Koltuk Takımı Satmak İstiyorum

Koltuk Takımı Satmak İstiyorum

Koltuk takımı satmak istiyorum ama nasıl bir yol izleyeceğim konusunda kararsızım diyenler için yol gösterecek bir yazı paylaşacağız. Yıllardır bu işle ilgilenen, 2.el eşya alım satımı yapan firmamız bilmek istediğiniz her şeyi adım adım izah edecek. İsterseniz sözü fazla uzatmadan hemen detaylara geçelim.

2. İkinci El Koltuk Takımı Nasıl Satılır?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına satmak istediğiniz koltuğun veya koltuk takımının fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
  • Ekspertiz ekibimiz size hemen geri dönüş yapacak alıp alamayacağımız konusunda cevabımızı verecektir.
  • Eğer koltuğunuz bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise fiyat teklifimizi sunacağız.
  • Fiyat noktasında karşılıklı anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.

Koltuk nasıl satılır, fiyat teklifi nasıl alınır sorusunu cevaplamış olduk. İkinci el eşya alanlar olarak beyaz eşya, mobilya, ofis mobilyası, deri koltuk, klima, bahçe mobilyası gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Eşya türleri farklı olsa da fiyat teklifi verirken genelde aynı detaylara önem veriyoruz. 2.el koltuk fiyatları neye göre belirlenir, yüksek fiyat neye göre verilir şimdi bunu anlatacağız.

İkinci El Koltuk Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Siz spotçular çarşısına gelerek mağazaları gezip kendiniz için kullanılmış koltuk takımı alacak olsanız nelere dikkat edersiniz? Temiz olmasına, sağlam olmasına, renklerine, markasına değil mi? Biz de aynen bu detaylara dikkat ediyoruz. Çünkü başkalarından aldığımız ürünleri size satıyor, bizden ürün alırken neler beklediğinizi iyi biliyoruz. Müşterilerimiz özellikle temizlik konusuna çok önem veriyorlar. İsterseniz koltuk takımı nasıl temizlenir bunun püf noktalarını öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Özellikle Mudo Concept, Ikea, Doğtaş, Bellona, İstikbal, Yataş gibi bilinen markalar yüksek fiyattan alınır. Bir evin, ofisin, çalışma alanının, bahçenin, verandanın, terasın en önemli eşyası her zaman koltuktur. Bu yüzden insanlar sıfır veya kullanılmış ürün alırken de çok titiz davranıyorlar.

İkinci El Deri Koltuk Alanlar

İkinci El Deri Koltuk Alanlar

Ne Tür Koltuklar Alıyoruz?

Aslında satabileceğimiz her türlü ürünü alıyoruz desek yanlış olmaz. 2.el L koltuk, köşe koltuk, maksi koltuk, deri koltuk, kanepe, berjer ilk başta sayılabilirler. Bahçe mobilyası ve ofis mobilyası içinde satmak istediğiniz koltukları da alıyoruz. Yani mutlaka evden almamız gerekmiyor. Satmak istediğiniz ürün burada saydıklarımızdan farklı olabilir. Hiç sorun değil. Bize fotoğraflarını göndermeniz halinde kısa süre içinde alıp alamayacağımızla ilgili cevap alabilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor.

Koltuk takımı satmak istiyorum diyerek bize başvuran kullanıcılardan alım yaparken nakliye ve taşıma işlemlerini kendimiz yapıyoruz. Bu da size zahmet çekmeden, zaman kaybetmeden, keyifli bir satış yapma şansı sunuyor. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul geneline aktif şekilde hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, satmak değil ikinci el koltuk almak istiyorum diyorsanız Sahibinden.com sitesindeki sanal mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-03-05T22:08:57+03:0017 Ekim 2021|0 Yorum

Yorum Yap