Levazım İkinci El Eşya Alanlar

Levazım İkinci El Eşya Alanlar

Levazım ikinci el eşya alanlar uzman ekibimizi tercih edebilir, değerinde satış yapabilirsiniz. Nasıl mı? Aklınıza takılan soruları ve 2.el eşya satış süreci ile ilgili merak ettiklerinizi biliyoruz. Çünkü yıllardır bu işi yapıyor, herhangi bir eşyasını satmamış insanların nasıl hizmet almak istediklerini görüyoruz.

Beşiktaş 2.el eşya alım satım işlemleri için ilçenin her noktasına aktif şekilde ulaşabiliyoruz. Müşterilerimiz ne tür eşya satmak istiyorlarsa kendilerine ona göre fiyat veriyor, eşyalarını kategorilerine göre fiyatlandırıyoruz. Örneğin antika eşya, spot eşya veya ikinci el eşya gruplarından antika yatak odası takımı satmak istiyorsunuz. Bu antika eşya, normal bir ikinci el yatak odası ile aynı şekilde değerlendirilmez, daha yüksek fiyattan alınır.

Levazım 2. İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl İşliyor?

Eşyalarınızı satmak istediğinizde ne yapmalısınız? Levazım ikinci el eşya alımı yapmadan önce fiyat teklifi sunmamız gerekiyor. Böylece eşyalarım para eder mi, spotçu kaç para verir, 2.el eşya fiyatı nasıl alınır sorularının cevabını verebiliriz. İlk etapta eşyalarının fotoğraflarını 0533 493 33 90 whatsapp veya umutspo@gmail.com email adresimize göndermenizi rica ediyoruz.

Aslında tek yapmanız gereken de budur. Fotoğraflarını gönderdiğiniz eşyalarınız için sizlere olumlu/olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Olumlu geri dönüş yaptığımız müşterilerimize alabileceğimiz fiyat teklifimizi de sunuyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanabilirse ekibimiz kısa süre içinde adresinizden nakit olarak alım yapıyoruz. Üstelik sizlerden hiçbir nakliye, taşıma veya montaj ücreti talep etmeden.

Ne Tür İkinci El Eşyalar Alıyoruz?

İkinci el beyaz eşya, mobilya, koltuk takımı, elektronik eşya, klima, Led televizyon, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk ilk aklımıza gelenler. Bir de klasik eşya grubu içinde sayabileceğimiz, her semtte ve evde bulunmayan eşyalar vardır ki bunlar için de yüksek fiyattan alım yapabiliriz. Antika eşya, el halısı, antika mobilya, eski eşya, varaklı mobilya, gümüş eşya, piyano, plak, pikap gibi eşyalar da buna örnektir.

Saydığımız eşyalar arasında sizinki olmayabilir. Hiç fark etmez. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına satacağınız ürünün fotoğraflarını gönderirseniz kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Beşiktaş Levazım ikinci el eşya alanlar için firmamızı tercih etmeniz halinde kaliteli hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Nakliye, taşıma işlemlerine karışmadan, hiçbir zahmet çekmeden nakit satış yapabilrisiniz.

Bizi Takip Edin
2022-01-18T23:08:17+03:004 Nisan 2017|0 Yorum

Yorum Yap