Beyaz eşya alanlar

İkinci el beyaz eşya alan yerler

Evlerin, iş yerlerinin vazgeçilmez ürünleri hiç şüphesiz buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi ürünlerdir. Bu tarz ürünlerin tamamına beyaz eşya dendiğini hepimiz biliyoruz.

Kimisi çok elektronik kimisi çok sade, kimi beyaz kimi inox olmak üzere birbirinden farklı ürünler piyasada alınıp satılmaktadır. Çıkan yeni modeller ve sürekli değişen ihtiyaçlar dolayısıyla sıfır ve ikinci el beyaz eşya piyasası hareketlidir. Biz de müşterilerimizin elden çıkarmak istedikleri ürünleri nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet veriyor, müşterilerimizden çok kısa sürede ürünlerini satın alıyoruz. Peki bize eşyalarınızı nasıl satacaksınız, ne yapmanız gerekir? Yazımızın devamında bunu detaylı şekilde anlatacağız. İkinci el beyaz eşya alanlar ile ilgili tüm merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beyaz Eşyalarınızı Bize Nasıl Satarsınız?

  • Yapmanız gereken şey çok basit. Ürünün markasını ve modelini söyleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Whatsapp veya email ile ürünün fotoğraflarını göndererek de kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Fiyat teklifimiz sizin için de tatmin ediciyse anlaşma sağlanır ve istediğiniz gün adresinizden alım yapılır.
  • Alım esnasında tüm taşıma, yükleme ve nakliye işlemleri bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. Sizden en ufak bir ücret istenmezken, zahmet verilmez.

Akılda kalıcı olması için maddeler halinde sıraladık. Şimdi de fiyatlandırma aşamasını anlatalım.

İkinci El Beyaz Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

  • İkinci el beyaz eşya alanlar için en önemli şey ürünün çalışır durumda ve sağlam olmasıdır. Arızalı, paslı, vurukları olan, malzemeleri eksik eşyaları almamız mümkün değildir.
  • Arçelik, Beko, Siemens, Altus, Bosch, Samsung, Lg gibi markaların ürünleri yüksek fiyattan alınıp satılır. Çünkü müşterilerimiz bu markalara güven duymakta, servislerine, yedek parçalarına hemen ulaşabilmektedir.
  • Az kullanılmış veya sıfır beyaz eşya da yüksek fiyattan alınır.
  • İnox buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi de beyaz olana oranla daha pahalıdır.
  • Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi asıl önemli olan bir başkasının ihtiyacını görecek temiz ürünler olmasıdır.

Sıfır veya spot beyaz eşya da dahil olmak üzere her türlü ürünlerinizi satın alıyoruz. Bizi haftanın 7 günü arayabilir, eşyalarınız için fiyat alabilir, hemen satabilirsiniz.