Bakırköy 2. ikinci el eşya alan yerler için güvenilir bir yer arıyorsanız bizi hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. 2.el eşya nasıl satılır, eşyalarım için nasıl fiyat teklifi alabilirim, 2.el eşya fiyatları nasıl belirlenir gibi sorularınızı da yazımız içinde cevaplayacağız. Tüm İstanbul bizim hizmet alanımız olduğu için Bakırköy ilçesinden gelen taleplere de anında cevap verebiliyoruz.

2. el eşya alan firmalar sizden satacağınız her eşyayı almayabilir. Nakliye, taşıma derken siz süreci gözünüzde büyütebilirsiniz ama hiç de sandığınız gibi zor değil. Eşyalarını satarken kendisini nasıl bir sürecin beklediğini bilmek isteyenler buyurun yazımıza

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Eşyalarınız kaça satılır değeri nedir? Bunu çok merak ediyor, kandırılmak istemiyorsunuz. Yapmanız gereken çok basit bizimle iletişime geçerek eşyalarınız hakkında bilgi verebilir, fotoğraflarını bize whatsapp veya email ile gönderebilirseniz işin büyük bir kısmını halletmiş olacaksınız.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylece Bakırköy ilçesine gitmeye gerek kalmadan eşyalarınızın değerlendirilmesi yapılır. Bu da hem size hem de bize önemli bir zaman kazandırır. Bu noktada sizden ricamız, eşyalarınızın fotoğraflarda görünmeyen kusurları varsa bundan bize bahsetmenizdir.

Bakirkoy-2.-İkinci-El-Esya-Alanlar

Bakirköy 2. İkinci El Eşya Alanlar

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Bakırköy ikinci el eşya alan yerler genelde temiz, bir başkasının alıp kullanmak isteyebileceği, sağlam ürünler almaya gayret eder. Siz de takdir edersiniz ki çok yıpranmış, yanık yırtık gibi kusurları bulunan bir eşyayı almamız mümkün değildir. Elbetteki sıfır eşya gibi olmasını bekleyemeyiz ancak yine de bazı kriterlere dikkat etmeliyiz.

Bakırköy ilçesindeki evinizde, iş yerinizde veya depolarınızda bekleyen ikinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, led televizyon, koltuk takımı, bulaşık makinesi, L koltuk, elektronik eşya, ofis mobilyası, deri koltuk, klasik mobilya, el halısı, gümüş eşya, eski obje, tablo, plak, oymalı mobilya, Fatih Kıral, Metebronz, cam eşya, bahü, Rolex saat, avize, kitap gibi pek çok eşyanızı satın alabiliyor, deneyimli ekibimizle, eşyanızın tam değerini veriyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Bakırköy veya bir başka bölgeden yapılacak ikinci el eşya alımlarında sizden hiçbir ücret talep etmiyor, kendi aracımız ve elemanlarımızla alım yapıyoruz. Ödeme, anlaştığımız fiyat üzerinden nakit yapılır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü işimizi çok iyi yapıyoruz. Müşterilerimizle anlaştığımız gün Bakırköy ilçesindeki adreslerinde oluyor, eşyalarınızı size zahmet vermeden, hızlı şekilde teslim alıyoruz. Anlaştığımız ücreti nakit ödüyor, ürünlerinize çeşitli bahaneler bularak fiyat düşürmeye çalışmıyoruz. Firmamız size hizmet vermek için haftanın 7 günü aktif çalışmaktadır.

Bizi Takip Edin
2023-11-06T22:43:43+03:0027 Kasım 2018|0 Yorum

Yorum Yap