Ortakoy-Spotcu

Ortaköy spot eşya alan yerler, Ortaköy beyaz eşya alanlar, Ortaköy beyaz eşya alanlar

Ortaköy ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı değerinde nakit satabilirsiniz. 2.el eşya nasıl satılır, Ortaköy ikinci el eşya alan yerler nerede, Ortaköy spotçu kimdir, ne alır ne satar gibi sorularınızın cevaplarını tek tek vereceğiz. Umut Spot olarak sizinle böyle bir yazı paylaşmamızın asıl sebebi 2.el eşya satış süreci hakkında detaylı bilgi vererek eşyalarınızı satacağınız zaman bilinçli hareket etmenizi sağlamaktır. Çünkü karşılaştığımız pek çok insan eşyalarının değerinden bihaberdi ve teklif edeceğimiz her teklife razılardı.

İkinci el eşya alan yerler şeklinde Google veya bir başka arama motorunda arama yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Elbette bizi tercih etmenizi isteriz ama önce bunun sebeplerini anlatmak istiyoruz. Eşyalarınızı nasıl satacağınızı okuduktan sonra evinizde, iş yerinizde, deponuzda fazlalık eşya tutmak istemeyeceksiniz. Son yıllarda insanların kullanmadığı ürünleri nakite çevirmeyi ne kadar benimsediğini biliyoruz. Neden bunlardan biri de siz olmayasınız? İsterseniz en çok merak ettiğiniz aşamaları ana başlıklar haline getirerek anlatmaya başlayalım.

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi öğrenmeniz işin büyük kısmını halletmiş olmanız anlamına gelir. Aslında gözünüzde büyüttüğünüz satış süreci hem çok kısa hem de keyifli bir süreçtir. Ancak önemli işini iyi yapan, profesyonel bir işletmeyi tercih etmektir. Ortaköy 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmemiz halinde eşyalarınızı nasıl bir sürecin sonunda satacağınızı anlatalım.

 • Zaman kazanmak adına ilk aşamada eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.
 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına elden çıkarmak istediğiniz ne kadar eşya varsa fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
 • Umut Spot satın alma ekibimi gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyecek, buna göre size olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacaktır.
 • Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve kondisyonda ise hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz.
 • Teklifimizi kabul etmeniz halinde anlaşmış oluyor, istediğiniz gün Ortaköy semtinden eşyalarınızı satın alıyoruz.

Gördünüz mü ne kadar kolay! Evinizden çıkmadan, sadece bir kaç fotoğraf çekerek eşyalarım ne kadar eder, spotçu eşyalarımı alır mı, eşyalarımı kaça satabilirim gibi sorularınızın da cevaplarını bulmuş olursunuz. Sizden ricamız eşyalarınızın fotoğraflarda yer alması gereken kusurları varsa bunları da bize göndermeniz veya söylemenizdir. Böylece hem daha doğru fiyat teklifi almış olursunuz. Örneğin ikinci el buzdolabı satmak için bize fotoğraflar gönderdiğinizde biz ürünün sağlam veya arızalı olup olmadığını bilemeyiz, fotoğraftan anlaşılmaz. Bunu bize ayrıca söylemeniz gerekir. Ya da koltuk satmak istediğinizde fotoğraf gönderirken üzerinde yanık, yırtık, leke olup olmadığını da ayrıca söylemenizi bekleriz.

Ortaköy 2. İkinci El Eşya Alanlar Size Ölü Fiyat Mı Verir?

Kesinlikle hayır. Eşyalarınızın fotoğraflarını sadece bize değil başka spotçu firmalara da göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylece eşyalarınız için teklif edilecek maksimum rakam aşağı yukarı ortaya çıkacaktır. A firması size 5 bin B firması 4 bin C firması ise 5500 Tl teklif ederse doğal olarak C firmasını tercih edersiniz. Yani kimse eşyalarınızı sizden 1000 TL gibi bir rakama alamaz. Çünkü eşyalarınız hakkında ortalama bir fiyat fikrine sahipsiniz. C firması adresinize geldi ve vaat ettiği 5500 Tl yerine size 3000 Tl teklif etti diyelim. O zaman eşyalarınızı satmayarak en yüksek teklifi veren diğer firmayı tercih edebilirsiniz.

Daha önce eşyalarınızı satmak için herhangi bir spot eşya alan firma ile görüşmemiş olabilir ya da etrafınızdan eskicilerle ilgili kötü tecrübeler dinlemiş olabilirsiniz. Ama bu sizin de sorun yaşayacağınız anlamına gelmez. Lütfen bize güvenin ve eşyalarınızın satışı için bizimle iletişime geçin.

Bize Satabileceğiniz Eşya Grupları Neler?

