Eşyalarınızın tamamının veya bir kısmının elden çıkarılması mı gerekiyor? O halde ilk ihtiyaç duyduğunuz şey güvenilir, işinin ehli ve tecrübeli bir firmadır. Böyle bir ihtiyacınız hasıl olduğunda bizi Pendik ilçesinin her yerinden hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Kurtköy ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimizden gelen tüm talepleri titizlikle inceliyor, hızlı şekilde cevaplandırıyoruz. Eşyanızı satmak istediğinizde hem bize hem de size düşen görevler vardır.

İsterseniz süreci baştan sonra detaylı şekilde anlatalım ki hem nasıl ilerleyeceğimizi bilin hem de bize güvenebileceğiniz detayları fark edin. Müşterilerimizin daha önceki alımlarımızda en çok sordukları soruları ana başlıklar altında topladık ve cevaplarını verdik. Sözü daha fazla uzatmadan, sizi sıkmadan hemen başlayalım.

Kurtkoy-İkinci-El-Esya-Alanlar

Kurtköy ikinci el eşya alanlar

Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Size düşen tek şey ikinci el eşya satmak için bizimle iletişime geçmektir. Sürecin bundan sonrasını tamamen biz ele alıp, sürdürüp tamamlıyoruz. Ekibimiz sizden eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyor. Kurtköy ikinci el eşya alanlar olarak süreci bir kaç madde ile anlatmak istiyoruz.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını kolaylıkla gönderebilirsiniz. Bunu istememizin sebebi zaman kazanıp size kolay ve hızlı fiyat teklifi vermektir. Siz de hak vereceksiniz ki İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere ulaşmak büyük bir zaman dilimini kapsamaktadır.
  • Gelen fotoğraflar arkadaşlarımız tarafından incelenecek, size hemen geri dönüş yapılıp, olumlu veya olumsuz cevap verilecektir. Alabileceğimiz eşyalar olması halinde size hemen fiyat teklifimizi iletiyor.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması durumunda istediğiniz gün Kurtköy bölgesindeki adresinizden nakit alım yapılacaktır.

Süreç bu kadar kısa ve basittir. Olumsuz cevap verip alım yapamayacağımızı bildirmemizin sebebi nedir? Bunu da bir sonraki başlıkta anlatacağız. Hiç merak etmeyin süreci başından sonuna kadar en iyi şekilde anlayacak ve ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz.

Fiyatı Neye Göre Belirliyoruz?

Şimdi eşyalarınızın fiyatını hazırlarken nelere dikkat ettiğimizden bahsedeceğiz. Bu işin ticaretini yaptığımız için satabileceğimiz eşyaların alımını yapıyoruz. Çok yıpranmış, deforme olmuş, model olarak satılamayacak durumda olan eşyaların alımını yapamıyoruz.

Bir eşya ne kadar kolay satılabilecek bir ürünse o kadar yüksek fiyattan alınır. Bir eşya ne kadar yeni olursa olsun temiz olmadığı sürece alımı yapılmaz. Siz de takdir edersiniz ki hiç kimse yıpranmış eşyaları bizde satın almak istemez.

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyaları alırken mutlaka çalışır durumda olmasına dikkat ediyoruz. Arızalı olan eşyaları sadece Kurtköy semtinden değil, Pendik içesinin hiç bir yerinden alamıyoruz.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

İkinci el bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası, klima, deri koltuk, beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Daha farklı ürünleriniz için de bize danışabilirsiniz.

Örneğin el halısı, gümüş, plak, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi eşyalarınızın alımını da alıyoruz. Satabileceğimize inanacağımız her türlü eşyanıza talip oluyoruz.

Nakliye ve Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz?

Kurtköy ikinci el eşya alanlar olarak tüm alımlarımızı nakit yapıyoruz. Anlaştığımız fiyattan indirim istemiyor, tekrar tekrar pazarlık yapmıyoruz. Nakliye konusunda da sizi üzmüyor, ücretsiz nakliye ile alım yapıyoruz.

Bizi Facebook, İnstagram, Twitter, Pinterest gibi hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Firmamız haftanın 7 günü aktif şekilde çalışmakta, size en hızlı hizmeti sağlam

Bizi Takip Edin
2023-12-03T21:48:46+03:0024 Mart 2020|0 Yorum

Yorum Yap