İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci el eşya alan yerler nerededir, ne tür eşyalar alır, kullanılmış eşya nasıl satılır gibi pek çok soru duyuyoruz. Bu yazımızda bu sorularınızın cevaplarını vereceğiz. Umut Spot olarak yıllardır 2.el eşya alım satım işleri ile meşgul olduğumuz için neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. İsterseniz sözü hiç uzatmadan hemen başlayalım.

2.El Eşya Nasıl Satılır?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
  • Ekibimiz size geri dönüş yapacak ve eşyalarınızı alıp alamayacağımızı söyleyecektir.
  • Eğer bizim satın alabileceğimiz türden eşyalar ise kısa süre içinde fiyat teklifimizi ileteceğiz.
  • Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün adresinizden eşyalarınız alınır.

Eski eşya neden satılmalı biraz da bundan bahsedelim. Kısa veya uzun süre kullanmış olduğunuz eşyalarınızı sağa sola kaldırıp bir gün belki lazım olur mantığı gütmeniz çok yanlış. Çünkü eşyalar bekleye bekleye yıpranıp eski kondisyonunu yitirebilir yani koyduğunuz gibi durmaz. Bunun yerine satmak çok daha mantıklıdır. Bazı müşterilerimiz sağa sola bedava dağıtıyor olsa da bunu da tasvip etmiyoruz. Elbette ihtiyaç sahiplerine sevabına vermek sizin tercihiniz. Eşe dosta bedava vermektense az veya çok bir bedel karşılığında 2.el eşya alanlar ile iletişime geçip satmak daha mantıklı olacaktır. Tabii ki son karar sizin.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

İkinci el eşya alırken ilk tercihimiz temiz olan eşyalardır. Sizden sonra almak isteyecek kişinin çok rahat kullanabileceği temizlikte olmalı ki hem biz satabilelim hem de alan kişi pişman olmasın. İkinci el beyaz eşya, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, bilgisayar, laptop, televizyon, plazma televizyon, tablet bilgisayar, cep telefonu, koltuk takımı, antika eşya, gümüş, koltuk takımı sayılabilir. Bu saydıklarımız sadece örnek. Sizin eşyanız elbette farklı olabilir ki alıp alamayacağımızı öğrenmek için bir iki fotoğrafını göndermeniz yeterli.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

İkinci el eşya alan yerler için firmamızı tercih ederek nakliye veya taşıma bedeli ödemeden satış yapabilirsiniz. Eşyalarınız için anlaştığımız rakamı nakit veya eft ile ödüyoruz. Siz de temiz ve kullanılabilir durumdaki eşyalarınızı satmak isterseniz bizi arayabilir, fiyat alabilir hemen nakit satabilirsiniz. Sahibinden.com sitesindeki sanal mağazamızı ziyaret ederek satışa sunduğumuz ürünleri görebilir, isterseniz satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-10-24T22:01:02+03:0015 Şubat 2016|0 Yorum

Yorum Yap