Bize her eşyayı satamayacağınızı siz de kabul edersiniz. 2.el eşya dediğimiz zaman insanların aklına kıyafetten tutun da otomobile kadar pek çok ürün gelmektedir. Ancak bizim alabileceğimiz şeyler kendi branşımızla alakalıdır. Peki nedir bu ürünler? Ortaköy 2. ikinci el eşya alanlar sizden ne alır?

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, L koltuk, masa sandalye, televizyon, klima, Ikea mobilya, Mudo Concept mobilya, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, masa sandalye, elbise dolabı gibi eşyalardan bahsedebiliriz.

Saydıklarımızın dışında kalan, antika eşya kadar değerli olmasa da hala kıymetini kaybetmemiş gümüş obje, plak, long play, tablo, el halısı, Bünyan halısı, İpek halı, Sivas Cezaevi halısı, Hereke halısı, Ladik halısı gibi ürünlerinizi de bize satabilirsiniz. Bunlar değerlendirmesi uzmanlık gerektiren özel ürünlerdir ki ekibimiz size en yüksek fiyatı teklif edecektir. Müşterilerimizin en çok yaptığı hataların başında kullanmadıkları el halılarını saklamaya devam etmeleridir. Uygun şartlarda saklanmayan el halıları çürümeye başlamakta, değerini kaybetmektedir. El halısı satmak istiyorum, el halısı alanlar ile iletişime geçmek istiyorum diyerek bizi adresinize davet edip halılarınızı değerini öğrenebilir, fiyat teklifi alıp hemen satabilirsiniz.

Eşyalarınız İçin Neye Göre Fiyat Teklifi Veriyoruz?

Neye göre fiyat verdiğimizi, eşyalarınızı hangi kriterler doğrultusunda fiyatlandırdığımızı da anlatmak istiyoruz. Bildiğiniz üzere biz bu işin ticaretini yapıyor, dolayısıyla satılabilecek durumda olan ürünleri tercih etmek zorundayız. Siz spot eşya satışı yapan bir dükkana gitseniz kendiniz veya yakınlarınız için nasıl ürünler almak istersiniz? Mümkün olduğu kadar yeni, temiz ürünler değil mi? İşte biz de tıpkı sizin gibi düşünüyor, müşterilerimize satarken mahcup olmayacağımız ürünleri almaya gayret ediyoruz.

 1. Eşyalarınızın temiz olmasına
 2. Özellikle ikinci el beyaz eşya gruplarının sağlam olmasına
 3. Satılabilir kondisyonda olmasına
 4. Markasına
 5. Modeline
 6. Teknik özelliklerine bakarak fiyat teklifi veriyoruz.

El halısı, gümüş şamdan, gümüş gondol, gümüş obje, plak gibi eşyaların değerlendirmesi farklı yapılır. Örneğin gümüş satmak istiyorum, gümüşlerimi kaça alırsınız, 925 ayar gümüş kaç para diyenlerden adil şekilde alım yapıyoruz. Gümüşlerinizi ayar numarasına ve ağırlığına göre tasnif ediyor, hassas terazi ile tartıyor, yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

El halısı alanlar için bizi tercih eden müşterilerimizden alım yaparken halının temizliğine, yıpranmış olup olmamasına, hangi yöreye ait olduğuna bakarak fiyat veriyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, Ladik halısı, Türkmen halısı, Bünyan halısı en çok tercih edilenlerdir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Ortaköy bölgesinden ikinci el eşya aldığımız zaman nakliye ve taşıma hizmetlerini ücretsiz olarak karşılıyoruz. Eşyanızın türü ne olursa olsun ekibimiz kısa süre içinde taşımasını yaparak aracımıza yükleyecektir. Bu esnada evinizin veya binanızın duvarlarına zarar vermeyecek, diğer eşyalarınızı da titizlikle koruyacaktır. Bu aşamada size hiçbir zahmet verilmeyecek, yardım talep edilmeyecektir. Sadece Ortaköy bölgesi için değil Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannüma, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Mecidiye, Levazım, Levent, Muradiye, Nispetiye, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Yıldız bölgelerinden de ücretsiz nakliye ile alım yapıyoruz.

Eşyalarınız alınıp araca yüklendikten sonra anlaştığımız rakam üzerinden eft, havale veya nakit olarak ödeme yapılacaktır. Ödemenin nasıl olacağına siz karar vereceksiniz. Ekibimiz fiyat düşürmek için son dakika pazarlıklarına girmeyecek, eşyalarınıza bahane bulmayacak, size kötü sürprizler yaşatmayacaktır. Ekibimiz pazar dahil haftanın her günü size hizmet verecektir. Bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2022-11-13T08:03:18+03:0023 Kasım 2016|0 Yorum

Yorum Yap