Bahçe Mobilyası Alanlar

Bahçe mobilyası evinizin, bahçenizin, terasınızın, balkonunuzun havasını değiştiren, ortama güzellik katan eşyalardır. Ancak zamanla farklı sebeplerden ötürü elden çıarılması gereken bir duruma gelebilirler. Bu aşamadan ikinci el bahçe mobilyası alanlar olarak biz devreye girebilir, istediğiniz hizmeti kısa sürede sağlayabiliriz.

2.el bahçe mobilyası fiyatları nasıl belirlenir, bahçe mobilyası nasıl satılır, bahçe mobilyası alan firmalar gibi merak ettiğiniz konuları bize sürekli iletiyorsunuz. Biz de faydalanacağınızı düşündüğümüz bir makale hazırladık ve bu soruların cevaplarını verdik.

2.El Bahçe Mobilyası Nasıl Satılır? 

Bahçe mobilyaları genel olarak 3 farklı malzemeden üretilmektedir. Bunlar bambu mobilya, rattan ve tik ağacı bahçe mobilyası şeklindedir ki ortak özellikleri yağmura, kara dayanıklı olmalarıdır. Tik ağacı ve bambu bahçe mobilyası daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Bahçe mobilyamı nasıl satarım, süreç nasıl işler sorusunun cevabı da şu şekildedir;

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza mobilyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gerekli incelemeleri yapar ve size fiyat teklifimizi iletir.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün adresinizden alım yapılır.

Fark ettiğiniz gibi ikinci el bahçe mobilyası alım satım işlemleri için sizin yapmanızı istediğimiz şey bir kaç fotoğraf göndermenizden ibarettir. Gerisi tamamen ekibimizin halledeceği, kısa bir süreçtir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Bahçe Mobilyaları genelde yazın kullanılmakla beraber kış ve sonbahar aylarında soğuk hava ve yağmura maruz kalmaktadırlar. Bu yüzen soğuk ve yağışlı hava şartlarına uygun olmaları gerekmektedir. Genellikle masa sandalye, koltuk, şemsiye, sallanan koltuk, bahçe bankından oluşan bahçe mobilyaları ikinci el eşya sektöründe de en çok rağbet gören malzemelerdendir.

Bu tür eşyalarım alımı için Umut Spot olarak kendi aracımızı ve ekibimizi kullanıyor, sizden hiçbir nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz. Eşyalarınız çok kısa sürede araca yüklenmekte, bu süreçte size hiçbir zahmet verilmemektedir.

Bahçe mobilyası alan yerler için bizi tercih etmeniz halinde ödeme konusunda da zorluk yaşamaz, nakit, eft veya havale seçeneklerinden istediğiniz şekilde ödeme alabilirsiniz. Sizler de evinizde, bahçenizde, deponuzda, tavan aranızda bulunan, bahçe mobilyalarınızı bizleri arayıp fiyat alarak değerlendirebilir sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz. Size tüm İstanbul genelinde haftanın 7 günü hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2021-08-12T22:59:01+03:0021 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap