Üsküdar Spotçu

Üsküdar Spotçu

Üsküdar spotçu tercihinizi bizden yana kullanabilir, nakite çevirmek istediğiniz eşyalarınızı kısa sürede elden çıkarabilirsiniz. Önceden 2.el eşya alan yerler ile spot eşya alan yerler birbirinden farklıydı ama artık pek fark yok. Yani satacağınız eşya sıfır da olsa kullanılmış da olsa satın alabiliyoruz.

Birbirine karıştırılsa da spot eşya nedir, nasıl alınır, nasıl satılır, spotçu ne tür eşya alır gibi sorularınızı cevapladığımız yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz. Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz, eşyalarımı satmak istiyorum diyen her müşterimize hizmet verdiğimiz için yeterli tecrübeye sahibiz. Üsküdar spot eşya alanlar alım süreci ile ilgili bilgi verme tecrübelerimizi paylaşma vakti geldi.

Yüzlerce farklı insandan, birbirinden farklı eşyalar aldığımız için bu zamana kadar müşterilerimizin neleri merak ettiğini çok iyi biliyoruz. Yazımızın ilerleyen satırlarında size satış süreci ile ilgili tüm detayları vereceğiz. İsterseniz hemen başlayalım.

Üsküdar Spot Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir, neler satmak istediğinizi, eşyalarınızın türü ve durumu hakkında bilgi verebilirsiniz. Mesela Samsung 140 ekran televizyon satmak istiyorum veya Arçelik no frost buzdolabı satıyorum diyebilirsiniz. En doğru ve yüksek fiyat teklifini alabilmek için ürünlerin model numaralarını ve fotorğaflarını göndermeniz daha iyi olur.

Yukarıda belirttiğimiz numaramıza whatsapp üzerinden kısa sürede fotoğraf gönderebilir, hemen fiyat alabilirsiniz. Teklif ettiğimiz rakamı onaylamanız halinde istediğiniz gün ve saatte Üsküdar ilçesindeki adresinizden alım yapılır.

Üsküdar Spot Eşya Alanlar

Üsküdar Spot Eşya Alanlar

Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Spot eşya demek sıfır ürün demek olsa da ikinci el eşya alımı da yapıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, beyaz eşya, koltuk takımı, bahçe mobilyası, ofis eşyası, büro mobilyası, deri koltuk ilk aklımıza gelenler. Alabildiğimiz her eşyayı buraya yazamasak da bir kaç örnek sıralamak faydalı olur size fikir verir diye düşündük.

Nasıl Teslim Alıyoruz? Nakliye Kime Ait?

Üsküdar veya İstanbul ilçelerinin herhangi bir yerinden eşya satmak istediğinizde nakliye, taşıma bize aittir. Sizden hiçbir ücret kesintisi yapılmaz, anlaştığımız ücret nakit olarak ödenir. Kendi aracımızı ve ekibimizi kullandığımız için de size hiçbir zahmet verilmez. Demonte edilmesi gereken eşyalarınız için ekibimiz gerekli adet edevatları beraberinde getirecektir.

Üsküdar spot eşya alanlar için bizi tercih edebilir baştan sona anlattığımız süreci sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Firmamız beklediğiniz kaliteli hizmeti sunacak, piyasa bilgisi sayesinde değerinde alım yapacaktır. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2021-05-10T15:06:40+03:0020 Şubat 2018|0 Yorum

Yorum Yap