Kartal 2. ikinci el eşya alan yerler olarak kullanmadığınız eşyalarınızı evinizden, ofisinizden, deponuzdan nakit satın alıyoruz. Spotçular nasıl eşyalar alır, 2.el eşya alanlar nerelerden eşya alır, kullanılmış eşya fiyatları nasıl belirleniyor gibi aklınızdaki pek çok soruları da cevaplayacağız. Anadolu Yakası ilçeleri arasında en çok hizmet verdiğimiz yerlerden birisi Kartal bölgesidir. Eşyalarını elden çıkarırken sağa sola bedava vermek yerine nakit satmak ve paraya çevirmek isteyen müşterilerimiz için her gün aktif olarak çalışıyoruz.

2.el ev eşyası alanlar olarak bu hizmeti nasıl hizmet verdiğimiz ve fiyatlandırma yaparken neye göre belirleme yaptığımızı adım adım anlatacağız. Pek çok müşterimiz arama motorlarında güvenilir ikinci el eşya alan firmalar, Kartal spotçu, Kartal eski eşya alanlar gibi aramalar yapıp ürünlerini değerinde satmak istiyor. Elbette yüksek fiyat beklentisi konusunda haklısınız ama sürekli fiyat odaklı düşünmek yerine eşyalarınızı işinin ehli, profesyonel bir ekibe emanet etmeyi de denemelisiniz.

Kime güveneceksiniz? Eşyalarınızı spotçuya nasıl satacaksınız, hangi spotçuya satacaksınız, neden bizi tercih etmelisiniz? Bu ve bunun gibi pek çok sorunuzun cevabı için yazımızın devamına göz atmanızı rica ederiz. Haydi başlayalım

Kartal-2.-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Kartal 2. el eşya alan yerler

Eşyalarınız İçin Nasıl Fiyat Teklifi Alabilirsiniz?

Kartal ikinci el eşya alımı için fiyat teklifi vererek ürünleri ücretsiz nakliye ile satın alıyoruz. Peki eşyalarınız için fiyat telifi almak için ne yapmalısınız? Kapı kapı dolaşıp spotçulardan fiyat teklifi toplama işi artık mazide kaldı. Yapmanız gereken şey ok basit;

 • Sizden ricamız eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına göndermenizdir.
 • Cevabımız olumlu olabileceği gibi olumsuz geri dönüş de yapabiliriz..
 • Olumsuz olursa yani eşyalarınızı alamayacaksak bunu hemen bildirir, teşekkür ederiz.
 • Alabileceğimiz eşyalar ise ekibimiz eşyalarınızın fotoğraflarını inceledikten sonra size dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
 • Teklifimizi onaylamanız halinde istediğiniz gün Kartal 2. ikinci el eşya alan yerler olarak adresinizden alım yapıyoruz.

Örneğin el halısı satmak istiyorum diyerek bizi aradınız ve fotoğraf gönderdiniz. Arkadaşlarımız halının üzerindeki yıpranma, yırtık gibi kusurları göremez ve buna göre fiyat verir. Siz bu kusurları bize söylerseniz daha sağlıklı fiyat almış olursunuz. Aynı şekilde 2.el koltuk takımı, beyaz eşya, televizyon gibi eşyalarınızın fotoğraflarını gönderirken de eşyalarda bizim göremeyeceğimiz kusurlar varsa bunları bildirmenizi rica ediyoruz. Aksi halde hem sizin hem bizim zamanımıza yazık oluyor

Ne Tür İkinci El Eşyalar Alıyoruz?

Kartal bölgesinden ne tür 2.el eşya alabildiğimiz den de bahsedelim. Malum eski eşya olarak, kullanılmış eşya dediğimiz zaman insanların aklına birbirinden farklı yüzlerce ürün gelmektedir. Biz sadece branşımız olan, alım satımını yapabildiğimiz eşyaları tercih ediyoruz.

Öncelikle beyaz eşya, buzdolabı, televizyon, klima, çamaşır makinesi, koltuk, L koltuk, masa sandalye, baza yatak, elbise dolabı, bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası, el halısı, gümüş eşya, Hereke halısı, Bünyan halısı, berjer, plak gibi eşyalar aklımıza gelmektedir.

Satmak istediğiniz eşya veya eşyalar burada yazdıklarımızın dışında ürünler de olabilir. Zaten bizim de satın alabileceğimiz ürünlerin tamamını buraya yazmamız mümkün değil. Bu yüzden sizden ricamız eşyalarımı almazlar, benim ürünlerim para etmez diye düşünmeyin ve hemen fotoğraflarını bize ulaştırın.

