900 ayar gümüş alanlar olarak evinizde kullanmadığınız gümüşlerinizi yüksek fiyattan nakit satın alıyoruz. Gümüş nasıl satılır, gümüş kime satılır, anlık gümüş fiyatları nereden öğrenilir sorularınız da yanıtlarını bulacak. Gümüş her ne kadar yatırım ve birikim aracı olarak pek tercih edilmese de son zamanlarda altındaki yükselişle beraber insanların tekrar dikkatini çekmeyi başardı. İnsanları evlerinde boşta bekleyen, kullanılmayan obje ve aksesuarlarını satmaya karar verdi. Siz de böyle düşünüyor, gümüş satmak istiyorum diyorsanız bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Peki gümüş nasıl satılır?

Tüm İstanbul genelinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet verdiğimiz gibi diğer illerden gelen taleplere de karşılık verebiliyoruz. Amacımız eşyalarınızı satarken kaliteli hizmet almanıza ve sorun yaşamadan, değerinde satış yapmanıza yardımcı olmaktır. İnternette kısa bir arama yaptığınızda pek çok firmaya rastlayacak ki hepsi de en iyi hizmeti verdiğini iddia edecek. Buna biz de dahiliz ve neden bizi tercih etmenizi istediğimizi anlatmak istiyoruz. İsterseniz  sözü uzatmadan süreç ile ilgili bilgi vermeye başlayalım.

900 Ayar Gümüş Nasıl Satılır?

900 ayar gümüş nasıl satılır sorusunun cevabı çok basit. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun arayarak gümüşleriniz ile ilgili bilgi verebilir veya fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapacak, fiyat teklifimizi verecektir.

Teklifimiz 900 ayar gümüş piyasa fiyatına göre belirlenir ki bu günlük değişebilen bir fiyattır. Anlık gümüş fiyatları gümüş alanlar ekibimiz tarafından değerlendirildikten sonra mümkün olan en yüksek fiyat teklif edilir. Fiyat teklifimiz konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapabiliriz. Yani siz zahmet çekmiyor, sadece bir kaç fotoğraf göndererek fiyat teklifi alıp aynı gün satış yapıyorsunuz. Hepsi bu kadar. Bizi arayarak 800 ayar veya 925 ayar gümüş gram fiyatını nedir diye sorarak da teklif alabilirsiniz.

900 Ayar Gümüş Alanlar

900 Ayar Gümüş Alanlar

900 Ayar Gümüşlerinize Nasıl Fiyat Veriyoruz?

900 ayar gümüşlerinizi alırken nasıl fiyat verdiğimizle ilgili detayları da aktarmak istiyoruz. Gümüş alanlar için bizi tercih etmeniz halinde obje ve aksesuarlarınızı en hakkaniyetli şekilde satabilirsiniz. Ekibimiz alım yapmaya adresinize geldiğinde beraberinde hassas terazi getirecektir. Gümüş gondol, şekerlik, tepsi, şamdan, peçetelik, tabak, plaket gibi objelerinizi ve çok daha fazlasını satabilirsiniz.

Gümüşleriniz ayar numaralarına göre ayrılacaktır. 900 ayar olanlar ayrı, 800 ayar olanlar ayrı, 925 ayar gümüşleriniz ayrı olarak tartılır. Ekibimiz gümüşlerinizi beraberinde getirdiği hassas terazi ile tartacaktır. Objelerinizin ağırlığı ile ayar numarasına karşılık teklif ettiğimiz kg/gr fiyatı çarpılacaktır. Örneğin satacağınız ürün 2 kg geldi ve 900 ayar için size 12.000 tl teklif ettik diyelim.

2 kg x 12.000 tl = 24.000 tl ödeme yapılacaktır. Ödeme sizin talebinize göre nakit, eft veya havale seçenekleri ile yapılır. Burada önemli olan ve dikkat etmeniz gereken şey satın alacak kişinin neye göre satın aldığıdır. Bu konuda ekibimize güvenebilirsiniz. Çünkü günlük ve anlık gümüş fiyatları ekibimiz tarafından çok iyi takip edilmektedir.

İstanbul-Gumus-Alanlar

Gümüş alan yerler, Gümüş satmak istiyorum

Gerçek Gümüş Nasıl Anlaşılır?

Sırası gelmişken müşterilerimizin en çok sorduğu soruya da değinmeden geçmek istemedik. Bir objeye, eşyaya, takıya bakarak gümüş olduğunu anlamak uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Ancak basit şekilde anlamanın da bir yolu var. 900 ayar gümüş alanlar da aynı tekniği uygular ki bu ilk akla gelen yöntemdir. Ürün eğer gerçek gümüş ise mutlaka bir yerinde ayar numarası yazacaktır. 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar en çok rastlanan ayar numaralarıdır.

Kimi yerde büyük rakamlarla rahatlıkla görülecek şekilde yazarken kiminde de küçük ve zor görünen yerlerde yazar. Bu yüzden dikkatli bakmanızı tavsiye ederiz. Pek çok kullanıcı gerçek gümüş olmayan eşyalarını yüksek fiyat beklentisi ile satmaya gayret edip zamanını boşa harcamaktadır. Ekibimiz haftanın 7 günü size aralıksız hizmet verebilmektedir. Elinizdeki objenin gümüş olup olmadığını anlamak için tıklayabilirsiniz; Gerçek gümüş nasıl anlaşılır 

Bizi Takip Edin
2023-02-01T21:58:41+03:006 Eylül 2020|2 Yorum

2 Comments

  1. tercüme 27 Ekim 2023 - 13:32

    çeviri bürosu

  2. admin 29 Ekim 2023 - 21:44

    İhtiyaç olması halinde dönüş yapılacak teşekkür ederiz.

Yorum Yap