Ümraniye 2 El Eşya Alanlar

Ümraniye 2. El Eşya Alanlar

Artık kullanmayacağınız, sizin için fazlalık olan eşyalarınız varsa bizi arayabilir, tüm İstanbul geneli için hizmet alabilirsiniz. Ümraniye ilçesi de ilgilendiğimiz, her gün aktif çalıştığımız yerlerden biridir. Ümraniye 2. el eşya alanlar için bizi tercih edebilir, eşyalarınızı satacağınız zaman en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz? Aslında yazımızın amacı da tam olarak bu. Altı üstü bir kaç parça eski eşya satacağım ne kadar önemli olabilir ki diyebilirsiniz. Hiç öyle düşünmeyin, bizi tercih ettiğiniz takdirde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Biz yine de burada bazı detayları vermek istiyoruz.

Daha önce yüzlerce müşteriden birbirinden farklı pek çok ikinci el eşya aldık. Dolayısıyla müşterilerimizin bizden neler talep ettiğini, neyi merak ettiğini çok iyi biliyoruz. Bu bilgileri soru cevap şeklinde sizinle de paylaşabiliriz. İşte başlıyoruz.

ÜMRANİYE İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR NASIL HİZMET VERİR?

Taşınma, yenileme, ev birleştirme, boşanma, düğün iptali gibi sebeplerden dolayı insanlar eşyalarını elden çıkarmak isteyebiliyor. Sebebi ne olursa olsun eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan alıyoruz.

Ümraniye 2. el eşya alanlar için önemli olan bize ne satmak istediğinizdir. Hem süreci hızlandırmak, hem de zaman kazanmak için whatsapp veya email ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır.

Olumlu ise, yani eşyalarınız bizim alabileceğimiz tür ve modelde ise hemen fiyat teklifi verilecektir. Anlaşma sağlanması halinde ise istediğiniz gün Ümraniye ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alım yapılacaktır.

EŞYALARINIZI NEYE GÖRE FİYATLANDIRIYORUZ?

Siz de hak verirsiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değildir. Dolayısıyla bazı kriterlere göre değerlendirme yapmak zorundayız. Örneğin ikinci el beyaz eşya alırken mutlaka çalışır durumda olmasına dikkat ederiz.

İkinci el mobilya alımı için de modeline, markasına, renklerine önem veririz. Doğtaş, İstakbal, Mudo, Yataş, Bellona gibi markaların ürünleri iyi fiyata alınır. İkinci el televizyon alacağımız zaman da ekranda bir sorun olmamasına, görüntünün problemsiz olmasına dikkat ederiz.

İkinci el beyaz eşya, klima, ofis mobilyası, koltuk takımı, yatak odası, el halısı, gümüş eşya, plak, eski eşya, antika gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Sizin eşyanız farklı bir tür olsa da bizi arayarak danışabilirsiniz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Ümraniye ikinci el eşya alan yerler için bizi tercih ederseniz ücretsiz nakliye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Şerifali, Tavukçuyolu, Çakmak Mahallesi, Atakent gibi semtleri olan ilçenin neresinde olursanız olun fark etmez.

Ödeme konusunda da son derece titiz davranıyor, nakit ödeme yapıyoruz. Eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:23+03:0023 Mart 2020|0 Yorum

Yorum Yap