Kartal veya bir başka ilçeden yapacağınız 2. ikinci el eşya satışlarında bizi tercih etmeniz halinde hiç bir problem yaşamadan satış yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bizi haftanın her günü hiç çekinmeden arayabilir, merak ettiğiniz detayları sorarak bilgi alabilirsiniz.

Kartal-2.-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Kartal 2. el eşya alan yerler

Eşyalarınız Neye Göre Fiyatlandırılır?

Herkesin eşyasını satın almamız ebette mümkün değil. Yani eşyalarınızı belirli kriterlere göre değerlendiriyor, buna göre fiyat teklifi veriyoruz. O halde Kartal 2. el eşya alanlar neye göre fiyatlandırma yapar şimdi bundan bahsedelim.

 • Eşyalarınızın temizliği
 • Sağlamlığı
 • Markası
 • Modeli
 • Renkleri
 • Genel kondisyonu

Sizden aldığımız eşyaları mağazamızda müşterilerimiz için sergiliyor, belirli bir kazanç ile satmaya gayret ediyoruz. İnsanlar Küçükyalı Spotçular Çarşısı üzerindeki dükkanları ziyaret ederek bütçelerine uygun ürünler arıyorlar. Kimse deforme olmuş, yıpranmış, çökmüş, paslanmış eşyaları satın almak istemez. Dolayısıyla biz de başkasının almak istemeyeceği, satılmayacak ürünleri maalesef alamıyoruz.

Şöyle bir düşünelim. Eviniz için ikinci el buzdolabı almak için beyaz eşya eşya satan yerler araştırması yapıp araştırmaya başlıyorsunuz. Eviniz için paslı, vuruk içindeki bir eşyayı almak ister misiniz? Dürüst olun cevabınız elbette hayır olacak. Biz de böyle tahmin etmiştik. O yüzden mümkün olduğu kadar temiz ve sağlam ürünler almaya gayret ediyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kartal ikinci el eşya alan yerler için bizimle çalışmak isterseniz herhangi bir sorun yaşamadan, nakliye ücreti ödemeden satış yapabilirsiniz. Umut Spot olarak alımlarımızı yaparken kendi araçlarımızı kullanıyor, buna karşılık sizden hiç bir ücret talep etmiyoruz. Eşyalarınız taşıma ekibimiz tarafından kısa sürede araca yüklenmekte, taşıması için size zahmet verilmemektedir.

Gelelim ödeme konusuna. Alımlarımızı nakit veya havale/eft yoluyla yapabiliyor, fiyat düşürmek için gereksiz pazarlıklara girmiyoruz. Arkadaşlarımız eşyalarınızın tamamını kendileri indirerek nakliye aracımıza yükleyecek, bu aşamada size elinizi bile sürdürmeyecek, zahmet vermeyecektir.

Spot eşya alım satım işleri için İstanbul ilçelerinin tamamına Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet veriyoruz. Bizi çekinmeden her gün arayabilir, fiyat teklifi alabilir, veya satış süreci ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İsterseniz sosyal medya hesaplarımızdan alım satımını yaptığımız ürünleri takip edebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

2. İkinci El Eşya Satarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dikkat etmeniz gereken en önemli konu eşyalarınızı satacağınız firma olmalıdır. Sadece fiyat odaklı değil, hizmet odaklı da düşünmeli, size zamanında ve kaliteli hizmet verecek olan yerleri tercih etmelisiniz. Umut Spot olarak müşterilerimize hem değerinde fiyat teklifi veriyor hem de Kartal 2. ikinci el eşya alan yerler ihtiyaçlarını gününde, saatinde gideriyoruz.

Eşyalarınızı satarken mümkün olduğu kadar detaylı fotoğraflar çekmeli, eşyalarınızın bilinmesini istediğiniz bilgilerini paylaşmalısınız. Mesela gerçek deri koltuk satmak istiyorsanız koltuğunuzu ne zaman aldığınızı, nereden aldığınızı ve derinin özelliklerini belirtmeniz alacağınız fiyat teklifini artırır. Kafanızı karıştırmamak adına konuyu fazla uzatmak istemiyoruz, detaylı bilgi için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-09-13T07:27:07+03:0027 Şubat 2018|0 Yorum

Yorum Yap