Eşyalarınızı temizliğine, modeline ve satılabilir olma durumuna göre İstanbul’un her yerinden alan firmamız, Bakırköy bölgesine de hizmet vermektedir. Fazla olan, artık kullanmak istemediğiniz veya çeşitli sebeplerden dolayı satılması gereken eşyalarınızı tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürede fiyatlandırıp adresinizden nakit alıyoruz. Yazımızın devamında müşterilerimizin merak ettikleri, kafalarında soru işaretleri oluşturan soruları cevaplandırmak istiyor, bizimle çalışmanız durumunda ikinci el eşya satışının ne kadar kolay olduğunu anlatmak istiyoruz.

İkinci el eşya alanlar

İkinci el eşya alanlar

Eski eşya derken anlatmak istediğimiz klasik eşya, el halısı, mobilya, gümüş, plak, pikap, berjer, deri koltuk, makam takımı, Fatih Kıral, Metebronz, Kervan Mobilya, yatak odası, yemek odası, oymalı mobilya, varaklı mobilya, saat, kitap gibi eşyalardır. Genellikle 50 yıl ve üzeri geçmişi olan, işçiliği ve malzemesi bakımından tercih edilebilecek güzellikte olan eşyalarınızı alabiliyoruz. Eski eşya, antika kadar değerli olmasa da hala piyasada alıcısı olan eşyalardır. Böyle eşyalarınızı satacağınız zaman ister Bakırköy isterse başka bölge de olun mutlaka işinin ehli kişilerle muhatap olmalısınız. Eşyalarınızı değerinde satmanın ilk şartı budur.

Bakırköy eski eşya alımı yapacağımız zaman sizden eşyalarınızın fotoğraflarını rica eder, gelen fotoğrafları inceledikten sonra siz kısa süre içinde geri dönüş yapıp fiyat teklifimizi iletiriz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde en kısa süre içinde ekibimizle adresinizden ürünleri teslim alırız. Bu süreç içinde size hiçbir zahmet vermez, herhangi bir ücret talep etmeyiz. Biz tercih etmenizi istememizin sebebi, müşteri odaklı çalışmamız, gününde ve saatinde hizmet veriyor olmamızdır. Güvenebileceğiniz, değerinde satış yapabileceğiniz bir alışveriş için Bakırköy bölgesinde, haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:57+03:0013 Kasım 2018|0 Yorum

Yorum Yap