Kullanmadığınız eşyalarınız mı var? O halde sağda solda bekletmek yerine nakite çevirmeye ne dersiniz? Hem de hiç zorlanmadan, zaman harcamadan. Eğer sizin de aradığınız güven veren ikinci el eşya alan bir firma ise bizimle çekinmeden görüşebilirsiniz.

Yazımızın devamında size bu süreçten yani 2.el eşyalarınızı nasıl satabileceğinizden bahsedeceğiz. Eşyalarınızı nasıl alıyoruz? Nasıl fiyat veriyoruz? Ödeme nasıl yapılıyor? Tüm bunların cevaplarını merak ettiğinizi biliyoruz. Çünkü yıllardır eski eşya ve ikinci el eşya sektöründe hizmet veriyor, pek çok kişiden bu soruları duyuyoruz. O zaman Çengelköy 2. ikinci el eşya alanlar olarak bunları cevaplayalım.

Cengelkoy-2.-İkinci-El-Esya-Alanlar

Çengelköy 2. ikinci el eşya alanlar

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

Evinizde veya iş yerinizdeki fazlalık eşyaları elden çıkararak tasarruf yapmak çok mantıklı bir hareket. Eskilerden kurtulmak ve yeni eşyalar için bütçe oluşturmak adına 2.el eşya satmak size iyi gelecektir. O halde bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatalım.

  • Satmak istediğiniz eşyaların neler olduğuna net olarak karar verin.
  • Daha sonra 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyaların fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gönderdiğiniz 2.el eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyatta anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Çengelköy 2.el eşya alımı için adresinize gelerek alım yapıyoruz.

Gördüğünüz gibi Çengelköy 2. ikinci el eşya alanlar olarak size zahmet vermeden, yormadan hizmet veriyoruz. Sizden ricamız eşyalarınızın kusurları varsa bunları da bize açık şekilde bildirmenizdir.

İkinci El Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Siz de hak verirsiniz ki her eşyanın aynı fiyattan alınması mümkün değil. Demek ki fiyatı etkileyen bazı etkenler var ama bunlar neler? Uzun zamandır spot eşya piyasasında hizmet verdiğimiz için size en doğru bilgileri vereceğimizden emin olabilirsiniz. 2.el eşya fiyatı neye göre belirlenir hemen sıralayalım.

  • Eşyalarınızın temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Renk ve desenlerine

İşte bu kriterler 2.el eşya alanlar için en belirleyici unsurlardır. Hiç kimse çok kullanılmış, ömrünü tamamlamış, kirli bir eşyayı evine veya ofisine almak istemez. O halde biz de buna göre 2.el eşya alırız.

Bize Hangi Eşyalarınızı Satabilirsiniz?

2.el eşya dediğimiz zaman insanların aklına bizim branşımızla alakası olmayan binlerce ürün gelir. Oysa bizim her eşyayı satın almamız maalesef mümkün değildir. Bize ne satabilirsiniz, hangi eşyaları alıyoruz bundan bahsedelim.

Ev ve Ofis Eşyaları

Genellikle gün hayat akışımız içinde kullandığımız masa sandalye, baza yatak, klima, televizyon, beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, koltuk takımı, L koltuk, L koltuk, ofis mobilyası, bahçe mobilyası gibi pek çok eşyayı alabiliriz.

Klasik ve Değerli Eşyalar

Bu eşyalar antika kadar değerli olmasa da hala kıymetli olarak görülen, alıcısı olan eşyalardır. El halısı, gümüş eşya, tablo, plak, gümüş şamdan, gondol, şekerlik, tepsi, yerli plak, efemera, bahü gibi eşyalar sayılabilir.

Satacağınız ürün hangi gruba girerse girsin yeter ki temiz ve satılabilir durumda olsun. Uzman satın alma ekibimiz size mümkün olan en yüksek fiyat teklifini sunarak alım yapacaktır. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

2. El Eşyaların Nakliyesi Nasıl Yapılıyor?

Firmamız Üsküdar ilçesinin tamamına hizmet vermekte, 2.el eşya satmak istiyorum diyen tüm müşterilerinden alım yapmaktadır. Alım için gerekli olan nakliye ve taşıma işlemleri de ekibimize aittir. Siz hiçbir ücret ödemeden, elinizi dahi sürmeden, zahmetsizce satış yapabilirsiniz.

Ödeme Ne Zaman ve Nasıl Yapılıyor?

Son olarak ödeme konusuna da değinelim. Eşyalarınızın ödemesi anında nakit olarak yapılır. Anlaştığımız fiyat ne ise o rakam ödenir. Firmamız, tekrar tekrar pazarlık yapmadan, fiyat düşürmeye çalışmadan alım yapar.

Bizi haftanın 7 günü Çengelköy ikinci el eşya satışınız için arayabilirsiniz. Ekibimiz aktif olarak her gün çalışmaktadır.

Bizi Takip Edin
2024-07-11T23:38:47+03:0024 Kasım 2016|0 Yorum

Yorum Yap