Sadece evlerimizde değil günlük hayatımızın tamamını veya bir bölümünü geçirdiğimiz her yerde büyük veya küçük mutlaka beyaz eşya kullanıyoruz. Çeşitli görevleri olan, farklı farklı markalarla görmeye alıştığımız bu çekici ürünleri zamanı geldiğinde satmak isteyebilirsiniz. Üsküdar 2. ikinci el beyaz eşya alanlar olarak müşterilerimizin bu yöndeki taleplerini kısa sürede cevaplıyoruz.

Siz de bir veya birden fazla beyaz eşyalarımı satmak istiyorum mu diyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Umut Spot olarak tüm İstanbul geneline yaklaşık 20 yıldır aktif şekilde hizmet veriyor, sektör önde gelen firmalarından olma unvanımızı muhafaza ediyoruz.

Hangi işi yaparsanız yapın tecrübe çok önemli bir etkendir. Biz de yıllardır spot eşya alım satım ve spot beyaz eşya alım satım piyasasında aktif rol aldığımız için beklentilerinizi çok iyi biliyor, zamanında büyük bedeller ödeyerek satın aldığınız eşyalarınızı değerinde satmak istediğinizi fark ediyoruz.

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet veren firmamıza siz de buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, termosifon, fırın gibi eşyalarınızdan bir veya birkaçını satabilirsiniz. Nasıl mı? Merak etmeyin yazımızın devamında güvenilir ikinci el eşya satış süreci nasıl ilerler bundan bahsedeceğiz. İsterseniz hemen başlayalım.

2. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

2. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Üsküdar İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci el eşya nedir her eşya satın alınır mı derseniz bu çok geniş bir tanımlama olsa da müşterilerimizin satmak istedikleri pek çok eşya ile ilgilenebiliyoruz. Yeter ki satılabilir, temiz ve sağlam ürünler olsun. Bu yazımızda sadece işin beyaz eşya kısmını anlatmak istedik. Pek çok müşterimiz depolarında, garajlarında, çatı katlarında pek çok güzelim eşyayı kaderine terk etmekte, bir gün belki bir yerde lazım olur mantığı ile bekletmektedir. Bu çok yanlış bir anlayıştır.

Eğer kısa süre sonra size lazım olacağından eminseniz kesinlikle saklayın ve kendinizi sıfır beyaz eşya maliyetinden kurtarın deriz. Ama kullanma süresi belli değilse, ne zaman lazım olacağını kestiremiyorsanız satmak en mantıklısı deriz. Çünkü bekleyen, belirli bir süre çalışmayan beyaz eşya maalesef problem çıkarabiliyor.

2. İkinci El Beyaz Eşya Satış Sürecin Nasıl İşliyor?

Üsküdar ikinci el beyaz eşya alanlar için firmamızı tercih ederseniz ikinci el beyaz eşya fiyatları ile ilgili daha net ve doğru fiyat alabilirsiniz. Peki fiyat almak için ne yapmalısınız, nasıl bir süreçten geçeceksiniz? Hemen anlatalım;

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza ürünlerin fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Ekibimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size hemen geri dönüş yapacak, olumlu olumsuz cevabımızı verecektir.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz durumda ise hemen fiyat teklifimizi veriyoruz.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün alım yapılacaktır.

Sadece 2.el değil aynı zamanda spot yani sıfır buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, klima, televizyon alımı da yapabiliyoruz. Sıfır beyaz eşya alım satım işlemleri esnasında müşterimizden ürünün faturasını da istiyoruz. Kutusu açılmış, servis kurulumu yapılmış beyaz eşya sıfır değil ikinci el olarak değerlendirilir. Elbette çok kullanılmış bir ürünle aynı fiyattan alınmaz ama sıfır ürünle de bir tutamayız.

Beyaz Eşyalarımı Satmak İstiyorum

Beyaz Eşyalarımı Satmak İstiyorum

İkinci El Beyaz Eşya Neye Göre Fiyatlandırılır?

Kullanmadığınız beyaz eşya grubu ürünleri alırken belli kriterleri göz önünde bulundurur, buna göre fiyat teklifi sunarız. Her eşyanın standart bir fiyatının olması beklenemez. Peki spotçular için fiyatlandırma kriterleri neler? Eşyalarınızın fiyatlandırılması için kritlerimiz;

  1. Markasına : Bilinen bir markanın ürünü her zaman daha yüksek fiyattan alınır.
  2. Modeline : Yeni model ürünler ekibimiz tarafından en iyi fiyattan alınır.
  3. Sağlamlığına : Arızalı beyaz eşya kesinlikle satın almıyoruz. Bu yüzden sağlam ürünleri almayı tercih ediyoruz.
  4. Renklerine : İnox, beyaz, turuncu, pembe, gri gibi renkler daha hızlı satılan, dikkat çeken ürünlerdir. Daha hızlı satıldığı için daha yüksek fiyat teklifi alır.
  5. Teknik özelliklerine : Teknolojik ve teknik değerleri yüksek beyaz eşya serileri daha değerlidir.
  6. Kapasitesine göre : 12 kg çamaşır makinesi, 700 litre buzdolabı, 10 program bulaşık gibi yüksek kapasiteli ürünler daha yüksek fiyattan alınmaktadır.

Arızalı, tamir edilmesi gereken, çalışmayan beyaz eşya için maalesef alım yapamıyoruz. Çünkü tamir ettirmek hem maliyetli oluyor hem de tamir edilen ürün eski performansını bir türlü göstermiyor. Bu da bizden kullanılmış beyaz eşya alan müşterilerimize sorunlu ürün satmamız anlamına geliyor ki asla böyle bir şey olsun istemeyiz.

Nakliye, Taşıma ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Üsküdar 2. ikinci el beyaz eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde nakit, eft veya havale ile ödeme alabilirsiniz. Firmamız bu konuda da sizi üzmeden, güven duyabileceğiniz şekilde çalışmaktadır. Anlaştığımız rakam ne ise o fiyat üzerinden ödeme yapar, fiyat düşürmek için türlü bahaneler üretmeyiz.

Ne kadar fazla beyaz eşya satarsanız satın tüm alımlarımızı kendi nakliye aracımız ve ekibimizle yapar, sizi zahmete sokmayız. Taşıma ve yükleme işlemleri yine bize aittir. Beyaz eşya satışınız için bizi arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz. Yazımızı faydalı bulduysanız, hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bir kaç yazımızın aşağıdaki linklerine de tıklayarak faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-01-25T23:00:20+03:0012 Şubat 2021|0 Yorum

Yorum Yap