İçerenköy de ikamet ediyor ve kullanılmış eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız haftanın 7 günü bizi arayabilirsinizSatmayı düşündüğünüz eşyanız için adresinize geliyor,ürününüzü inceliyor, fiyat veriyor, isterseniz aynı gün içerisinde adresinizden nakit olarak alıyoruz.

NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

İkinci el eşya satışında en çok dikkat etmeniz gereken şey dürüst bir firma ile çalışmaktır. Eşyalarınızı alacak firma anlaştığınız fiyatın altında bir fiyat vermeye çalışmamalı ve söz verdiği günde eşyalarınızı almalı, sizi mağdur etmemelidir. Özellikle son dakika fiyat düşürmek için eşyalarınıza bahane bulunması canınızı sıkacaktır.

Bu konular çok önemlidir. Pek çok müşterimiz ikinci el eşya satacağı zaman sadece fiyat odaklı düşünür. Ancak sözünde duran, zamanında adresinizde olan, ekibi ile hızlı çalışan firma en iyi tercihtir. Bazı sebeplerden dolayı yüksek fiyat almak istemeniz en doğal hakkınız ancak bu konuyu da ihmal etmeyin deriz.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

İçerenköy haftanın neredeyse her günü hizmet verdiğimiz semtlerden birisi. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, led tv, deri koltuk, koltuk takımı, çekyat takımı, ofis mobilyası, laptop, köşe koltuk, komple ev eşyası, yatak odası, ikea mobilya alabildiğimiz başlıca ürünlerdir.

Eski eşya alacağımız zaman temiz, sağlam ve bir başkasının ihtiyacını karşılayacak türden olmasına dikkat ederiz. Örneğin ikinci el beyaz eşya alacaksak mutlaka çalışır durumda olmasını bekleriz. Tamir edilmesi gereken sorunlu ürünleri almamız maalesef mümkün değildir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Fiyat kadar dikkat ettiğiniz, sorduğunuz bir diğer konu da nakliye konusu. Bu konuya da yeri gelmişken açıklık getirelim. Ataşehir ilçesinin neresinde olursanız olun eşyalarınızın alımı ücretsiz nakliye ile yapılır. Kendi aracımız ve elemanlarımızla adresinize gelir, yerinden alım yaparız. İşlemler esnasında size zahmet vermeden, apartmanınıza veya evinize zarar vermeden çalışırız.

Ödeme nakit olarak elden yapılır. Talep eden müşterilerimiz için eft veya havale de yapabiliriz. Bizim için hiç fark etmez.Değerlendirmeyi düşündüğünüz ikinci el eşya veya eşyalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon numaralarımız, mail adresimiz, canlı destek hattımız ve internet sitemiz ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

İçerenköy ikinci el eşya

İçerenköy ikinci el eşya alanlar

Bizi Takip Edin
2020-02-21T01:24:29+03:004 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap