. Ödeme nasıl yapılıyor? Karşılıklı olarak anlaştığımız fiyat tarafınıza nakit, eft veya havale yolu ile sizin tercihinize göre ödenir.

Beylikdüzü 2. ikinci el eşya alanlar olarak eşyanızı satmaya karar verdiğinizde sizi nasıl bir sürecin beklediğini tek tek açıklamaya gayret ettik. Doğru fiyat teklifi ve kaliteli hizmet için ekibimizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-07-05T22:37:50+03:008 Ekim 2016|0 Yorum

Yorum Yap