Beykoz Spot Eşya Alanlar

Beykoz Spot Eşya Alanlar

Beykoz spot eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek çok kısa süre içinde değerinde, nakit satış yapabilirsiniz. Umut Spot olarak yıllardır bu işle meşgul oluyor, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul ilçelerine hizmet veriyoruz.

Halkımız içinde spot kelimesinin karşılığı tam olarak bilinmemekte, ikinci el eşya ile karıştırılmaktadır. Eşyalarını aldığımız insanların büyük bir çoğunluğu da bu kavram kargaşasına düşmüştü. Biz de kendimize görev bilip hem bu kavramları açıklamak hem de spot eşya nasıl satılır, ikinci el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya alım satım işleri nasıl yapılır, sizi nasıl bir süreç bekler bundan bahsetmek istedik.

Amacımız aklınıza takılan soruların cevaplarını işin ehlinden öğrenmenizi sağlamaktır. Size doğru bilgileri aktaracak gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Adım adım madde madde ilerleyerek daha anlaşılır, daha akılda kalıcı bir yazı hazırladık.

Beykoz Spot Eşya Nasıl Satılır?

Öncelikle spot eşya ne demek bundan bahsedelim. Spot eşya, sıfır eşya demektir. Yani bir Arçelik bayisinde vitrinde gördüğünüz sıfır çamaşır makinesi nasılsa bunun spot olanı da aynıdır. Yani kullanılmamıştır, nakliye veya taşıma hasarlı değildir.

Peki bayide bulunan üründen farkı ne derseniz tek farkının fiyatı olduğunu söyleyebiliriz. Spotçu olarak bildiğiniz bizim gibi işletmeler buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi, mobilya gibi ürünleri bayiden veya sizin gibi kullanmayı düşünmeyen kişilerden alıp satar.

Bu satışı nasıl yapacaksınız? Satacağınız ürünün markasını ve modelini bize söylemeniz yeterlidir. Örneğin Samsung 65TU8500 televizyon satmak istiyorum demeniz yeterli. Ekibimiz hemen cihazın piyasa fiyatına göre değerlendirme yapıp size fiyat teklifimizi sunuyor.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapıyoruz. Bize ne tür eşya satarsanız satın veya ne kadar fazla olursa olsun alım yapabilecek araç ve depolama imkanımız bulunmaktadır. Yeter ki bizim alıp satabileceğimiz ürünler olsun.

Spot Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

  1. Ürünün türüne
  2. Markasına
  3. Modeline
  4. Teknik özelliklerine (Özellikle beyaz eşya, tv, klima, elektronik eşyalar da önemlidir)
  5. Renklerine ve tarzına (Koltuk, yatak odası, masa sandalye, baza gibi mobilya ürünlerinde) göre fiyat teklifi sunarız.

Beykoz spot eşya alanlar olarak size mümkün olan en yüksek fiyat teklifini sunmaya gayret ederiz. Sıfır eşya yanı sıra bizimle iletişime geçerek 2.el eşya satışınızı da yapabilirsiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak veya eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Aynı zamanda Facebook, Pinterest, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-02-20T18:51:29+03:007 Aralık 2020|0 Yorum

Yorum Yap