Ulus 2. ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilir, kullanmadığınız eşyalar için hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızın devamında size bundan bahsedecek, eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi detaylı şekilde anlatacağız. Amacımız insanların yüksek bedelleri ödeyerek satın aldıkları eşyaları değerinde satmalarına yardımcı olmaktır.

İkinci el eşya alan firmalar arasından bizi tercih ederek işe başlayabilirsiniz. Böylece hem doğru ve güvenilir alışverişe ilk adımı atmış hem de eşyalarınızı satarken kendinizi garantiye almış olursunuz. Hiç merak etmeyin aklınıza takılan, sormak istediğiniz, cevabını merak ettiğiniz pek çok konuyu ele alacağız. Ulus bölgesinden kullanılmış eşyalar nasıl satılır, satış süreci nasıl başlar nasıl devam eder haydi hepsini cevaplayalım

Ulus-2.-İkinci-El-Esya-Alan-Yerler

Ulus 2. ikinci el eşya alan yerler

Ulus Bölgesinden 2. İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Avrupa Yakası ikinci el eşya alımı için çabuk ve pratik bir şekilde hizmet verdiğimiz semtlerin başında gelen Ulus, son derece elit ve gelir seviyesi yüksek ailelerin ikamet ettiği bir yerdir. Beşiktaş sınırları içerisinde olan bölgeye müşterilerimizden gelen eşya satış talepler doğrultusunda aynı gün içerisinde hizmet veriyor, eşyalarını fiyatlandırıyor, anlaşma olma durumunda ise aynı gün içerisinde satın alıyoruz. İşte yapmanız gerekenler

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yaparak olumlu olumsuz cevabımızı bildiriyor.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve durumdaysa hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Beşiktaş Ulus semtinden alım yapabiliyoruz.
  • Eşyalarınızın alımı esnasında gerekli olan nakliye ve taşıma işlemleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu konuyu ilerleyen satırlarda daha detaylı ele alacağız.

İşte bu kadar. Eşyalarınızın çok detaylı olmayan fotoğraflarını bize göndermeniz, biraz bilgi vermeniz fiyat teklifi almanız için yeterli. Ulus 2. ikinci el eşya alanlar olarak taleplerinizi hemen karşılıyor, tüm sorularınızı cevaplayarak size en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Neden Fotoğraf Göndermenizi İstiyoruz?

Müşterilerimizden eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini istediğimiz zaman sitem ederek yerinde görmemizi isteyebiliyorlar. Konu açılmışken bu duruma da bir açıklık getirmek istedik. Biliyorsunuz ki İstanbul ikinci el eşya alım satımı için her müşterimizin evine giderek ürünleri yerinde görüp fiyat vermemiz zaman olarak mümkün olmuyor. Bu trafikte bir yerden bir yere gitmek saatler alırken bizim buna gün yetiştirebilmemiz imkansız. Bu yüzden ilk etapta fotoğraf göndermenizi rica ediyoruz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Sizin de ikinci el eşya dediğimiz zaman aklınıza yüzlerce farklı eşya geliyor değil mi? Bu çok normal ama bizim her şeyi satın almamız elbette mümkün değil. Alıp satabileceğimiz, bizim ilgi alanımıza giren eşyalar için alım yapabiliyoruz. Peki bu eşyalar hangileri?

Ulus bölgesinden 2.el beyaz eşya, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, masa sandalye, baza yatak, bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası, el halısı, gümüş eşya, plak ilk aklımıza gelenlerdir. Sizin daha farklı eşyalarınız varsa elbette bunların fotoğraflarını da göndererek alım yapıp yapamayacağımızı sorabilirsiniz.

Eşyalarınıza Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

Eşyalarınızın fiyatlandırılması yapılırken nelere dikkat ediyoruz şimdi bundan bahsedeceğiz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi her eşyanın alımını yapmamız mümkün olmadığından içlerinden bazılarını değerlendirebiliyoruz. Peki neye göre? İşte Ulus 2. ikinci el eşya alanlar fiyat kriterleri

  • Eşyalarınızın temizliğine
  • Sağlamlığına
  • Marka ve modeline
  • Renk ve desenlerine
  • Satılabilir durumda olmasına

Bir eşya ne kadar temiz ve yeniye yakınsa o kadar yüksek fiyattan satın alınır. Temiz olmayan, deforme olmuş, pas ve kir içinde kalmış eşyalarınızı yeni model bile olsalar maalesef tercih edemiyoruz. Çünkü bizden 2.el eşya almak istiyorum diyen müşterilerimizin talepleri hep temiz 2.el eşya almak doğrultusunda oluyor.

Gümüş eşya ve el halısı konusunda kriterlerimiz daha farklı. Gümüş alanlar, satmak istediğiniz ürünlerin ağırlığına ve ayar numarasına bakarak alım yaparken el halısı alanlar ise halınızın ait olduğu yöreye ve dokumasına göre karar verirler.

Nakliye ve Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Beşiktaş ikinci el eşya alımı için tüm ilçeye ücretsiz nakliye ile hizmet verdiğimiz gibi Ulus bölgesine de hizmet verebiliyoruz. Satacağınız eşyalar fazla olabileceği gibi binanızda asansör de olmayabilir. Hiç problem değil. Tüm eşyayı taşıyabilecek ekibimiz, yükleyebileceğimiz aracımız mevcut. Size zahmet vermeden, nakliye ücreti kesintisi yapmadan alım yapıyoruz.

Ödeme Ne Zaman ve Nasıl Yapılıyor?

Ulus 2. ikinci el eşya alanlar olarak bizi tercih eden müşterilerimize ödemeyi hemen yapıyoruz. Eşyalarınızı almadan, yerinden oynatmadan önce ödeme işini hallediyor, nakit, eft veya havale ile ödeme yapabiliyoruz. Sizi üzmeden, yormadan kısa sürede alım yapıyor, fiyat düşürmek için gereksiz bahaneler üretmiyoruz.

Umut Spot olarak 20 yılı aşkın zamandır spot eşya işi ile ilgileniyor, eşyalarınızı kısa süre içinde fiyatlandırarak satın alıyoruz. Ekibimiz her gün aralıksız olarak hizmet vermekte, tüm taleplerinizi titizlikle değerlendirmektedir. Bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2023-11-13T22:46:56+03:0030 Ekim 2016|0 Yorum

Yorum Yap