Bilgisayarımı Satmak İstiyorum

Bilgisayarımı Satmak İstiyorum

7 den 70 e herkesin ihtiyacı olan, küçük veya büyük evimizde, iş yerimizde mutlaka bir tane bilgisayar bulunur. Çoğumuz onsuz yapamamakta, akıllı telefonlarımızı bile adeta bir laptop gibi kullanmaktayız. Çıkan yeni tasarımlar, farklı teknolojiler, yüksek performanslı cihazlar sizi yenisini almaya teşvik ediyor olsa da elinizdeki bilgisayarı nasıl değerlendireceğiniz konusunda da düşünmeniz gerekir.

Bilgisayarımı satmak istiyorum ne kadar eder, ikinci el laptop kime satılır, bilgisayar alan yerler nerede gibi sorular kafanızda dolaşıp duruyorsa merak etmeyin biz buradayız. Elden çıkarmak veya nakite çevirmek istediğiniz cihazlarınız varsa 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan ekibimizi arayabilirsiniz.  İsterseniz nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, nereden başlayıp sürecin nasıl ilerlediğini detaylı şekilde anlatalım ki daha anlaşılır olsun.

2. İkinci El Bilgisayar Alanlar

Belirli bir süre kullandığınız cihazınız artık size yeterli gelmiyor, yenisini aldınız ve eskisini satmak istiyorsunuz. Ya da farklı bir sebepten cihazınızı nakite çevirmek istiyorsunuz ne yapmalısınız? Öncelikle bizi arayarak cihazınızla ilgili bilgi vermeniz gerekir.

 1. Cihazınız ne marka?
 2. Modeli nedir?
 3. Teknik özellikleri nelerdir?
 4. Herhangi bir teknik sorunu var mı?
 5. Kutusu, şarj cihazı mevcut mu?
 6. Herhangi bir mekanik sorunu, kırık, eksik yeri var mı?

Bu sorulara kısa kısa cevaplar vermeniz ve özellikle teknik özellikleri, modeli ile ilgili bilgileri bize mesaj yolu ile göndermeniz yeterlidir. Ekibimiz size kısa sürede fiyat teklifimizi sunacak, anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün nakit satın alacaktır. Mesela ikinci el Macbook Pro veya Macbook Air satmak istiyorum diyen bir kullanıcıdan modelini istiyoruz. Çünkü bu cihazlar nesil nesil oluyor ve her yeni çıkan yeni nesil daha pahalı, değerli, performanslı oluyor.

İkinci El Laptop Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

2.el laptop satmak istiyorum diyerek araştırma yapmaya başlayan kullanıcıların alacakları fiyat teklifinden en önemli yeri alacak detay cihazın markasıdır. Apple, Macbook, Macbook Pro, İmac, Toshiba, Lenovo, Sony, Samsung, MSI, Asus gibi markalar en çok tercih edilenlerdir.

Ayrıca ürünün kaçıncı nesil olduğu, İ5, İ7 gibi serilerin hangisi olduğu, ekran kartı, tasarımı gibi detaylar da ön plana çıkmaktadır. 2.el bilgisayar almak isteyen insanlar genelde yüksek performanslı ürünleri tercih etmektedir.

Bilgisayarımı satmak istiyorum ne yapabilirim, nereden başlamalıyım sorunuzu cevaplandırdık. Daha fazla detay verip kafanızı karıştırmak istemediğimiz için şimdilik burada bitiriyoruz. Umut Spot olarak satmak istediğiniz cihazlar için hemen fiyat teklifi verip aynı gün satın alıyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-10-06T12:48:15+03:006 Ekim 2021|4 Yorum

4 Comments

 1. Şeyma yıldırım 5 Ekim 2022 - 11:09

  Acer aspire c24 ekranı kırık 1 sene kullanildi

 2. admin 9 Ekim 2022 - 21:10

  Merhaba Şeyma Hanım
  Ekran kırıksa biz alamayız maalesef

 3. arda kırküzer 13 Mayıs 2023 - 17:06

  Honor Magicbook X14 Intel İntel Core i5-10210U 8GB 512GB SSD Taşınabilir Bilgisayar Space Gray hiç bir sıkıntısı yok şars cihazı var

 4. admin 14 Mayıs 2023 - 18:05

  Merhaba Arda Bey
  0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap