İkinci el televizyon alanlar

Televizyonumu satmak istiyorum diyen birinin ihtiyaç duyacağı ilk şey güvenilir, işini ve piyasayı iyi bilen bir esnaf olacaktır. Bu sayede değerinde, zamanında satış yapabilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Umut Spot olarak bu noktada devreye girebilir, ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti sağlayabiliriz.

Öncelikle 2. ikinci el televizyon nasıl satılır, ikinci el televizyon alanlar ve ikinci el televizyon fiyatları ile ilgili  aşamaları bilmeniz gerekir. Yıllardır spot televizyon piyasasında alım satım yaptığımız için müşterilerimizden sürekli aynı soruları duyuyoruz. Şimdi bu soruları ve bilmeniz gereken diğer detayları tek tek cevaplama zamanı. Ana başlıklar halinde, soru cevap şeklinde, lafı uzatmadan, anlayacağınız şekilde anlatacağız.

İkinci El Televizyon Alanlar

Biz İstanbul geneline Anadolu Yakası, Avrupa Yakası demeden hizmet verirken çevre ilçelere, illere kadar da ulaşabiliyor, müşterilerimizin satmak istedikleri cihazları satın alıyoruz. 2.el televizyon satmak istiyorum diyen herkesle titiz şekilde ilgileniyoruz. Televizyon alan yerler ve fiyat teklifi aşamalarını sonraki başlıklarımızdan inceleyip anlatacağız. Sizden aldığımız cihazları dükkanımızda perakende olarak satıyoruz. Bu sebeple sorunsuz, sağlam ve çalışır durumda olan cihazları alıyoruz. Bizi daha yakından tanımak isterseniz sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

2. El Televizyonumu Nasıl Satabilirim?

 • İnternette google arama motorunda ikinci el televizyon alım satım yazdığınız zaman pek çok firma göreceksiniz. Bizi tercih etmeniz halinde çok kısa süre içerisinde en doğru fiyat teklifini alabilirsiniz.
 • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak veya whatsapp yoluyla mesaj göndererek cihazınızın markasını ve modelini söylemeniz yeterlidir.
 • Ekibimiz satmak istediğiniz cihazın markasına ve teknik özelliklerine, ekran boyutuna göre size fiyat teklifi verecektir.
 • Teklif ettiğimiz rakamı onaylamanız halinde istediğiniz gün adresinizden 2.el televizyon alımı yapılacaktır.

Zamanında yüksek bedeller ödeyerek satın aldığınız cihazın ucuza gitmesini elbette istemezsiniz. O halde İstanbul spot televizyon piyasasında önemli bir tecrübeye sahip olan firmamızla görüşmeniz yeterlidir. Aksi halde al sat yapan komisyoncu şeklinde çalışan kişilere değerinin altında satış yapma ihtimali doğabilir.

İkinci El Televizyon Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

 • Cihazınızın markasına
 • Teknik özelliklerine
 • Ekran boyutuna
 • Görüntüsünün sorunsuz olmasına göre belirlenir.

İkinci el Samsung, Lg, Sony, Philips, Toshiba, Panasonic gibi güven duyulan markaların cihazları yüksek teknolojileri sebebiyle daha fazla fiyattan alınır. Son zamanlarda yerli markalarımız olan Vestel, Arçelik, Beko, Sunny de güzel modeller üretip piyasada pastadan pay almaya, tercih edilecek, kaliteli ürünler üretmeye başladılar. Dolayısıyla bu modeller de iyi fiyat teklifi alabilir.

Güvenilir ikinci el televizyon alan yerler olarak büyük ekran televizyonların daha yüksek fiyattan alındığını söyleyebiliriz. 50 inch (127 ekran), 55 inch (140 ekran), 65 inch (165 ekran) bunlara örnek verilebilir. Görüntüsünde çizgi, gölge, kararma, ölü piksel gibi kusurları olan cihazları maalesef alamıyoruz.

Televizyonumu Satmak İstiyorum

Televizyonumu Satmak İstiyorum

Teslim Alama ve Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Spot veya ikinci el televizyon alımında müşterilerimizin kapısına kadar giderek yerinden alım yapıyoruz. Bu sayede zahmete girmiyor, sadece bir kaç mesaj göndererek ikinci el televizyon fiyatı alıp satabiliyorsunuz. Ödeme ise nakit olarak yapılmakta, isterseniz eft veya havale ile de ödeme alabilmektesiniz.

Özellikle ikinci el led televizyon, Qled televizyon veya Oled televizyon alımlarımız yüksek fiyattan olmaktadır. Siz de en iyi fiyat teklifini almak, sorun yaşamadan, hızlı ve güvenilir şekilde satış yapmak için bizi arayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı da takip ederek aldığımız ürünleri görebilirsiniz. Yazımızı faydalı bulduğunuza inanıyor ve beğeneceğinizi düşündüğümüz bir kaç makalemizin linkini de aşağı ekliyoruz.

 1. Televizyon alırken dikkat edilmesi gereken 5 detay
 2. Ekranı kırık led televizyon satılır mı?
 3. Led televizyon nasıl temizlenir?

Bizi Takip Edin
2021-08-05T21:16:49+03:003 Mart 2021|0 Yorum

Yorum Yap